Костюм Гриба - Карнавальні костюми на Прокат Київ

  1. Опис дитячого карнавального вбрання. Костюм Гриба.
  2. Костюм Гриба для хлопчика, фото.
  3. Розповіді та казки для сценарію. Костюм Гриба.
  4. Костюм Гриба Боровика, фото

В першу чергу пропонуємо вам на прокат карнавальний костюм Гриба для хлопчика. Оскільки, в основному, в казках образ Гриба Боровика описується, як образ чарівника-лісовика. А також, мудрого вчителя, який може і покарати, і нагородити. Тому, представлені моделі костюма Гриба, знадобляться вам для створення його образу на свято осені .

Увага! Умови резервування і прокату.

Прокат костюма від 340 грн. / Добу
Сума застави від 1700 грн.

(Чи не є публічною офертою)

Опис дитячого карнавального вбрання. Костюм Гриба.

Перш за все, костюм Гриба затребуваний не тільки на свято осені , А й на новорічні свята. А також, цей карнавальне вбрання знадобиться для будь-якого костюмованого заходу, за участю цього героя.

Особливо актуально, що наявність костюмерній розпорядженні різними моделями костюма Гриба. Тому як, костюми відрізняються не тільки кольором, але і розмірами капелюхів. Представлений костюм Гриба буде впору хлопчикам зростанням від 116 см до 134 см. Тоді як, для хлопчиків зростанням 98-110 см, костюм відрізняється фактурою тканини і кількістю аплікацій.

У роботі над костюмом майстру знадобилися атлас, велюр і трикотаж. А також клейові і підкладкові матеріали. До того ж, для аплікації знадобилася парча, органза, фліс і нитки для в'язання. До того ж, не обійшлося і без декоративної та швейної фурнітури.

До кінця роботи, костюм сформувався з трьох деталей: капелюшки, сорочки і штанців.

До кінця роботи, костюм сформувався з трьох деталей: капелюшки, сорочки і штанців

Костюм Гриба для хлопчика, фото.

Особливо акцентую вашу увагу на те, що в жовтому костюмі відсутня аплікація на штанях. Тоді як, в білому костюмі з низу брюк пришита аплікація, що імітує траву.

Більш того, конструкція капелюшків гриба ретельно продумана. Тому, вона не ковзає по голові в процесі руху. Хоча на перший погляд може здатися, що посадка капелюшки досить дрібна. Навпаки, ви будете приємно здивовані, наскільки зручно носити хлопчик у таку капелюшок Гриба.

Примітно і те, що всі штани в костюмах регулюються по талії. Тому костюм можна швидко і легко підігнати до потрібного обсягу.

На закінчення хочу сказати, що якщо вам подобаються наші роботи. Але ви, тільки зараз прийняли рішення орендувати карнавальний костюм, зателефонуйте нам! По цьому посиланню - КОНТАКТИ , Ви швидко знайдете номери телефонів майстерні, її адреса і розташування на карті міста.

По цьому посиланню -   КОНТАКТИ   , Ви швидко знайдете номери телефонів майстерні, її адреса і розташування на карті міста

Розповіді та казки для сценарію. Костюм Гриба.

Неслухняна Мар'яна.

Українська народна казка.

Коли, давно-давно жила сім'я і була у них дочка Мар'яна. У дівчинки було все: і іграшки, і одяг, які вона тільки хотіла. Все б було добре, якби дівчина не була неввічливою і неслухняною. Одного разу вона зібралася в ліс по гриби. Коли дівчинка виходила, мама їй сказала, щоб Мар'яна з усіма віталася і не переходила зачароване струмок в лісі.

Мар'яна грубо відповіла, що вже не раз це чула, що вона вже доросла і все сама знає. Зайшовши в ліс, Мар'яна швидко почала збирати гриби. Коли вона дійшла до струмка, згадала, що їй наказувала мати, посміхнулася і перестрибнула через струмок. Перестрибнувши, вона побачила великий, білий гриб. Тільки дівчинка хотіла його зірвати, як гриб забурмотів:

- Бачиш, яка погана дівчинка, матері не слухається, з людьми не вітається.
Мар'яна злякалася, хотіла перестрибнути назад через струмок, і не побачила його. Тоді вона підійшла до великого грибу і грубо у нього запитала:
- Говори, де цей дурний струмок, куди він подівся?
А гриб мовчить, не відповідає. Тоді дівчинка не на жарт злякалася і ласкаво зі сльозами запитала:

Костюм Гриба Боровика, фото

- Грибочек, скажи, будь ласка, куди мені йти, щоб потрапити додому?
Тоді Гриб підняв голову, подивився на дівчинку і запитав:
- А ти болше не будеш неввічливою і неслухняною?
- Ні, Грибочек, не буду, я тепер буду слухняною і ввічливою, - відповіла Мар'янка.
- Тоді добре, йди до того Дуба з жолудями , Поздоровайся з ним і з'явиться твій струмок. Тільки нікому ніколи не розповідай, що була тут, - сказав Гриб.

- Добре, до побачення, - сказала дівчинка і виконала всі в точності, як їй сказав Гриб. Після того, як вона привіталася з Дубом, дійсно, з'явився струмок, через який дівчинка перестрибнула назад.

З того дня ніхто не чув від Мар'янки поганого слова. Говорили, що дівчинку підмінили. Але за струмок і донині ніхто не ходить, бо всі знають, що він зачарований. А хто ходив, той і зараз мовчить, бо пообіцяв.