У роздрібній мережі Київського ювелірного заводу з'явилася нова послуга

З квітня 2012 року « Київський ювелірний завод »Представив у фірмовій мережі нову послугу - виготовлення ювелірних виробів з давальницької сировини покупця.

Тепер, здавши старий виріб або лом з золота, покупець зможе замовити будь-яку прикрасу з величезного асортименту підприємства, і ювеліри КЮЗ виготовлять його. Середній термін виготовлення ювелірної прикраси з давальницької сировини покупця складе 10 днів.

Ця послуга доступна для покупців у 14 фірмових магазинах КЮЗ в Києві, проте поступово перелік магазинів буде розширюватися, охоплюючи і регіони.

Для тих, хто вже прийняв рішення оновити свою ювелірну скриньку, наводимо деякі правила: приймається лом ювелірних та побутових виробів із золота проб 999, 750, 583, 585, 500, 375; при розрахунку ваги дорогоцінного металу в замовлених виробах з камінням, вага каменів віднімається з ваги вироби. Також слід враховувати, що в середньому технологічні втрати складуть близько 5%.
Вартість нової послуги приємно порадує покупців. Так, виготовлення прикрас з камінням (за винятком прикрас з дорогоцінними каменями першого порядку: діамантами, сапфірами, рубінами і смарагдами) складе від 100 гривень за грам, прикрас без каменів - від 70 гривень за грам, а ланцюжків і браслетів механічної в'язки - від 60 гривень за грам.