Документи для міжнародного перевезення вантажів в Україні

 1. Загальна документація для вантажоперевезень
 2. Документація на транспортний засіб
 3. Документація для вантажу

Сучасні технології виробництва та розвиток оптової торгівлі передбачають автомобільне перевезення як всередині країни, так і за її межами Сучасні технології виробництва та розвиток оптової торгівлі передбачають автомобільне перевезення як всередині країни, так і за її межами. При цьому документи на перевезення вантажів є основною частиною процесу. Звернувшись в компанію «Євротранс-Н», клієнти можуть скористатися послугами фахівців і оформити як документи для міжнародного перевезення вантажів, так і документацію для грузоотправок всередині України.

Загальна документація для вантажоперевезень

сам процес доставки вантажів являє собою угоду між відправником, одержувачем і проміжними організаціями і потребує документальному супроводі. Згідно з міжнародним і українським законодавством, стандартні документи на вантажоперевезення - це:

 • водійські - посвідчення (права), ліцензія (при перевезенні горючих матеріалів і небезпечних вантажів, дозвіл на перевезення), довіреність на транспортний засіб і копія трудового договору;
 • на транспортний засіб;
 • на сам вантаж.

Ці документи для перевезення вантажу необхідні на кожному етапі: по ним звіряється кількість товару, маршрут перевезення, провадиться митна перевірка і розрахунок компанії-замовника з компаній постачальником. При оформленні документів для міжнародних вантажоперевезень необхідний пропуск, який оформляється в ГИБДД. Процес збору необхідної документації досить тривалий. Якщо вантаж потрібно доставити в якнайшвидшому часі, співробітники компанії «Євротранс-Н» проведуть оформлення документів на перевезення вантажів в короткий термін.

Документація на транспортний засіб

Фахівці нашої компанії наголошують на необхідності підтвердження факту вантажоперевезення. Для цього процесу потрібні спеціальні документи на транспортний засіб.

 • ПТС і карта техогляду;
 • Подорожній лист, де вказані терміни доставки товарів або техніки (тривалість одного маршруту - не більше 1 місяця). Співробітники компанії «Євротранс-Н» рекомендують надавати цей документ для перевезень вантажу перед початком завантаження товару, тому що в ньому зазначено його кількість, дані водія та транспортного засобу.

Крім супровідної документації, яку можна оформити в нашій компанії, варто подбати про наявність паперів на сам товар, які підтверджують правомірність угоди.

Документація для вантажу

Одним з найбільш важливих документів на вантажоперевезення є товарно-транспортна накладна, необхідна як для переміщення по території України, так і для виїзду за кордон. Вона свідчить про успішність і правомірності етапів вивантаження і навантаження товарів або устаткування. Співробітники компанії «Євротранс-Н» акцентують увагу своїх клієнтів на особливостях товарно-транспортної накладної.

 • Включає в себе розділи з даними про транспорт і самому товарі. За товарного розділу вантажі списуються з одного складу і приймаються на іншому. У транспортному знаходиться інформація про компанію-перевізника та водія. По ньому ж проводиться оплата послуг.
 • Виписується окремо для кожної поїздки, вантажу і одержувача.
 • Повинна бути в чотирьох копіях. Надалі один з цих необхідних для вантажоперевезень документів завіряється відправником. Друга копія залишається у водія, а ще дві - відправляються в транспортну компанію.
 • На кожній з копій повинна бути печатка організації, що отримала і відправила товар, підпис водія і представника компанії.

Крім оформлення документів для перевезення вантажів автомобільним транспортом , Морем і залізницею наші фахівці пропонують послуги зі складання санітарного паспорта для транспортного засобу, документів для перевезення тварин та інших сертифікатів.