Доставка вантажів з Європи (ЄС). Вантажоперевезення «Європа-Україна», експедирування і митне оформлення товарів

Доставка вантажів з Європи - одне з ключових напрямків діяльності нашої логістичної компанії

Доставка вантажів з Європи - одне з ключових напрямків діяльності нашої логістичної компанії.

PTL Group має великий досвід перевезення вантажів з таких країн Європи як Австрія, Бельгія, Великобританія , Німеччина , Іспанія , Італія , Польща, Франція , Чехія та інших. З цих країн сьогодні імпортується великий перелік товарів:

Доставка вантажів з Європи в Україну сьогодні здійснюється за кілька днів завдяки високому рівню розвитку транспортної інфраструктури. Широка мережа складів на території Європейського Союзу дозволяє приймати до відправки в нашу країну вантажі будь-яких обсягів і форматів. Ми розробляємо оптимальний маршрут в залежності від специфіки перевезеного товару і побажань клієнтів.

Іноді доводиться стикатися з ситуацією, коли вантаж є малогабаритним, і його транспортування свідомо є дуже дорогою. У цьому випадку вигідніше скористатися нашими послугами по транспортуванні збірного вантажу .

Розглянемо часто застосовується схему перевезення вантажів Європа-Україна. На першому етапі вантаж переміщається зі складу відправника на проміжний склад, де відбувається його обробка і консолідація з партіями інших вантажоодержувачів.

Одночасно з цим відбувається оформлення митних і інших документів для міжнародної доставки. Далі збірна партія відправляється в місце призначення, після чого здійснюється митне очищення. На останньому етапі партія розбивається на частини відповідно до одержувачами і доставляється замовникам.

Доставка вантажів з Європи здійснюється відповідно до міжнародних регламентами і правилами. скориставшись нашими послугами транспортної логістики , Ви будете впевнені, що ваші товари прийдуть в цілості й схоронності.