Тариф МТС «Нуль без кордонів»: як підключити, опис і ціни

 1. Особливості
 2. Ціновий огляд тарифу
 3. Як підключити
 4. як відключити

Ні для кого не секрет, що при виїзді з домашнього регіону і тим більше з країни дзвінки з мобільного телефону перетворюються на величезну графу витрат Ні для кого не секрет, що при виїзді з домашнього регіону і тим більше з країни дзвінки з мобільного телефону перетворюються на величезну графу витрат. Більшість операторів стільникового зв'язку прагнуть компенсувати дорогий зв'язок оптимальними тарифами і додатковими опціями. Винятком не став і МТС, що пропонує своїм абонентам послугу «Нуль без кордонів».

Особливості

0 без кордонів МТС часто називають самостійним тарифом, хоча насправді він є додатковою послугою, підключити яку можна після активації однієї з опцій:

 1. міжнародний доступ;
 2. міжнародний і національний роумінг;
 3. легкий роумінг.

Послуга не відноситься до числа базових і вимагає окремої активації. Якщо абонент своєчасно не підключив послугу, то при виїзді за кордон кошти з його рахунку при розмовах з мобільного будуть списуватися відповідно до поточного тарифом. Залежно від країни в'їзду МТС пропонує абонентам додаткові знижки і бонуси. Так, наприклад, при користуванні тарифним планом «Європейський», абонент отримує пільги на вчинення вихідних дзвінків.

Послуга «Нуль без кордонів» призначена для тих користувачів, які часто здійснюють поїздки за кордон і потребують підтримці зв'язку з колегами або родичами. Цікавою вона виявиться і для користувачів, які люблять подорожувати і не бажають обмежувати себе в спілкуванні. Нова опція від МТС дозволяє зробити країни далекого зарубіжжя значно ближче!

0 без кордонів має на увазі наявність абонентської плати, завдяки якій на «рахунку» абонента знаходиться до 200 безкоштовних хвилин на місяць для вхідних дзвінків 0 без кордонів має на увазі наявність абонентської плати, завдяки якій на «рахунку» абонента знаходиться до 200 безкоштовних хвилин на місяць для вхідних дзвінків. Користувачі МТС нуль не платять за виклик, якщо його тривалість не перевищує 11 хвилин.

Ціновий огляд тарифу

Нуль без кордонів має різні умови для вхідної та вихідної зв'язку. Як вже зазначалося, вартість вхідного дзвінка становитиме для користувача послуги нуль рублів. Однак по закінченню 11 хвилин розмови абонент МТС так само починає оплачувати дзвінок за тарифом 5 рублів за хвилину. Окремі умови та пільги можуть надаватися корпоративним номерами. Тому послуга однаково вигідна, як для приватних клієнтів, так і для співробітників різних фірм.

Оператор мобільного зв'язку пропонує вигідні умови для вихідного спілкування:

 • 1-я хвилина спілкування є платною, і кошти стягуються відповідно до тарифу в країні перебування. Починаючи з 6-ї хвилини, вартість розмови знову зводиться до роумінгу країни, в якій знаходиться абонент. Виняток становить Білорусь, Вірменія і Україна, для спілкування з якими встановлена ​​фіксована плата - 25 рублів за хвилину;
 • 2-5 хвилини мають вигідний тариф - 15 рублів за хвилину спілкування.

Для того щоб контролювати кількість безкоштовних хвилин для вхідного спілкування рекомендується регулярно відправляти запит * 419 * тисяча двісті тридцять три #. У відповідь на мобільний прийде уведомляющее повідомлення з актуальною інформацією щодо тарифу. Таким чином, Ви забезпечите себе від перевищення ліміту хвилин і збережіть баланс телефону.

Підключення послуги є безкоштовним. Далі передбачено щоденне списання коштів в розмірі 33 рублів. При цьому опція буде активна протягом усього часу, поки абонент не відключить її вручну. Про це варто пам'ятати, повернувшись з відрядження або подорожі.

Як підключити

МТС пропонує активацію послуги декількома зручними для користувача способами: МТС пропонує активацію послуги декількома зручними для користувача способами:

 • дзвінок в технічну підтримку - 0890 з вибором кнопки в голосовому меню «2», а потім «0». Зв'язок з оператором не завжди може бути швидкою через часту перевантаженості лінії;
 • використання персональної сторінки МТС з вибором підрозділу «інтернет-помічник». Або ж активація послуги вручну: вибір розділу «послуги», вхід в систему «міжнародний роумінг», вибір «0 без кордонів» і натискання клавіші «підключити»;
 • створення запиту * 111 * 4444 # - з подальшим вибором потрібної цифри у що ще на дисплеї меню;
 • відправка SMS-повідомлення з цифрами 33 на номер 111;
 • створення комбінації - * 111 * 33 * 7 #;
 • відвідування салону зв'язку з наявністю при собі засвідчують документів.

Підключити послугу можна як завчасно, так і по прибуттю в іншу країну. Зробити це можна будь-яким із зазначених способів, вартість повідомлень тарифікується за поточним пакетного плану абонента.

Перед підключенням послуги рекомендується відвідати сайт МТС, ввести свій регіон і тарифний план. Можливо, в рамках Вашого тарифу будуть представлені більш цікаві опції, що дозволяють вести вигідні розмови в умовах роумінгу.

як відключити

Незручністю послуги є необхідність її самостійного відключення. Після повернення абонента на територію Росії необхідно вручну деактивувати опцію, інакше кошти будуть списуватися даремно, так як тариф передбачає щоденну абонентську плату.

Відключення можна здійснити зручними командами - * 111 * 4444 # або SMS-повідомленням з цифрами 330 на номер 111. Доступними залишаються і інші методи - особистий кабінет, дзвінок оператору, відвідування салону зв'язку. Після деактивацію абонент повертається до минулого тарифного плану, який має більше вигод для спілкування всередині домашнього регіону.