Кур'єрська служба ТОО "Алем ТАТ" | Вантажоперевезення. Сервіс експрес-доставки вантажів і пакетної документації з використанням оптимальних схем доставки. Автоперевезення по Україні. Транспортна компанія Казахстану. Регіони доставки: Казахстан, СНД, Дальнє Зарубіжжя.

  1. Важлива інформація!

Важлива інформація!


Шановні клієнти!

Повідомляємо Вас про те, що з 01 січня 2019 року вступає в дію пункт 2 ст. 39 Закону Республіки Казахстан «Про поштою» від 9 квітня 2016 року № 498-V, про прийняття операторами пошти додаткових заходів для забезпечення безпеки здоров'я і життя громадян, в зв'язку з чим, кур'єрська компанія ТОВ «Алем ТАТ» прийматиме реєстровані відправлення до пересилання тільки у відкритому вигляді.

Так само повідомляємо, що керуючись пунктами 3 і 4 ст. 38 вищевказаного законодавства оператор пошти зобов'язаний при прийомі відправлень у відправника і при доставці відправлень одержувачу ідентифікувати їх дані (посвідчення особи).

«Відправлення користувачем послуг оператора пошти реєстрованих поштових відправлень здійснюється особисто або його представником шляхом пред'явлення документа, що посвідчує особу відправника, в пункті прийому поштових відправлень оператора пошти, або через листоношу або кур'єра оператора пошти. У разі відмови відправника від надання згоди на збір, накопичення, використання і зберігання персональних даних оператор пошти зобов'язаний відмовити користувачеві послуг оператора пошти у відправці поштового відправлення.

Оператор пошти при прийомі реєстрованого поштового відправлення здійснює збір, накопичення, використання і зберігання персональних даних отримувача без його згоди. При врученні оператором пошти реєстрованого поштового відправлення користувачеві послуг оператора пошти одержувач пред'являє документ, що посвідчує особу, і дає згоду оператору пошти на збір, накопичення, використання і зберігання персональних даних. У разі відмови одержувача від надання згоди на збір, накопичення, використання і зберігання персональних даних, оператор пошти не вручає поштове відправлення отримувачу і зобов'язаний направити назад відправнику поштове відправлення ».

На підставі пункту 3 ст. 39 Закону Республіки Казахстан «Про поштою» від 9 квітня 2016 року № 498-V оператори пошти вживають заходів, спрямованих на виявлення заборонених предметів і речовин в поштових відправленнях, в процесі їх пересилки. У разі виявлення під час пересилки поштових відправлень предметів і речовин, заборонених відповідно до правилами надання послуг поштового зв'язку, оператори пошти зобов'язані повідомити в правоохоронні та спеціальні державні органи.

Так само попереджаємо що на підставі пункту 4. ст. 39 та підпункту 1) ст. 44 Закону Республіки Казахстан «Про поштою» від 9 квітня 2016 року № 498-V «Відправник поштового відправлення несе відповідальність відповідно до законів Республіки Казахстан за порушення заборон, встановлених для пересилання предметів і речовин в поштових відправленнях».

З повагою,
Адміністрація ТОВ «Алем ТАТ».