Нова Пошта - відстеження посилок і вантажів

Крім державної поштової служби Укрпошта всю більшу популярність набирають комерційні кур'єрські поштові служби, які здійснюють доставку відправлень до дверей одержувача в найкоротші терміни.

Нова Пошта - найбільший перевізник з численними офісами по всій Україні і на сьогоднішній день має широку складську мережу по всій країні, а відділення Нової Пошти відкриті у всіх великих містах, наприклад: відділення Нова Пошта Харків, Нова Пошта Київ, Нова Пошта Одеса, Нова Пошта Дніпро, Нова Пошта Кривий Ріг, Нова Пошта Запоріжжя, Нова Пошта Краснодон, Нова Пошта Кіровоград, Нова Пошта Сватове і т.д.

Графік роботи Нової Пошти можна подивитися на офіційному сайті novaposhta.ua , Вибравши потрібний місто, а адреси відділень Нова Пошта у всіх містах України на цій сторінці .

Відстежити посилку або вантаж Нової Пошти за номером декларації або накладної, отриманий від відправника або продавця магазину можна на офіційному сайті компанії.

Внутрішні відправлення Нової Пошти по Україні відстежити можна на спеціальній сторінці novaposhta.ua/ru/tracking , Вони складаються з 11 або 14 цифр і починаються з 1, 2 або 5-ки.

ua/ru/tracking   , Вони складаються з 11 або 14 цифр і починаються з 1, 2 або 5-ки

Крім того, Нова Пошта доставляє в Україні деякі відправлення з Китаю, наприклад, відправлення SF Express E-parcel Registered. Номери накладних можуть бути різні - складаються тільки з цифр або буквено-цифрові.

Приклади трек-номерів Нової Пошти:

  • 12345678910346- 14-значне внутрішнє відправлення по Україні
  • 51234567891 - 11-значне внутрішньо відправлення по Україні
  • 460603898931 - SF Express E-parcel Registered, відправлення з Китаю
  • AE12345678912345NPI - відправлення іншого китайського перевізника

Для відстеження міжнародних відправлень Нова Пошта зручніше використовувати сторінку novaposhta.ua/international_delivery/about

Розрахунок вартості доставки Нової Пошти також доступний на сайті і в залежності від типу відправлення, місця доставки, ваги, габаритів, упаковки ви зможете дізнатися орієнтовну суму послуги з доставки вашого відправлення.

Також відстежити внутрішні і міжнародні відправлення Нова Пошта можна використовуючи трекер посилок Postal.Ninja :

Ninja   :