Іспит GMAT® (Graduate Management Admission Test®)

Що це таке

Що це таке?

Іспит GMAT ® (Graduate Management Admission Test®) - це стандартизований іспит для перевірки академічних знань, який використовується бізнес-школами в усьому світі для визначення здібностей до успішного навчання у майбутніх студентів. Іспит GMAT використовується як еталон оцінки знань абітурієнтів при вступі до магістратури бізнес-шкіл, а його результати мають більш вагоме вплив на рішення приймальної комісії ніж результати будь-якого іншого тіста. Іспит GMAT може стати ключовим компонентом застави вашого успіху. Проходження іспиту GMAT допоможе повністю розкрити потенціал своїх можливостей і стане відправною точкою на шляху Вашого кар'єрного росту.

Для кого призначений іспит?

Найбільш шановані бізнес-школи в усьому світі використовують результати іспиту GMAT в якості одного з критеріїв для прийняття рішення по зарахуванню кандидатів на програми ділового управління. Якщо ви хочете подати документи на одну з бізнес-програм магістрату, іспит GMAT стане вашим першим кроком до успіху. Протягом останніх 60 років професіонали зі ступенем магістра в галузі ділового адміністрування (MBA) починали свою кар'єру саме з проходження іспиту GMAT. Вже близько 10 000 000 студентів склали цей іспит і успішно розвивають свої кар'єри в діловому світі. Ви теж впораєтеся.

Реєстрація

Здати іспит GMAT можна в будь-якому з більш ніж 600 екзаменаційних центрів, розташованих в 114 країнах світу. відвідайте mba. com / register , Щоб призначити дату складання іспиту та знайти центр, що знаходиться недалеко від вас. Іспит можна здати протягом усього року, але реєстрацію необхідно завершити принаймні за 24 години до початку іспиту. Вільні місця заповнюються швидко, особливо на вихідних або під час закінчення терміну подачі заяв для вступу на бізнес-програми. Вартість проходження іспиту становить 250 доларів США, а в деяких країнах під час реєстрації з вказаної суми може стягуватися податок. Отримати консультацію з питань реєстрації можна за вказаними нижче контактними телефонами і адресами електронної пошти.

регіони Америки

Служба підтримки електронної кореспонденції працює з понеділка по п'ятницю з 7:00 до 19:00 по центральному часу. Відповідь на всі електронні листи, отримані в неробочий час, буде відправлений протягом наступного робочого дня. Консультації по телефону проводяться з понеділка по п'ятницю за вказаною нижче розкладом.

Адреса електронної пошти: GMATCandidateServicesAmericas@pearson.com
Телефон (безкоштовний): +1 (800) 717-4628, з 7:00 до 19:00 по центральному часу
Телефон: +1 (952) 681-3680, з 7:00 до 19:00 по центральному часу
Факс: +1 (952) 681-3681

Азіатсько-Тихоокеанський регіон

Служба підтримки електронної кореспонденції працює з понеділка по п'ятницю з 7:00 до 19:00 за східним стандартним часом (AEST). Відповідь на всі електронні листи, отримані в неробочий час, може зайняти до 48 годин. Консультації по телефону проводяться з понеділка по п'ятницю в зазначені години роботи.

Адреса електронної пошти: GMATCandidateServicesAPAC@pearson.com
Телефон: + 852-3077-4926, з 9:00 до 18:00 (AEST) Індія: +91 120-439-7830, з 9:00 до 18:00 за індійським стандартним часом
Факс 60 321 784 925

Китай

Служба підтримки електронної кореспонденції працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00 за китайським стандартному часу. Відповідь на всі електронні листи, відправлені в неробочий час, може зайняти до 48 годин. Консультації по телефону проводяться з понеділка по п'ятницю за розкладом, вказаною нижче.

Адреса електронної пошти: gmatservice@neea.edu.cn
Телефон: + 86-10-82345675, з понеділка по п'ятницю, з 8:30 до 17:00 за китайським стандартному часу
Факс: + 86-10-61957800

Європа і Середньосхідний регіон

Служба підтримки електронної кореспонденції працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00 за Гринвічем. Відповідь на всі електронні листи, отримані в неробочий час, буде відправлений протягом трьох наступних робочих днів. Консультації по телефону проводяться з понеділка по п'ятницю за розкладом, вказаною нижче.

