Доставка вантажів з Китаю. Перевезення товарів в Росію

Як відомо, самостійні вантажоперевезення з Китаю складно здійсненні - потрібен склад в Китаї, транспорт, послуги навантаження, логістики та багато іншого. Наше підприємство за свій десятирічний досвід роботи сформувало професійну команду і комплекс необхідних умов для якісних перевезень з Китаю.

Ми пропонуємо:

 • Пошук фабрики
 • атестацію фабрики
 • оплату постачальнику
 • Обов'язковий контроль якості
 • Контроль відправки вантажу з Китаю
 • Поставку обраним вами способом: авіа, ж / д або морська транспортування.

Етапи перевезення вантажів з Китаю

Все починається з замовлення, а точніше - з пошуку відповідного виробника. Щоб ви не мучилися пошуком якісних фабрик, визначенням їх дійсних характеристик (фінансове становище, технічне оснащення, кваліфікація фахівців, конкурентні переваги і т.д.), складанням правильної заявки англійською мовою, наша компанія замовить доставку з Китаю. Ми подстрахуем вас при виборі виробника, так як маємо напрацьовану базу фабрик і ведемо постійний нагляд за ринком.

На жаль, часто якість продукції залишає бажати кращого, особливо зі зростаючими обсягами замовлень поставки вантажів з Китаю до Москви та інших міст нашої країни. Тому ми не тільки шукаємо фабрики, а й проводимо їх ретельну атестацію за необхідними пунктами:

 • станом заводу;
 • станом складу;
 • станом упаковки;
 • оглядаємо установчі та експортні документи;
 • збираємо інформацію і кількості співробітників;
 • робимо фото звіт всіх перерахованих вище пунктів;
Як відомо, самостійні вантажоперевезення з Китаю складно здійсненні - потрібен склад в Китаї, транспорт, послуги навантаження, логістики та багато іншого

Ми відповідаємо за якість наданої продукції, тому ведемо чіткий контроль усіма процесами. Весь предмет торгівлі перевіряється відповідно до технічного завдання. На цьому етапі ми також контролюємо його завантаження в контейнери, що дозволить вам ще до оплати відмовитися від неякісного товару, якщо такий виявиться. Можливе залучення незалежного експерта по визначенню якості групи товарів.

"DVM-Group" підготує необхідний пакет документів, необхідний при доставки та розмитнення з Китаю. Вам не доведеться ламати голову над митним оформленням, шукати склад, де буде зберігатися товар до митниці.

Вантажоперевезення з Китаю в Росію від нашого підприємства - це авіа , ж / д і морська доставка . Перший спосіб - найшвидший, його вибирають фізичні та юридичні особи яким потрібно що б вантаж в найкоротші терміни прибув в місто замовника, ціни на авіа доставку від 3,5 дол / кг а термін 8-14 днів. Другий спосіб - найпопулярніший, тому що балансується ціна і терміни доставки, за 18-25 днів ваша партія прибуде в Росію і коштує це все лише від 2,5 дол / кг. Наша компанія також пропонує морське транспортування в контейнерах, найдемократичніший вид доставки, від 0,3 дол / кг, термін доставки 35-45 деней. Лінії перевезень по морю, використовувані нами, давно перевірені, ми маємо доступ до всього функціоналу портів.

Наші фахівці з увагою і відповідальністю пояснять вам весь процес роботи, допоможуть заповнити заявки, здійснити реєстрацію, підписати договір, проконтролюють всі етапи навантаження, проходження митниці і безпосередню доставку вантажу з Китаю в Росію. Якщо ви хочете отримати ваше замовлення добре упакованим і відповідним технічним завданням, а також не мати проблем з оформленням на митниці і збором інших важливих документів - звертайтеся в компанію "DVM-Group".

Також здійснюємо оплату постачальникам від 2% -13% - розрахунок вартості проводиться індивідуально.