Автомобільні перевезення вантажів, міжнародні перевезення вантажів з Європи, перевезення небезпечних вантажів

  1. Додаткові напрямки доставки вантажів автотранспортом:
  2. В процесі міжнародних автомобільних перевезень вантажів "ТРАНСВОСТОК" пропонує наступні послуги:
  3. Довгострокові угоди з транспортними компаніями-перевізниками, що охоплюють всю географію діяльності...

Власні офіси «ТРАНСВОСТОК» в Польщі (Катовіце),

Україна (Київ),

Франції (Париж),

Росії (Москва)

дають нашим Клієнтам перевага в оперативності організації перевезення, додаткові інструменти контролю, забезпечуючи швидку і надійну вантажоперевезення товарів з Європи в країни СНД, центральної Азії та в зворотному напрямку.

Налагоджені маршрути сполучення між країнами ЄС, Азії, СНД і можливість використовувати всі види автотранспорту дозволяють нам пропонувати оптимальні та економічно вигідні способи вирішення завдань Клієнтів по доставці вантажу будь-якої складності.

ТОВ «ТРАНСВОСТОК», маючи успішний, більш ніж 10-річний досвід роботи на міжнародному ринку перевезень, розгалужену агентську мережу гарантує високий рівень сервісу, індивідуальний підхід і надійність як своїм постійним, так і потенційним клієнтам незалежно від географії та обсягу замовлення.

отримайте безкоштовну консультацію через форму запиту

Основні напрямки міжнародних вантажоперевезень "ТРАНСВОСТОК":

доставка з Польщі (PL) *, Німеччини (D), Нідерландів (NA), Бельгії (B), Франції (F),

Італії (I), Іспанії (E), Росії (RUS),

Прибалтійських країн: Латвії (LV), Литви (LT), Естонії (EST).

Додаткові напрямки доставки вантажів автотранспортом:

вантажоперевезення з Туреччини (TR) *, Угорщини (H), Чехії (CZ), Австрії (A), Швейцарії (CH),

Словаччині (SK (SR) і Румунії (RO (R).

() * - міжнародне позначення автомобільних номерних знаків.

Європейські офіси компанії надають експедиторські послуги: перевезення будь-яких вантажів автомобільним транспортом усередині регіону, з'єднуючи між собою країни Балтії, Південно-Західної Європи.

В процесі міжнародних автомобільних перевезень вантажів "ТРАНСВОСТОК" пропонує наступні послуги:

Контролювати місцезнаходження вантажу та процесу виконання автоперевезення Ви зможете зручним для Вас способом в будь-який час. Для Клієнта ми на зв'язку 24/7.

Запитайте вартість доставки он-лайн

Довгострокові угоди з транспортними компаніями-перевізниками, що охоплюють всю географію діяльності ТРАНСВОСТОК, дозволяють нам здійснювати міжнародні перевезення таких видів вантажів як:

• негабаритні (надважкі, довгомірні, великогабаритний вантаж): промислове обладнання, контейнери, металопродукція, рухома техніка тощо;
наливні та насипні вантажі;
• небезпечні (ADR) вантажі різного ступеня складності, всіх класів і підкласів;
• крихких вантажів (мають високу ступінь ламкості або деформації: вироби зі скла, дорогоцінних металів, предмети антикваріату, сантехніка, побутова техніка, а також вантажоперевезення інших крихких вантажів);
режимні (швидкопсувні або ті, які вимагають особливого температурного режиму перевезення вантажів або певного рівня вологості і вентиляції в процесі транспортування і зберігання під час достакой вантажу).

З самого початку своєї діяльності фахівці ТРАНСВОСТОК були орієнтовані на вирішення логістичних завдань підвищеної складності.

Серед них - міжнародна доставка негабаритних вантажів. На сьогоднішній день в загальному обсязі перевезень, що здійснюються компанією, доставка негабаритних вантажів займає близько 35%.

Величезний досвід роботи з даним видом вантажів ми отримали у співпраці з компаніями проектувати і здійснюють будівництво, обслуговування конфайнмента (захисної споруди) на Чорнобильській АЕС.

Починаючи з 2008 року, тільки в рамках даного проекту ми зробили більше 750 перевезень негабаритних вантажів з Іспанії, Італії, Франції, Німеччини, Голландії, Бельгії, Польщі, США. Наше успішне взаємовигідне співробітництво триває.

  • Також «ТРАНСВОСТОК» надає консультаційно-інформаційні послуги компаніям-виробникам з Європи, нерезидентам України, в процесі виходу на нові ринки збуту. Консультуємо щодо особливостей документального оформлення супровідної документації, отримання ліцензій, сертифікатів, іншої необхідної дозвільної документації.
  • Оформляємо вантаж на власне юридична особа.

Детальна консультація для нерезидентів України он-лайн, а саме: міжнародні перевезення вантажів, автомобільні перевезення вантажів, доставка малогабаритних вантажів, збірні вантажі, перевезення з Європи.