Адреса електронної пошти: GMATCandidateServicesEMEA@pearson.com
Телефон: +44 (0) 161 855 7219, з 9:00 до 17:00 за Гринвічем
Факс: +44 (0) 161 855 7301

Що входить в іспит GMAT?

Під час іспиту GMAT оцінюється Ваша здатність до мислення вищого порядку (higher order reasoning skills) - якість, яким повинні володіти майбутні керівники і студенти бізнес-шкіл. Оцінюються Ваші з парні і усні здібності, а також навички аналітичного письма і здатність до інтегрованого міркування.

 • У лічильної частини іспиту оцінюється Ваша здатність мислити логічно і вирішувати арифметичні завдання, тому будуть потрібні знання основ арифметики, алгебри і геометрії. Рахункова частина - це в першу чергу оцінка вашого логічного мислення, і її метою не є перевірка Ваших базових математичних знань.
 • В усній частини оцінюється Ваша здатність робити висновки й умовиводи на основі відомостей, отриманих з друкованих матеріалів англійською мовою, а також здатність вносити в них виправлення для правильної передачі їх суті.
 • Оцінка аналітичного письма. У цій частині оцінюється Ваша здатність до критичного мислення і вираження своїх ідей в письмовому вигляді.
 • Інтегроване міркування. У цій частині оцінюється Ваша здатність вирішувати завдання, правильно витлумачуючи і аналізуючи відомості, отримані з різноформатних джерел. Успішне завершення цієї частини може допомогти Вам виділитися серед інших тестованих, і Ви зможете найкращим чином продемонструвати свої навички, необхідні для досягнення успіху в нашому технологічно розвиненому і насиченому інформацією світі.

Іспит GMAT - це стандартизований комп'ютерний тест, який проводиться англійською мовою. Рахункова і усна частини іспиту проводяться у вигляді адаптивного комп'ютерного тесту. Це означає, що всі наступні питання підбираються на підставі ваших попередніх відповідей. Підсумковий результат залежить від рівня складності пройдених питань, а також від кількості правильних відповідей.

Короткий огляд іспиту GMAT

4 частини, загальна тривалість - 3 години 30 хвилин

усна

Рахункова

Оцінка аналітичного письма

інтегроване міркування

КІЛЬКІСТЬ ПИТАНЬ

41

ПИТАННЯ

37

ПИТАНЬ

1

1 ТВІР

12

ПИТАНЬ

 • РОЗУМІННЯ прочитати матеріал
 • КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ
 • Виправлення ПРОПОЗИЦІЙ
 • ПИТАННЯ НА достатньому обсязі ДАНИХ
 • ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧ
 • РОЗБІР І ДОКАЗ ЗАТВЕРДЖЕННЯ
 • ОЦІНКА ДАНИХ З ДЖЕРЕЛ РІЗНОГО ФОРМАТУ
 • АНАЛІЗ ГРАФИКОВ І ДІАГРАМ
 • АНАЛІЗ таблиць, складається з двох частин

ТРИВАЛІСТЬ

75

ХВИЛИН

75

ХВИЛИН

30

ХВИЛИН

30

ХВИЛИН

що оцінювати

ЗДАТНІСТЬ ЧИТАТИ І РОЗУМІТИ ПИСЬМОВІ МАТЕРІАЛИ, ЗДАТНІСТЬ ОЦІНЮВАТИ ЗАТВЕРДЖЕННЯ І ВНОСИТИ ИСПРАВЛЕНИЯ

ЗДАТНІСТЬ АНАЛІЗУВАТИ ДАНІ І РОБИТИ ВИСНОВКИ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ БАЗОВІ МАТЕМАТИЧНІ ЗНАННЯ

ЗДАТНІСТЬ міркувати логічно І ВМІННЯ викладати свої думки

ЗДАТНІСТЬ ОЦІНЮВАТИ ДАНІ З МНОЖИННИХ ДЖЕРЕЛ РІЗНИХ ФОРМАТІВ

Кількість балів за питання

0-60

0-60

0-6

1-8

Підсумковий рахунок: 200 - 800

Підготовка до здачі іспиту

Щоб добре підготуватися до здачі іспиту GMAT, Вам слід заздалегідь ознайомитися з форматом питань і кількістю часу, відведеним для проходження кожної його частини. Також слід попрактикуватися у відповідях на пробні питання і під час здачі сконцентруватися на завершенні кожної частини окремо.

