Контейнерні перевезення з Китаю: організація, вартість

 1. Перевезення вантажів в контейнерах
 2. Плюси контейнерної доставки з Китаю
 3. Види перевезень, Китай - Росія
 4. Швидкість доставки та середня вартість
 5. Що робити з порожнім контейнером?
 6. «Збірний вантаж» - послуга від транспортних посередників
 7. Організація логістики Китай - Росія
 8. Мультимодальний шлях Китай - Росія
 9. Пакетні послуги заощадять час і гроші

Д відставку товарів з Піднебесної має три основних логістичних шляху: морський, авіа та залізничний. Кожен варіант має свої нюанси і особливості. Контейнерні перевезення з Китаю - найвигідніший і безпечний спосіб. Для початку, варто розібратися в ряді важливих питань. Який шлях буде для вас найбільш вигідним і оптимальним за термінами і, як провезти в контейнері невелику партію товарів? Що робити починаючому бізнесменові без досвіду і знань митних тонкощів? І, що не переплатити за транспортування товарів з Китаю в Росію?

Зміст статті

Перевезення вантажів в контейнерах

По суті, грузоконтейнер є знімний вагон для зберігання і транспортування великогабаритного вантажу По суті, грузоконтейнер є знімний вагон для зберігання і транспортування великогабаритного вантажу. Контейнер забезпечує високу збереженість, і, не вимагає розтину ємності при змішаній доставці, скажімо, коли товару потрібно пройти проміжну перевантаження з морського на залізничну колію. Спеціальне обладнання для механізованого навантаження-вивантаження прискорює переміщення контейнера з транспорту на транспорт.

Найбільш популярний стандартний 20-футовий контейнер, довжиною 6 метрів, шириною 2.4 м, висотою 2.5 м. Його можливості дозволяють експлуатувати широкий список товарної номенклатури, за винятком рідких і швидкопсувних продуктів. Стінки конструкції щільно скріплюються один з одним, мають герметичні дверцята, не пропускають пил і воду.

Виникла проблема? Зателефонуйте нашому фахівцеві з митних питань:

+7 (499) 350-97-43 (дзвінок безкоштовний)

Плюси контейнерної доставки з Китаю

Транспортування контейнерних ємностей найбільш безпечна і недорога. Вона передбачає максимальну ступінь страхування вантажу від псування і крадіжки. Має можливості перевезення різними видами транспорту.

Перед відправкою продукцію ретельно:

 • перевіряють,
 • оцінюють,
 • зважують,
 • документально стверджують.

Потім, тару пломбують і опечатують, що сприяє повному захисті від штучного розкрадання.

Види перевезень, Китай - Росія

З Китаю в Росію товари можна доставити морським, авіа, залізничним, автомобільним транспортом. Інформація про особливості автоперевезення контейнерів в цій статті .

Слід тільки провести аналіз даних по терміну, вартості та особливостей кожного з шляхів:

 1. Контейнерні морські перевезення вантажів . Займають багато часу, проте вони найбільш вигідні.
  Мінуси - необхідно використання декількох видів транспорту, через територіальних обмежень зі стикування з Росією.
 2. Транспортування по ЖД. Варіант із середньою вартістю. Перевезення не залежить від погодних показників, має широку географію. Скільки коштує контейнерна перевезення РЖД докладніше тут .
  Мінуси: тривалий термін, а також низька збереження вантажу.
 3. Доставка літаком. Це швидка доставка, але вона має високу вартість, яка багато в чому пов'язана з митними процедурами. Вартість розмитнення товарів з Китаю може варіюватися до 35% від ціни товару.
  Іноді, витрати на авіаперевезення все ж окупаються, наприклад, з швидкопсувними товарами і дорогої дрібної електронікою. Скажімо, доставити нову модель айфона морським шляхом абсолютно невигідно, так як попит за місяць серйозно зменшить темп.

Швидкість доставки та середня вартість

Час транспортування контейнерів з Китаю в РФ:

 • Морське перевезення + ЖД - від 30 днів;
 • ЖД перевезення - від 20 днів;
 • Авіаперевезення з урахуванням розмитнення - від 5 днів;

Надана інформація по часу доставки - узагальнена. В основному, термін транспортування залежить від митниці, де товару необхідно пройти через часткову або повну перевірку. Досконало, процес займе близько п'яти годин. Однак, на жаль, у митників часто з'являється безліч претензій до оформлення паперів. Якщо з документацією все відмінно, то більше десяти днів товар на кордоні не зупиниться.

Контейнер забезпечує високу схоронність товарів.

Середня вартість контейнерних перевезень до Владивостока:

 • Морським транспортом - 1500 доларів США;
 • ЖД транспортом - 3700 доларів США;
 • Повітряним транспортом - 5000 доларів США;

Ціни розраховані при перевезенні 20-футового контейнера, включають навантаження-розвантаження, а так само курирування експедитора в портах.

Що робити з порожнім контейнером?

Логістичний ринок працює прозоро, але є певні нюанси. У кожного контейнера існує безкоштовний термін використання. Коли вантаж прибуде до порту, необхідно розрахувати час на доставку до кінцевого складу. Далі, порожній контейнер потрібно повернути перевізнику. Мета, укластися в максимально короткий термін, щоб не переплачувати за додатковий час використання тари.

Перед оформленням документів, слід уточнити безкоштовні «терміни зберігання». У кожної компанії свій часовий діапазон, який дозволяє безкоштовно користуватися контейнером -Попередньо узгодьте це питання, щоб уникнути підвищення витрат на транспортування.

