Авіаперевезення небезпечних вантажів

  1. Як нами здійснюється авіа перевезення небезпечних вантажів?

доставка авіавантажів , Що потрапляє в список небезпечних товарів здійснюються відповідно до положень Міжнародної Організації Транспортної Авіації (скор. ICAO) - технічними інструкціями з безпечного перевезення небезпечних речовин авіатранспортом. Міжнародна авіатранспортної Асоціація (IATA) також має свою власну версію документа ICAO під назвою Danderous Goods Regulations (Правила перевезення небезпечних вантажів). До небезпечних товарів потрібно віднести ті, в яких містяться речовини, порушення встановлених правил перевезення небезпечних вантажів повітряним транспортом і норм навантаження, повітряної доставки і зберігання яких може створити небезпеку для здоров'я працівників транспортних служб, завдати шкоди довкіллю та екології, а також може стати причиною серйозного пошкодження транспортного засобу (літака) і терміналів аеропортів. Небезпечні речовини включені в спеціальний класифікатор за ступенем небезпеки і кожному класу небезпеки відповідає своя упаковка:

Клас 1: різні вибухові матеріали, в тому числі піротехнічні засоби. Наприклад ТЕН, нітрогліцерин, амонал, гранітоль, феєрверки, піротехнічні склади.

Клас 2: різні стислі, зріджені, і розчинені гази, що знаходяться під тиском. Наприклад, різні аерозолі і газові запальнички.

Клас 3: різні легкозаймисті рідини. Наприклад олійні фарби, лаки, герметики і промислові розчинники та розріджувачі.

Клас 4: різні самозаймається тверді товари і речовини і легкозаймисті матеріали, а також матеріали, які можуть виділяти при контакті з водою легкозаймисті гази. Наприклад, магній, сірники, бенгальські вогні, натрій і фосфор.

Клас 5: різноманітні органічні пероксиди та інші окислюються матеріали. Наприклад селітра, відбілювачі, перекис водню, деякі отвердители.

Клас 6: інфекційні речовини і отруйні речовини. Наприклад, добрива і отрути, які використовуються для обробки рослин.

Клас 7: різні радіоактивні речовини, такі як різні ізотопи, прилади гамма каротажу і головки гамма-дефектоскопів.

Клас 8: корозійні і їдкі речовини. Наприклад акумулятори, фруктові есенції, оцтова кислота, ртуть.

Клас 9: інші небезпечні товари, наприклад, не так давно в цей список були включені літій-іонні батареї / акумулятори, що ускладнює перевезення електронних приладів, в яких вони містяться.

Деякі види товарів, що містять речовини з даного класифікатора категорично заборонені до доставки літаком. Тому, для того, щоб здійснити авіадоставку речовин, необхідно переконатися в їх безпеці і можливості везти літаком, а для цього необхідно зв'язатися з представником авіаперевізника і за наявними на руках даними (найчастіше, це паспорт безпеки MSDS) визначити, до якої категорії можна віднести товар, призначений для авіаперевезення. Після цього потрібно узгодити, які супутні документи повинні бути у вантажовідправника для відправки.

Фактичний вантажовідправник товару, коли хоче відправити авіа вантаж , Несе повну фінансову та юридичну відповідальність за той потенційну шкоду і збиток, який може бути потенційно завдано авіаперевізнику або третім особам, якщо він раптом не надав повні і правильні відомості про властивості вантажу авіакомпанії, і це стало причиною аварії або транспортної катастрофи. Авіаперевезення небезпечного товару, який не був належним чином оформлений як «небезпечний», не мав необхідного маркування на упаковці, є серйозним порушенням закону. Розмір пропонованих штрафів до порушника можуть бути дуже високим.


Розмір пропонованих штрафів до порушника можуть бути дуже високим

Як нами здійснюється авіа перевезення небезпечних вантажів?

FS Mackenzie має великий досвід по авіагрузоперевозкам небезпечних товарів на експорт і в імпортному сполученні в Україні. Авіаперевезення небезпечних товарів регламентується певними нормами Організації Об'єднаних Націй, згідно з якими при перевезенні, слід дотримуватись таких обов'язкових процедур і правил:

Коректна маркування товарів і упаковки згідно із зазначеним вище класифікатором, нанесення спеціальних знаків про небезпеку товару на упаковку в чіткій відповідності з інструкціями з безпеки міжнародних авіаперевезень небезпечних речовин в повітряне сполучення міжнародної асоціації IATA.

Своєчасне і повне декларування небезпечного товару: точна вказівка ​​інформації про клас небезпеки в авіаційній накладній (AWB), оформлення декларації небезпечного вантажу.

Дотримання всіх вимог і правил упаковки та зберігання товару згідно інструкції з безпечних міжнародних авіаперевезень небезпечних товарів в повітряне сполучення IATA.

В одній упаковці (вантажному місці) має бути обмежена кількість небезпечного речовини. Безпосередньо перед самим авіарейсом, весь екіпаж літака інформується про те, що на борту повітряного судна є небезпечні речовини.

Вантажні авіаперевезення в Україні небезпечних товарів передбачає експертизу товару на предмет наявності небезпеки і коректного визначення UN / ADR коду небезпеки, а також оформлення всіх необхідних документів для супроводу небезпечних вантажів в процесі міжнародних авіаперевезень вантажів .

Упаковка небезпечних товарів: повітряні перевезення, що містять небезпечні речовини, повинні бути належним чином упаковані відповідно до міжнародних правил. Найпоширенішими пакувальними матеріалами для небезпечних вантажів є сталеві відра, пластикові глечики і коробки з деревоволокнистих плит.

ООН встановлює стандарт для цих груп упаковки:

- Перша пакувальна група - велика небезпека: потрібна велика захисна упаковка, а товари в цій категорії не можуть бути відправлені в одному і тому ж контейнері або на тому ж літаку разом з іншими товарами в цій групі.

- Друга група упаковки - середня небезпека.

- Третя група упаковки - незначна небезпека - потрібно найменшу кількість захисної упаковки.


Правильна документація для небезпечних товарів: для небезпечних вантажів або небезпечних матеріалів потрібна додаткова транспортна документація, така як:

- Необхідні телефонні номери для екстреного зв'язку;

- Інформація про виробника речовини;

- Номер пакувальної групи;

- Інформація про наявність спеціальних дозволів і номера експортних декларацій.

При перевезеннях з нами Ви гарантовано отримаєте:

Повний перелік консультацій і комплекс логістичних послуг. Виконуючи доставку різних категорій небезпечних товарів, ми не тільки здійснюємо безпосередньо переміщення продукції відповідно до діючих правил, а й забезпечуємо додатковий логістичний сервіс, надаємо послуги зберігання в аеропорту відправлення і прибуття, локальні автоперевезення між складом і аеропортом, стежимо за правильністю навантаження і розвантаження.

Також ми пропонуємо послуги страхування небезпечних товарів. Фахівці компанії FS Mackenzie підготують і перевірять всі необхідні документи на перевозяться небезпечні товари.

Зв'яжіться з нами для отримання кращого тарифу на авіаперевезення :

В'ячеслав Пірея, фахівець з авіаперевезень небезпечних товарів

Електронна пошта: sales@lcl-ukraine.com

Мобільний телефон: +380 63 98 00 11 0

Як нами здійснюється авіа перевезення небезпечних вантажів?
Як нами здійснюється авіа перевезення небезпечних вантажів?