 • Формат питань. В іспит GMAT можуть бути включені невідомі Вам раніше формати питань. Наприклад, в питаннях на достатній обсяг даних може знадобитися не саме рішення задачі, а визначення необхідної кількості даних для її вирішення. Попрактикуйтесь, відповідаючи на пробні питання перед іспитом: це допоможе Вам правильно оцінити формат питань і ефективно відповісти на них під час складання іспиту.
 • Розподіл часу. На здачу іспиту GMAT відводиться обмежена кількість часу, тому дуже важливо правильно його розподілити і завершити проходження всіх частин. Якщо ви виконали хоча б кілька завдань з кожної частини, але не встигли виконати всі завдання повністю, ваш тест все одно буде оцінений. Неповне виконання всіх завдань може негативно відбитися на ваших результатах.

У вас буде близько 1,75 хвилин, щоб відповісти на кожне питання усної частини і близько двох хвилин на рішення кожного питання з з парної частини іспиту. Відводиться близько двох з половиною хвилин на кожне питання з частини по оцінці інтегрованого міркування, причому відповідь на більшість питань можуть складатися з декількох пунктів.

Протягом усього іспиту можна звернутися до розділу «Довідка», але час, витрачений на ознайомлення з довідковими матеріалами, буде вирахувано з часу, відведеного на проходження частини іспиту, над якою Ви працюєте в даний момент.

Для складання іспиту будуть потрібні мінімальне знання комп'ютера, таке як як володіння клавіатурою і мишкою. Для проходження частини по оцінці інтегрованого мислення потрібно знання основ навігації по комп'ютерному інтерфейсу, відкриття вкладок для відображення бланків з даними і використання розкривних меню.

Під час складання іспиту GMAT необхідно уважно ознайомитися з кожним питанням і вибрати найбільш підходящий відповідь. Якщо вам важко з відповіддю, постарайтеся виключити завідомо неправильні варіанти, а потім виберіть навмання один або кілька з решти відповідей. Після проходження питання до нього не можна вже буде повернутися або змінити свою відповідь. Щоб продовжити здачу іспиту, необхідно дати відповідь на кожне питання.

Ознайомчий ролик на веб-сайті mba. com / testday детально розповість про процес реєстрації і покаже, як виглядає стандартний екзаменаційний центр.

У день іспиту майбутнім студентам бізнес-шкіл представиться можливість переглянути свої неофіційні результати і вирішити, чи хочуть вони їх підтвердити або скасувати. Скасувати результати іспиту може кожен тестований в будь-якому з 600 екзаменаційних центрів GMAT. Ви зможете підтвердити або скасувати свої результати відразу після здачі іспиту, поки ви ще не покинули екзаменаційний центр. За новими правилами Вам будуть надані неофіційні результати з кількістю балів, набраних під час проходження лічильної частини, усної частини і частини з інтегрованого роздумів, а також загальна кількість набраних балів. У вас буде дві хвилини на те, щоб вирішити, чи хочете Ви затвердити або скасувати отримані результати. Якщо ви не зможете прийняти рішення за відведений час, отримані вами бали зараховані не будуть.

Скасовані в екзаменаційному центрі результати можна відновити протягом 60 днів за додаткову плату в 100 доларів США. Після закінчення даного терміну відновити результати буде вже неможливо.

Як підготуватися до здачі іспиту GMAT?

