Як відправити вантаж і поштові посилки з України в Росію

  1. Відправка промислових і комерційних вантажів
  2. Доставка приватних посилок поштовими, кур'єрськими, експрес службами

Незважаючи на складні відносини між сусідніми країнами, транспортування товарів з України в Росію і назад триває. Промислові та комерційні вантажі в Росію відправляють українські виробничі об'єднання, бізнес-структури, торгові організації. Для приватних осіб виникають складності в пошуку недорогий і надійної поштової компанії або кур'єрської служби для відправлення посилок.

Відправка промислових і комерційних вантажів

Між Україною і Росією працює міжнародна доставка вантажів залізничним і автомобільним транспортом, авіацією. Незважаючи на деякі обмеження щодо ввезення продовольчих товарів, знайти транспортну компанію з представництвом в Києві чи Харкові нескладно.
Між Україною і Росією працює міжнародна доставка вантажів залізничним і автомобільним транспортом, авіацією
Як правило, відправники вантажу беруть на себе всі турботи по підбору транспорту (залежить від ваги, обсягу, характеру вантажу), митного оформлення, страховку і супроводу товарної партії. Залежно від розмірів вантажу ви можете вибрати для перевезення міжнародний контейнер, залізничний вагон, автопоїзд.
Значна частина вантажоперевезень в Європейську частину Росії припадає на транспортування магістральними фурами або автопоїздами. Для транспортування великих товарних партій за Урал раціонально замовляти залізничні вагони або комбіновану контейнерну перевезення. Для повного завантаження контейнера перевізник може запропонувати замовнику брати участь в консолідації транспортировочной партії, що знижує вартість перевезення для кожного учасника.

Доставка приватних посилок поштовими, кур'єрськими, експрес службами

Родичі, знайомі, громадяни обох країн продовжують обмінюватися посилками, малогабаритними вантажами і бандеролями.
Родичі, знайомі, громадяни обох країн продовжують обмінюватися посилками, малогабаритними вантажами і бандеролями
Приватні посилки українські громадяни рідко відправляють державної «Укрпоштою». Крім затягнутих термінів доставки, державна пошта не займається митним оформленням відправлення. Документи для митниці повинен заповнювати відправник посилки. Серед численних транспортних, поштових, кур'єрських служб можна відзначити таких лідерів ринку як кур'єрська компанія Foxyexpress, поштова служба «Нова Пошта», транспортна компанія «АДЕЛЬ-СЕРВІС».
Перевагами логістики кур'єрських компаній визнані:

  • гнучкі тарифи;
  • змішані і комбіновані перевезення;
  • документальне та митне супровід;
  • максимальна швидкість доставки.

Українські відправники, яким потрібно відправити посилки в російські міста, можуть звернутися в представництва перевізників в Києві або отримати безкоштовну консультацію по телефону. Кур'єрськими службами здійснюється і зворотний зв'язок, доставка посилок і консолідованих вантажів з Росії в українські міста.
Міжнародна служба «Нової Пошти» доставляє поштові відправлення по всьому світу, включаючи російські міста, Крим.
Українські відправники, яким потрібно відправити посилки в російські міста, можуть звернутися в представництва перевізників в Києві або отримати безкоштовну консультацію по телефону
Міжнародна служба «Нова пошта Інтернешнл» відправляє бандеролі в Росію тільки з Києва, але заплановано розширення послуги на всі українські міста, в кожному з яких працюють десятки філій пошти. Передбачені термінові ( «Експрес») і звичайні ( «Стандарт») тарифи і терміни транспортування.
Кур'єрські та поштові компанії, такі як «Адель Експрес», доставляють відправлення (включаючи і контейнери для квартирних переїздів) в усі російські міста, не виключаючи і населені пункти Криму. У кожної фірми є своя «родзинка». Це може бути митний калькулятор, трекінг-номер для моніторингу пересування бандеролі або роздруківка штрих-карти з індивідуальним номером відправлення.

Кур'єрські та поштові компанії обчислюють тарифи відправки, виходячи з ваги кожного місця, починаючи зазвичай з двох кілограм. Загальна сума, яку потрібно заплатити за відправлення, залежить від місця доставки в Росії (дорожче коштують відправлення за Урал, в Сибір, на Далекий Схід). Сума платежу збільшується і при нестандартних габаритах, для таких відправлень передбачені окремі тарифи. Стандартне відправлення з Києва до Москви обійдеться відправнику в 30 - 40 доларів.
Некомерційними відправленнями за російським законодавством вважаються речі особистого користування вартістю до тисячі євро. З України безмитно можна відправити посилки вартістю до трьохсот євро і вагою до 50 кілограм. Розмовляючи з оператором транспортної або кур'єрської фірми, не забудьте поцікавитися списком заборонених товарів.

->