Нова пошта і Аліекспресс Нова пошта novaposhta і Aliexpress

Нова пошта і Аліекспресс Нова пошта і Аліекспресс  Нова пошта і Аліекспресс  У 2016 році Нова пошта та SF Express уклали договір про співпрацю

Нова пошта і Аліекспресс

У 2016 році "Нова пошта" та SF Express уклали договір про співпрацю. Особливості доставки.
«Нова пошта» з минулого 2016 року почала доставляти з китайських онлайн-магазинів, включаючи AliExpress. Протягом останніх 5 місяців Нова пошта доставила по Україні понад 1,5 млн посилок.
При замовленні на Аліекспресс доставка через «Нову пошту» здійснюється за рахунок китайського відправника (продавця). Такий доставкою можуть скористатися покупці, які при замовленні товару вибирають безкоштовну доставку SF Express і SF eParcel.

 • Де можна відстежити посилку за трек-номером? Відстежити можна в особистому кабінеті aliexpress.com і на сайті sf-express.com і на сайті нової пошти в розділі «Відстежити по світу»
 • Як виглядає трек-номер посилки? Спочатку номер поштового відправлення схожий на такі трек-номера: 880000000000, 620000000000, RS000000003EE, SF000000000000NPI. Такий номер працює тільки по території Китаю. За доставку по Китаю відповідає надійна перевірена фірма SF Express
 • Чи змінюється трекінг-номер посилки після того, як посилка прибуває на територію України? Посилка надходить на перевірку в митну службу. «Нова пошта» повністю контролює збереження і супровід вантажу від аеропорту Бориспіль до кінцевого одержувача. Посилці присвоюється український трекінг-номер, який буде відслідковуватися на сайті novaposhta.ua (вікно «Відстежити по Україні»)
 • Який середній термін доставки посилок з Китаю? В середньому посилки доставляються за 2 тижні.
 • Як дізнатися покупцеві, що посилку треба зустрічати в відділенні «Нова пошта»? Якщо на етапі формування замовлення покупець вибере доставку SF Express або SF eParcel, то посилка буде доставлена ​​Новою поштою.
 • Розмитнює чи Нова пошта посилки? Так, «Нова пошта» проводить митне очищення в рамках законодавства України.
 • Чи можлива переадресація посилки на інше відділення? Так можливо. Треба зателефонувати до кол-центр і повідомити про це. Так само можна замовити кур'єра.
 • Мобільний додаток компанії «Нова пошта» для Android і для iOS
 • Контакт-центр НОВА ПОШТА: 0-800-500-609 Дзвінкі по всій территории України безкоштовні Вимоги

Мобільний додаток «Нова пошта» стало лауреатом конкурсу CEE Firebase Contest, ініціатором якого виступив відділення корпорації Google в Республіці Польща.

«Нова пошта» відкрила свій сайт товарів з Китаю "Ваш персональний шоппер" Echina.com.ua

Де можна відстежити посилку за трек-номером?
Як дізнатися покупцеві, що посилку треба зустрічати в відділенні «Нова пошта»?
Розмитнює чи Нова пошта посилки?
Чи можлива переадресація посилки на інше відділення?