Підготовка та успішне складання іспиту GMAT потребують застосування певних зусиль. Складіть план підготовки і дотримуйтесь його. Ви обов'язково досягнете успіху! Постарайтеся витягти найбільшу кількість корисних відомостей з доступних підготовчих матеріалів та пробних тестів. Дуже важливі позитивний настрій і розуміння особливості сприйняття Вами нових матеріалів. План підготовки тиждень за тижнем допоможе Вам слідувати складеним розкладом, і Ваша ретельність обов'язково буде винагороджено.

Щоб ознайомитися з форматом питань і структурою проведення тесту, можна безкоштовно завантажити програму GMATPrep® ( mba. com / gmatprep ), Яка допоможе Вам отримати уявлення про те, як насправді проводиться іспит. Програма надана організацією Graduate Management Admission Council (GMAC), і в ній Ви знайдете два повних варіанти комп'ютерного адаптивного тесту з питаннями, які раніше використовувалися при здачі іспиту GMAT. У програму також включені відповіді, пояснення і вичерпний огляд математичної складової тесту, а також можливість набрати пробні бали, виконуючи завдання на вибір правильної відповіді з декількох можливих варіантів в реальному часі.

Щоб краще підготуватися до іспиту, Ви можете доповнити свою безкоштовну версію програми GMATPrep®, завантаживши Екзаменаційний пакет GMATPrep® Exam Pack 1, в який включені ще два повних пробних іспиту, після проходження яких Вам буде надано звіт про отримані результати.

Додаткові підготовчі матеріали ви знайдете на веб-сайті mba.com ( mba. com / prepare ). Наш «Графік підготовки» послужить хорошим покроковим посібником для отримання найкращих результатів при здачі GMAT. У нього включені посилання на навчальні та підготовчі матеріали, а також консультації викладачів з приймальної комісії.

Офіційні навчальні матеріали для підготовки до здачі іспиту можна знайти в магазині на веб-сайті mba.com ( mba. com / store ). Там знаходяться наступні матеріали: Оглядова стаття з підготовки до GMAT ® (Official Guide for GMAT ® Review) 2016 р; Оглядова стаття з підготовки до лічильної частини GMAT ® (Official Guide for GMAT ® Quantitative Review) 2016 р; Оглядова стаття з підготовки до усної частини GMAT ® (Official Guide for GMAT ® Verbal Review) 2016 р; Інструменти для підготовки IR Prep Tool; Колекція навчальних програм GMATPrep ® (GMATPrep ® Software Study Collection) та багато іншого.

бали GMAT

Бали, отримані при здачі GMAT, можуть послужити хорошим індикатором рівня ваших знань. Сумарні бали виставляються за шкалою від 200 до 800 і ґрунтуються на балах, набраних під час проходження лічильної частини і частини по оцінці усно-логічного мислення. Неофіційні результати можна отримати ще в екзаменаційному центрі відразу після проходження тесту. Офіційний звіт включає в себе бали, отримані при здачі всіх чотирьох частин, і отримати його можна протягом 20 днів з дня складання іспиту. Результати дійсні протягом п'яти років.

Як отримана оцінка враховується навчальними закладами?

Іспит GMAT - один з основних факторів, який використовується понад 6 000 школами бізнесу в усьому світі при розгляді поданих заяв, оскільки в ньому враховуються практичні ділові навички, застосовні як під час навчання, так і для розвитку успішної кар'єри. Незважаючи на те, що отримані при здачі GMAT бали є всього лише одним з кількох критеріїв при відборі абітурієнтів бізнес-школами, вони допомагають оцінити важливі ділові навички абітурієнта. Система виставлення оцінок в чотирирічних навчальних закладах варіюється від установи до установи, в той час як стандартизовані бали GMAT служать еталоном для оцінки знань будь-якого абітурієнта.

Show More

C ведення надані організацією Graduate Management Admission Council ® (GMAC ®), укладачами тесту GMAT ®. © 2016 р Graduate Management Admission Council (GMAC). Всі права захищені. GMAC ®, GMAT ®, GMATPrep ®, Graduate Management Admission Council ® і Graduate Management Admission Test ® є зареєстрованими торговими марками Graduate Management Admission Council в Сполучених Штатах та інших країнах.

Що це таке?
Для кого призначений іспит?
Як отримана оцінка враховується навчальними закладами?