Негабаритні перевезення по Україні - перевезення негабаритних вантажів

негабаритні  вантажоперевезення  - це досить непростий і жорстко регламентований вид перевезень негабаритні вантажоперевезення - це досить непростий і жорстко регламентований вид перевезень. Негабаритні вантажі мають вагу або параметри, що перевищують стандартні розміри або тоннаж. Т.e. вони не можуть бути завантажені на стандартний причіп / напівпричіп 2,8м X 2,5 X 13,6 і 22 тонни максимальної вантажопідйомності.

Це зазвичай:

 • промислове обладнання;
 • сільськогосподарське обладнання;
 • дорожньо-будівельне устаткування та спецтехніка;
 • бурові установки;
 • резервуари нафтопереробних заводів;
 • об'ємні резервуари для різних галузей промисловості;
 • ж / б і металеві конструкції;
 • будівельні елементи і готові будови;
 • трубопроводи і деталі трубопроводів.

В автомобільному транспорті надмірне навантаження (або надмірне навантаження) являє собою навантаження, що перевищує нормативний або звичайний юридичний розмір і / або вагові обмеження для певної частини дороги, шосе або іншої транспортної інфраструктури, такої як повітряні перевезення або водні перевезення. Є також обмеження навантаження на вісь. Однак вважається, що вантаж, що перевищує граничні значення по осях, але не загальний ваговий коефіцієнт, вважається надмірною. Зазвичай дороги побудовані таким чином, що дозволяє транспортному засобу з габаритами в стандартних нормативних межах безпечно (хоча і не обов'язково легко) їздити і повертатися. Дороги, які не дозволяють проїзд великим транспортним засобам відзначені дорожніми знаками. Вони можуть включати в себе навантаження на одну вісь, висоту, ширину або загальну довжину.

Замовте прорахунок вартості

Перевезення негабаритного вантажу має вельми жорсткі вимоги: вони стосуються особливих вимог до транспортних засобів, призначених для навантаження, безпеки вантажів, дотримання місцевих правил України і країн транзиту Європи і Азії, пропускної здатності автомобільних доріг, наявності тунелів, ліній електропередач під час перевезення, до стану погоди і сезону під час транспортування Перевезення негабаритного вантажу має вельми жорсткі вимоги: вони стосуються особливих вимог до транспортних засобів, призначених для навантаження, безпеки вантажів, дотримання місцевих правил України і країн транзиту Європи і Азії, пропускної здатності автомобільних доріг, наявності тунелів, ліній електропередач під час перевезення, до стану погоди і сезону під час транспортування. Негабаритні вантажі становлять небезпеку для дорожніх конструкцій, а їх перевезення також небезпечна для дорожнього руху. Оскільки вони перевищують проектні дозволу, існує небезпека того, що такі транспортні засоби можуть пошкодити мости та інші надземні споруди. Краї будь негабаритної навантаження повинні бути відзначені, щоб зробити їх видимими для водіїв.

Ось чому негабаритний вантаж повинен бути довірений кваліфікованим і досвідченим автоперевізникам.

Транспортно експедиційна компанія «Лоджистік Технолоджіс» - ваш правильний вибір, якщо ви шукаєте логістичного оператора для такої послуги, як доставка негабаритних вантажів. Наші фахівці здійснять перевезення негабаритних вантажів, міжнародні негабаритні перевезення вантажів по Україні і в інші країни найкращим способом:

 • Ми розробимо індивідуальне і економічно вигідне логістичне планування перевезень
 • Ми запропонуємо оптимальний маршрут і спеціальні транспортні засоби.
 • Ми організуємо необхідні документи: дозволу, ліцензії та національні дозволу для забезпечення безперешкодного перевезення негабаритних вантажів по країнах транзиту до одержувача. У різних країнах застосовуються різні підходи до ліцензування негабаритних / великовагових вантажів. Ліцензії можуть випускатися для певної завантаження на певний період часу або для конкретної компанії. У більшості юрисдикцій в дозволі вказується точний маршрут, який повинен пройти автомобіль.
 • Ми допоможемо в митному оформленні та додаткове страхування вантажів, якщо буде потрібно.
 • Ми забезпечимо цілодобовий моніторинг і повідомлення про важкому вантаж в дорозі.
 • Ми завантажуємо вантажі, що перевищують габарити, на наші власні транспортні засоби - очевидна вигода для клієнта - при завантаженні наших власних автомобілів ми мінімізуємо ризики, забезпечуємо швидку зв'язок і фактично маневруємо.
 • Ми забезпечимо на вашу вимогу автомобіль супроводу для негабаритної вантажоперевезення. Автомобіль або інший транспортний засіб супроводу, один або більше, використовуються перед і / або позаду завантаженого автомобіля, щоб попередити інших водіїв про перевезення негабаритного вантажу, а також водія негабаритного транспорту про перешкоду на дорозі.

Перевантажувальні вантажі зазвичай пропонуються нашим довгостроковим, надійним субпідрядним перевізникам, що спеціалізуються на таких перевезеннях і мають належні транспортні засоби. Тарифи на вантажоперевезення негабаритних вантажів розраховуються індивідуально за запитом перевезення негабариту.

Особливість кожного кроку професійної роботи нашої компанії має вирішальне значення для успішної доставки негабаритних вантажів, уникнути дорогих затримок і пошкоджень, до навантаження транспортної інфраструктури і транспортних засобів.

Додаткова інформація: