Нові правила відправка посилок з України до Росії в 2018

 1. Відправлення посилок через Укрпошту
 2. перевізники посередники
 3. Укрпошта:
 4. Делівірі:

На сьогоднішній день відправлення посилок з України до Росії не буденна справа. Але хоча ці дві держави і сусіди, Вам доведеться визначиться зі способом відправки і компанією яка буде здійснювати доставку. На вибір надається декілька способів доставки вантажів: автомобільний транспорт, ЖД транспорт або літак. На сьогоднішній день відправлення посилок з України до Росії не буденна справа

 1. Відправлення Укрпоштою
 • Послуги перевізники посередники
 • Відправлення посилок через Укрпошту

  І так першим розглянемо найпростіший і економічний спосіб відправки - це доставка державною поштою. доставкою Укрпоштою можна скористатися якщо ви маєте в своєму розпорядженні часів і терпінням, так як доставка може затягнутися, або ж посилка на півдорозі загубиться.

  Що стосується оформлення документів тут теж доведеться повозиться, треба буде заповнити бланк супроводжуючого адреси форма СР71 , а також митну декларацію CN23 (Ці форми є на сайті Укрпошти ).

  Що стосується оформлення документів тут теж доведеться повозиться, треба буде заповнити бланк супроводжуючого адреси  форма СР71  , а також  митну декларацію CN23  (Ці форми є на  сайті Укрпошти  )

  Краще заздалегідь потренуватися заповнювати всі належні документи, що б НЕ переписувати. Особливу увагу варто приділити заповненню декларації, де ви повинні вказати точну вагу посилки (можна зважити на пошті), опис вкладень і вартість.

  Тепер пройдемося по упаковці посилки, тут вже як пощастить, в деяких відділеннях все бокові просто, можна пакувати в свою упаковку, наприклад в коробку з під пилососа або комп'ютера. Але, не у всіх, відділеннях це може пройти. Наприклад Вам можуть сказати що коробка не така, посилка запакована в кольорову коробку, а треба в однотонну або картон м'який треба жорсткий.

  Далі посилку опечатують, перемотують фірмовим скотчем, наклеюють папірець і митну декларацію. Ну, а далі вам озвучать суму яку треба заплатити за відправку, і видадуть чек в якому є трекинговий код посилки (підкреслять червоним) який можна відстежити. З приводу трек кодів не завжди міжнародні «прості» можна легко відстежити, так як у них немає відповідного штрих-коду. Тому рекомендую відправляти посилки «реєстровані» або «з оголошеною цінністю», які можливо відстежити, в тому числі і в нашому сервісі - відстежити посилку Укрпошта .

  Порада: в посилку краще вкласти копію товарного чека або видаткової накладної. Так, в разі огляду, ви рятуєтеся від деяких питань з боку митних служб. Варто зауважити, що замовивши послугу "Авиапочта" ви не отримуєте практично ніяких переваг - час доставки посилки залишиться майже незмінним.

  Варто зауважити, що замовивши послугу Авиапочта ви не отримуєте практично ніяких переваг - час доставки посилки залишиться майже незмінним

  перевізники посередники

  А якщо все-таки необхідно відправити посилку швидше і так що б її не втратили краще звернеться до послуг компаній-посередників. В такому випадку Ви можете не хвилюватися про дотримання термінів доставки, цілісності замовлення. Що стосується оформлення документів все залишається практично те ж саме: оформлення міжнародної експрес-накладної (МІН) яка виступає єдиним міжнародним транспортним документом, що підтверджує домовленість між відправником і перевізником і має інформацію, про відправника та одержувача, рядки доставки і вартість; інвойс - це документ в якому вказується перелік речей які відправляються та їх вартість.

  Якщо ж у вас непросто посилочка, а якийсь габаритний вантаж або просто виникли проблеми при оформленні митних документів, компанії перевізники можуть запропонувати послуги митного оформлення. І ще, один важливий момент, вантаж обов'язково страхується на його фактичну вартість.

  Коли всі формальності дотримані посилку запакують, чи бо ж ви запаковують її самі будинки, і опечатують, прикріплюють супровідні документи і відправляють в пункт призначення. Що стосується упаковки будинку, тут теж можуть виникнути суперечки з-приводу коробки, або пакета в який упакована посилка, будьте готові і до цього. За відправку видається накладна з трек кодом який можна без жодних проблем відстежити і дізнатися де зараз знаходитися посилка.

  Тепер розглянемо конкретний приклад оправлення посилки вагою 2 кг розмір 20 см на 25 см в РФ різними перевізниками: УкрПошта, Нова Пошта, Делівері, Міст Експрес і Інтайм

  Укрпошта:

  Нова Пошта:

  Важливо: для відправлень до Росії і з Росії тимчасово приймаються тільки відправлення документального характеру і тільки в міста Москва і Санкт-Петербург.

  Делівірі:

  Міст Експрес:

  Інтайм:

  Знайти документи з міжнародної відправці я на їхньому сайті не знайшов, написав в support і ось що мені там відповіли

  Вартість вашої посилки (коробка вагою 4 кг - авто запчастини розміри 60Ш * 25В * 40Г) становитиме 1550 грн. плюс доставка вантажу з вашого міста до складу в Харкові.
  Дані розрахунку є попередніми і можуть відрізнятися від суми до оплати, яку оприлюднив на складі в процесі прийому вантажу після фактичного зважування, обміру вантажу і підрахунку витрат на упаковку і залежать від поточного курсу національної валюти.
  Термін доставки - 4 тижні
  Відправку можливо здійснити з будь-якого відділення ТОВ "Ін-Тайм" Потрібні документи, що підтверджують вартість вантажу

  І так підведемо підсумок, найбільш економним способом доставки буде Укрпошта, але терміни доставки для тих хто нікуди не поспішає і не боїться втратити посилку. Найдорожчою і швидкої буде доставка Новою поштою, ну а на мій погляд варіантом посередині, буде Делівірі, тут і ціна буде по бюджету і терміни в нормі.

  Корисна порада - Краще приходити в поштове відділення в першій половині дня, так як велика ймовірність великих черг. Уважно заповнюйте бланк, кілька разів перевірте адресу доставки і індекс, що не зробите помилки, в іншому випадку посилка не дійде до адресата.