Доставка вантажів в Казахстан, перевезення авто і ж-д транспортом

  1. Доставка вантажів в Казахстан, перевезення авто і ж-д транспортом Хочете вигідно доставити Ваш вантаж...
  2. Доставимо негабаритні та особливо цінні вантажі

Доставка вантажів в Казахстан, перевезення авто і ж-д транспортом

Хочете вигідно доставити Ваш вантаж в Казахстан? Звернувшись в нашу компанію, Ви оціните всі вигоди вантажоперевезень і доставки вантажів до Казахстану з ТрансСервісТорг. По-перше, ми пропонуємо низькі ціни на доставку вантажів в Казахстан, значно нижче, ніж у конкурентів. Для уточнення вартості на доставку вантажів до Казахстану Вам необхідно зв'язатися з менеджером.

Крім того, при доставці вантажів в Казахстан ми користуємося тільки нової та якісною технікою. Це гарантує відсутність поломок в дорозі, ми беремо відповідальність за Ваші вантажі на себе, з нами можна спокійно доставити вантаж в Казахстан з будь-якої точки Росії. Наші водії постійно проходять підвищення кваліфікації, у нас працює тільки досвідчений персонал.

Адже ми цінуємо наших клієнтів і хочемо, щоб Ви замовляли автоперевезення, доставку вантажів по Москві, по країні і в країни ближнього зарубіжжя (Казахстан) тільки у нас. Тому ми прислухаємося до Ваших зауважень і пропозицій, тільки разом з Вами ми можемо зробити доставку вантажів в Казахстан ще якісніше. Якщо Вас цікавить питання оподаткування перевезення вантажів в Казахстан ПДВ, Ви можете прочитати витяг з Листа Мінфіну Росії від 22.10.2010 N 03-07-08 / 299 . Замовте у нас перевезення вантажів в Казахстан, телефонуйте прямо зараз, всі контакти вказані на нашому сайті . Хочете заощадити, але при цьому не програти в якості, то ТрансСервісТорг - це те, що Вам потрібно!

Доставка вантажів в Казахстан: про державу

Республіка Казахстан або ж по казахському, Казакстан - це держава, яка знаходиться в Центральній Азії і в Східній Європі. Казахстан межує в північній і західній частині з Росією, в східній частині - з Китаєм, а в південній - з Киргизією, Узбекистаном і Туркменією. Омивають Казахстан води Каспійського, а також Аральського морів.

У казахстанської економіки є свої мінуси - це її сировинна спрямованість, серйозна залежність від імпорту різної продукції, але є і свої плюси У казахстанської економіки є свої мінуси - це її сировинна спрямованість, серйозна залежність від імпорту різної продукції, але є і свої плюси. Це великі запаси корисних копалин, особливо нафти, газу й урану. Тому в сфері вантажоперевезень доставка вантажів в Казахстан займає далеко не останнє місце, в тому числі контейнерні перевезення (Казахстан) .

ТрансСервісТорг здійснює перевезення за наступними маршрутами:

  • - доставка вантажів Росія Казахстан (Москва - Алмаата; Алмаата - Москва) та ін .;
  • - доставка вантажів СНД Казахстан і в зворотному напрямку;
  • - доставка вантажів Європа Казахстан і назад.

Ми доставимо будь-які види вантажів, будь то доставка збірних вантажів в Казахстан , Доставка вантажів будь-яких габаритів, а так же особливо цінні вантажі.

Доставка вантажів здійснюється в будь-яке місто Казахстану: Доставка вантажів здійснюється в будь-яке місто Казахстану:

Для доставки вантажів в Казахстан необхідні наступні документи:

1. Рахунок-фактура (в 3-х примірниках);

2. Товарна накладна ТОРГ 12 (в 3-х примірниках);

3. CMR - міжнародна транспортна накладна (в 4-х примірниках).

Бланки можна скачати на сайті в розділі шаблони документів .

Доставимо негабаритні та особливо цінні вантажі

Потрібно доставити в Казахстан вантаж, який вимагає особливих умов зберігання? Тоді ми - до Ваших послуг. З компанією ТрансСервісТорг доставка вантажів в Казахстан - це вигідно і надійно, адже у вартість наших послуг входить зберігання вантажів, навіть якщо це вимагає особливих умов, а крім того, страхування і супровід вантажів досвідченими логістами. Ми будемо доповідати Вам, де знаходиться Ваш вантаж протягом усього шляху до Казахстану. Можете нам довірити будь-які Ваші вантажі, наші постійні клієнти вже переконувалися не раз - ТрансСервісТорг не підводить! Ви неодмінно зверніться до нас ще раз, адже сьогодні дуже мало компаній можуть запропонувати цілий комплекс послуг з доставки вантажів в Казахстан за порівняно невелику плату. Але і це ще не все. Ми пропонуємо гнучку систему знижок на перевезення і доставку вантажів в Казахстан, так і з Казахстану в інші країни, наприклад вантажоперевезення в Мінську з Астани. Ви залишитеся задоволені!

ТрансСервісТорг - ми працюємо для того, щоб Вам було зручно!