Нуль без кордонів МТС як підключити. Тариф нуль без кордонів 2016 умови

 1. підключення послуги
 2. Відключення послуги. Як правильно відключити
 3. Умови використання опції «Нуль без кордонів»
 4. Інформація по підключенню опції "нуль без кордонів"
 5. Відгуки про тариф "нуль без кордонів" від МТС

Зміст статті:

Зміст статті:

Абоненти компанії МТС можуть скористатися унікальною опцією, що дозволяє перебуваючи в міжнародному роуменге економити. Називається ця опція «Нуль без кордонів» МТС. Зазвичай перебуваючи за кордоном, клієнт змушений платити не тільки за вихідні, а й вхідні дзвінки. Але підключивши цю опцію можна істотно економити за рахунок відсутності плати за вхідні.


підключення послуги

«Нуль без кордонів» часто називають окремим тарифом, але насправді це всього лише опція, яку будь-який абонент МТС «Нуль без кордонів» підключити може, використовуючи кілька способів управління додатковими послугами:

 • USSD-сервіс;
 • відправка SMS-команди на короткий сервісний номер;
 • інтернет-помічник.

Найшвидший спосіб підключити послугу полягає в використанні USSD-запиту. Для цього клієнт повинен набрати використовуючи клавіатуру * 111 * 4444 # або * 444 # і натиснути кнопку відправки виклику. Варто знати, що скористатися управлінням послуг через USSD можна тільки при знаходженні на території Росії.

При знаходженні за межами рідної країни скористатися командами через USSD можливості немає, але компанія пропонує активувати тариф «Нуль без кордонів» МТС за допомогою SMS повідомлення. Воно повинно містити текст 33 і бути направлено на сервісний номер 111. При знаходженні абонента в Росії, відправка СМС, що дозволяє активувати вхідні дзвінки в роумінгу вартістю нуль на МТС, не тарифікується. При підключенні опції з-за кордону доведеться заплатити за відправку повідомлення за тарифним планом.

Дуже зручним способом для управління послугами є особистий інтернет-помічник на сайті оператора. Він дозволяє як підключити «Нуль без кордонів» МТС, так і змінювати набір підключених опцій або переходити на інший тарифний план.


Відключення послуги. Як правильно відключити

Після повернення в рідну країну варто відключити «Нуль без кордонів» МТС. Зробити це необхідно самостійно через те, що абонентська плата буде продовжувати відніматися з балансу щодоби і замість економії вийде марна трата грошей.

Розглянемо, як відключити «Нуль без кордонів» МТС самостійно:

 • відправивши спеціальну USSD-команду;
 • використовуючи управління послугами через СМС сервіс;
 • в меню інтернет-помічника.

Швидше за все просто набрати на клавіатурі * 111 * 4444 # і натиснути клавішу виклику. Але спрацює ця команда, тільки якщо абонент знаходиться в момент відправки на території РФ. Іншим способом, який доступний, в тому числі з-за кордону є відправка на короткий номер 111 СМС повідомлення з текстом 330.

Інтернет-помічник для абонентів доступний на сайті компанії. За допомогою нього також завжди можна відключити зайві послуги.

Важливо! Послуга не буде відключена автоматично. Клієнт повинен самостійно вирішувати, чи хоче він її деактивувати і виконувати для цього певні дії. Повернення списаної абонентської плати неможливий.


Умови використання опції «Нуль без кордонів»

Розглянемо пропоновані по опції «Нуль без кордонів» МТС умови 2016 року. Підключивши опцію клієнт отримує можливість економити на роумінгу в багатьох країнах. Варто знати, що опція не дозволяє отримати знижку перебуваючи на території Азербайджану, Узбекистану або Південної Осетії. Вхідні дзвінки будуть безкоштовними з 1 по 10 хвилину розмови включно, поки клієнт не дійде до порога в 200 хвилин за 1 місяць. Починаючи з 11 хвилини або при перевищенні безкоштовного порога платити, доведеться по 25 рублів за кожну хвилин.

На вихідні дзвінки МТС «Нуль без кордонів» тариф ціни за перші 6 хвилин розмови пропонує такі ж, як по діючого тарифного плану абонента. Усі наступні хвилини будуть варто по 25 рублів.

Інформація по підключенню опції "нуль без кордонів"

Компанія МТС тарифи нуль на МТС за вхідний дзвінок пропонує тільки абонентам, у яких також активні опції «Міжнародний доступ» і підключений роумінг. Перевірити активацію сервісів можна в будь-який момент, використовуючи інтернет-помічник. Додатково можна завжди проконсультуватися з оператором служби підтримки за номером 0890.


Відгуки про тариф "нуль без кордонів" від МТС

Збираючись їхати в теплі краї заздалегідь придбав нову симкарту від МТС. Прийшовши додому виявив, що консультант вже підключив мені опцію «Нуль без кордонів». Але гаразд з цим розберемося, люблять вони послуги зайві відразу активувати. Приїхавши в теплі краї був приємно здивований дуже гарною якістю зв'язку і відсутністю необхідності платити за вхідні. Правда 1 раз забув вчасно скинути, за що і поплатився віддавши 25 рублів, але тут сам винен.

Багато їжджу, в тому числі і за кордон. Постійно користуюся опцією. Умови по ній цілком нормальні. Особливо якщо поїхав кудись далеко. Дуже напружує, що виділяють тільки 200 хвилин на абонента на місяць для безкоштовних вхідних, але це їх право - хочеш економити изволь пристосовуватися.

Скільки на всіх сайтах лають компанію МТС, але з цією опцією реально виручають. Як уявлю, скільки мені довелося б платити за 200 хвилин вхідних, коли я їду на відпочинок. Згоден, може оператори в підтримці повинні бути по кваліфіковану, але з огляду на таку серйозну економію - буду і далі миритися з цим.