«Збірний вантаж» - послуга від транспортних посередників

Контейнер формується за рахунок малогабаритних партій від різних замовників. Збірний грузоконтейнер з Китаю дозволяє перевозити дрібні обсяги - від 20 кг. Послуга збирання користується популярністю у молодих підприємств. Є маса переваг у збірного варіанта, одна з них, це мінімізація витрат.

Логістичних компаній, які пропонують свої послуги в організації «збірних вантажів», безліч. Тарифи, терміни, гарантії - це основні критерії для вибору підрядника. Транспортна організація з досвідом спрацює найбільш оперативно, що важливо для бізнесу. Грамотний фахівець прорахує всілякі ризики, крім того, вантаж буде застрахований від псування і пропажі.

Організація логістики Китай - Росія

Вибір логістичного шляху залежить від: Вибір логістичного шляху залежить від:

 • часу,
 • тарифів,
 • безпеки.

Наприклад, ви везете в Росію 15 000 нових iPhone X. Можна припустити, що на наступний день, швидше за все, їх уже розкуплять. Головне тут - оборотність. Вірніше буде поставити пріоритетом фактор часу, і, вибрати авіаперевезення.

Якщо ви приносите дешеву косметику, 10 тонн за $ 3 000, вигідно вивезти найдешевшим варіантом - морським шляхом. Так само, існує автодоставка, вона швидше морської, але має високий ризик: товар може розбитися, найчастіше по дорозі відбуваються розкрадання. Отже, необхідно швидко - підійдуть авіаперевезення. Якщо терміни не принципові - краще віддати перевагу морський шлях.

Океанський лайнер може перевезти від десяти до двадцяти тисяч «TУ-шек».

«ТУ» так називають один 20-футовий контейнер. Для великих компаній, розумніше страхувати лайнер безпосередньо у перевізника.

З невеликим вантажопотоком, вигідніше спрацювати через посередників, які:

 • представляють інтереси великих компаній,
 • мають можливість більш персоналізоване вести переговори.

Мультимодальний шлях Китай - Росія

Будь-яке транспортування контейнерних вантажів з Китаю в Росію вимагає використання декількох типів транспортних засобів.

У ситуації з самостійною організацією логістичного шляху, необхідно одноразово оформити контракти з кількома великими перевізниками:

 • Найпопулярніший Мультимодальний вид: морський і залізничний шлях. Зазвичай, вантажний лайнер везе вантаж з Китаю до Владивостока, потім контейнер переміщують на потяг, який прямує до кінцевого пункту.
 • Наступний по затребуваності Мультимодальний варіант - доставка літаком прямими рейсами з Пекіна, Гонконгу і Шанхаю. Далі буде потрібно автомобіль, щоб забрати вантаж з аеропорту.
 • Найбільш оптимальний по відношенню до ціни і якості - це морський шлях, поєднується залізничним транспортом.
  Мінус тільки в термінах очікування - займе один місяць, в деяких випадках, навіть більше. Однак цей варіант найдешевший, у міру безпечний. Терміни можуть розтягнутися через несприятливу погоду.

Можна відправити вантаж за прямим залізничній колії. Однак, і тут є проблема, пов'язана з розбіжністю залізничних шляхів Росії і Китаю, тому на кордоні контейнери комплектують на інші склади. Це величезний обсяг роботи, який займає досить багато часу, в рахунок чого доставка деяких видів вантажів дорожчає.

Пакетні послуги заощадять час і гроші

З невеликим об'ємом вантажопотоку немає сенсу приймати на себе ризики в проходженні митниці З невеликим об'ємом вантажопотоку немає сенсу приймати на себе ризики в проходженні митниці. А також займатися пошуком початкової ланки. Краще підключити логістичного підрядника, який візьме на себе відповідальність за складання, страхування і розмитнення.

Розумний варіант - комплексний закуп послуг - це зручно, безпечно і, навіть економічно. Спеціалізовані компанії-посередники мають можливість знижувати ціни за рахунок оптового закупа послуг у великих транспортних організацій. Іноді навіть, при авіаперевезення вартість збірного вантажу значно здешевлюється, оскільки логістична організація має переваги використовувати вантажні ємності зі стовідсотковим заповненням.

У підсумку, у бізнесмена є два варіанти:

 1. Звернутися в логістичну компанію, замовивши комплексний пакет послуг організації доставки «під ключ».
 2. Розібратися в темі самостійно.

Самостійний спосіб зажадає:

 • вивчення інформації по митному документування;
 • проходження курсів декларації товарів;
 • вихід на великих перевізників;
 • укладення довгострокових контрактів;
 • створення та затвердження електронно-цифрового друку;
 • реєстрація документів на імпортера.

Як виконують доставку контейнерів з Піднебесної, дивіться на прикладі однієї з логістичних компаній в даному відео:

Самостійний процес організації перевезень наб'є чимало гуль. Якщо бюджет дозволяє в перспективі вийти на великий обсяг транспортування, то, безумовно, «гра варта свічок». Однак, слід врахувати, помилки можуть відбитися на високих митних штрафи. Наприклад, провезення не сертифікованого товару у великому обсязі може обійтися в триста тисяч рублів з повною конфіскацією вантажу.

Інформацію про митні послуги імпорту можна прочитати в цій нашій статті .

Ви можете знайти додаткову інформацію по темі в розділі контейнерні вантажоперевезення .

Безкоштовна консультація по телефону:

+7 (499) 350-97-43 (дзвінок безкоштовний)

Який шлях буде для вас найбільш вигідним і оптимальним за термінами і, як провезти в контейнері невелику партію товарів?
Що робити починаючому бізнесменові без досвіду і знань митних тонкощів?
І, що не переплатити за транспортування товарів з Китаю в Росію?
Виникла проблема?
Що робити з порожнім контейнером?