негабаритна перевезення

 1. Як виконуються перевезення негабаритних вантажів?
 2. Де замовити негабаритні перевезення вантажів?
 3. Переваги негабаритних перевезень автотранспортом
 4. Переваги міжнародні перевезень негабаритних вантажів автотранспортом наступні:

Негабаритна перевезення - затребувана послуга на ринку логістичних послуг. Під негабаритним вантажем слід розуміти товари, при доставці яких перевищені допустима вага або розміри транспортного засобу. Вантаж великих розмірів не може доставлятися в звичайному причепі авто або вагоні вантажного поїзда. Організовуючи перевезення, необхідно прорахувати всі деталі до дрібниць. Саме цим і займається організація logist.kiev.ua , Що надає послуги з доставки негабаритних вантажів.

Як виконуються перевезення негабаритних вантажів?

Для того щоб доставити великий вантаж слід:

 • звернутися із заявою до Федеральної автомобільно-дорожню службу;
 • узгодити маршрут в інстанціях;
 • отримати перепустку на доставку;
 • вибрати логістичну компанію;
 • надійно зафіксувати большойгруз.

Узгодження може зайняти до року, замовнику доводиться збирати різні довідки і документи і ходити по інстанціях. Щоб не витрачати свій час на подібні дії, багато хто вибирає послуги професійних організацій, які візьмуть все зазначені процеси на себе.

Де замовити негабаритні перевезення вантажів?

Де замовити негабаритні перевезення вантажів

Наша організація logist.kiev.ua здійснює негабаритні перевезення по Україні , Країнам ЄС. У нас великий досвід і кваліфікацію, що дозволяє пропонувати якісні та доступні послуги з перевезення негабаритних вантажів, які виконуються з урахуванням вимог замовника. Ми зробимо все, щоб перевезення негабаритних великовагових вантажів пройшла успішно, оперативно і з мінімальними фінансовими витратами для замовника.

Ми надаємо комплексні послуги з оформлення дозвільних документів. Наші працівники підготують всі необхідні документи, потрібні для перевезення негабаритної техніки. Також ми узгодимо всі питання з ДАІ, митною службою та іншими інстанціями. Всі ці питання вирішать наші фахівці. Багато нестандартні вантажі треба супроводжувати автомобілем прикриття. Ми проводимо супровід вантажів по Україні та за кордоном.

Також за вашим бажанням нами проводяться різні заходи з метою зробити доставки безпечними і перевезти ваш вантаж в цілості до пункту призначення в точно зазначені терміни. Великовагові негабаритні перевезення наші співробітники організовують на професійному рівні. Оскільки мають потрібними знаннями і досвідом для роботи з усілякими нестандартними вантажами.

Ми розуміємо необхідність високої кваліфікації співробітників в даному сегменті транспортних послуг. Ми гарантуємо то що, що ваш негабаритний вантаж в надійних руках! У нас є дозвільні документи, потрібні для здійснення діяльності. Великий парк транспортних засобів дозволяє організовувати всі процеси максимально оперативно і вигідно для замовника. Наша техніка відповідає стандартам країн, в які здійснюється доставка.

Переваги негабаритних перевезень автотранспортом

Перевезення негабаритних вантажів автотранспортом займає провідні позиції в сфері доставок. Авіаперевезення вважаються найшвидшим способом доставки будь-якого вантажу. Крім того, автомобільні негабаритні перевезення дозволяють доставляти вантажу в конкретне місце. Негабаритні перевезення автотранспортом на увазі задіяння спеціальних платформ, що дозволяє доставляти товари практично будь-яких розмірів.

Переваги міжнародні перевезень негабаритних вантажів автотранспортом наступні:

 1. Доставка товарів «від дверей до дверей», без перевантажень на інший транспорт.
 2. Висока мобільність транспорту дозволяє швидко реагувати на різні непередбачені обставини в дорозі.
 3. На відміну від інших варіантів доставки є можливість зміни маршруту.
 4. Висока швидкість доставки вантажів.
 5. Різні транспортні засоби дозволяють здійснювати транспортування всіляких вантажів.

Ціни на перевезення негабаритних вантажів

Вартість перевезення негабаритних вантажів розраховується виходячи з безлічі параметрів.

Щоб розрахувати вартість негабаритних перевезень в Києві, ми беремо за основу такі параметри:

 • відстань доставки;
 • габарити доставляється вантажу;
 • терміни перевезення (оперативна перевезення негабаритних і великовагових вантажів обходиться дорожче стандартної доставки);
 • необхідність залучення спеціального прикриття (якщо ширина товару більше 3.5 метра);
 • ймовірність залучення співробітників по контактно-кабельних мережах, якщо висота товару більше 4.5 метра.

Зв'язавшись з нашими співробітниками, ви зможете уточнити всі нюанси і отримати кваліфіковані консультації. Всі розрахунки будуть проведені об'єктивно, професійно. Ми зробимо все, щоб від співпраці з нами ви залишилися задоволені.

Як виконуються перевезення негабаритних вантажів?
Де замовити негабаритні перевезення вантажів?
Як виконуються перевезення негабаритних вантажів?
Де замовити негабаритні перевезення вантажів?