Як здавати іспит GMAT - Структура тесту і система оцінювання

 1. структура тесту
 2. GMAT Analytical Writing Assessment
 3. GMAT Quantitative
 4. GMAT Verbal
 5. Система оцінювання тесту

GMAT (Graduate Management Admission Test) - це англійська загальноосвітній іспит, який визначає рівень аналітичних, математичних і вербальних навичок. В першу чергу GMAT надає можливість оцінити готовність кандидатів до навчання в бізнес школах. Отже, кожен розділ тесту націлений на оцінку необхідних здібностей.

Зміст статті:

Результати тесту використовуються при вступі до західні бізнес-школи і на магістерські програми західних університетів, в яких для викладання використовується англійська мова. Результати GMAT Test визнають більше 1500 бізнес-шкіл в усьому світі. Найчастіше цей тест є складним випробуванням для абітурієнтів, оскільки вимогою провідних шкіл є високі результати тесту. Здача GMAT test також потрібна при вступі на MBA. Високі результати іспиту можуть знадобитися і тим, хто планує свою кар'єру в провідних світових компаніях.

Після здачі тесту кандидат отримує міжнародний сертифікат. Результати іспиту GMAT діють протягом 5 років. Кандидату потрібно набрати ту кількість балів, яку необхідно для відповідності вимогам, що висуваються ВНЗ або роботодавцем. MAT test досить складний іспит, який має свою специфіку. Просто знання теоретичного матеріалу зазвичай недостатньо, необхідно ще й вміти використовувати його в конкретних завданнях.

структура тесту

GMAT test складається з трьох частин:

 • есе на запропоновану тему (Analytical Writing Assessment).
 • Математична частина (Quantitative).
 • Тестове завдання на визначення рівня англійської (Verbal).

GMAT Analytical Writing Assessment

Ця секція складається з 2 частин, тема визначається комп'ютером. У першій частині необхідно прокоментувати інформацію з невеликого уривка статті або іншого тексту, висловити власну думку, підтвердивши його аргументами. У другій частині Analytical Writing кандидату пропонується певний факт, щодо якого необхідно дати конкретну відповідь. На виконання кожного із завдань виділяється по 30 хвилин. Оцінка англійської мови при здачі GMAT test є не найголовнішою, оскільки передбачається, що тестований його вже знає. Більше значення має хороші знання в області бізнесу, оскільки тематика завдань має відношення саме до цієї сфери.

GMAT Quantitative

Ця секція передбачає оцінку знань математики і абстрактного мислення. Завдання в першій частині Quantitative спочатку нескладні, рівня програми 9-го класу, потім рівня 1-го курсу механіко-математичного факультету. Друга частина оцінює здатність до абстрактного і аналітичного мислення, тому без підготовки виконати її досить складно. Вона містить 37 питань, до кожного з них додається два твердження. Потрібно визначити наявність в них необхідної інформації і співвідношення між ними.

GMAT Verbal

Частина Verbal оцінює, чи вміє кандидат читати і знає граматику англійського. Розділ Sentence Correction складається з 41 питання з 5 варіантами відповідей, а також діляться на три типи - Reading Comprehension, Critical reasoning і Sentence Correction. Розділ Verbal Reading Comprehension складається із завдань, де необхідно виділити основну ідею прочитаного тексту; зробити свої висновки виходячи з ідей, запропонованих автором; використовувати інформацію з тексту; відкоригувати стилістику тексту. У Verbal Critical Reasoning необхідно проаналізувати проблему і вибрати із запропонованих варіантів її рішень найбільш підходяще. Завдання Sentence Correction представлені у вигляді пропозиції, частина якого підкреслена. За ним слідують 5 варіантів, які можна підставити в підкреслену частину, з них необхідно вибрати правильну відповідь.

Система оцінювання тесту

У кандидата є можливість отримати на іспиті від 200 до 800 балів. Результат GMAT test містить 4 оцінки:

 • Загальна частина - від 200 до 800 балів.
 • За Quantitative Section - від 0 до 60 балів.
 • За Verbal Section - від 0 до 60 балів.
 • За Analytical Writing Assessment - від 0 до 6 балів.

Як правило, отримати остаточні результати за іспит ви зможете десь через 4 тижні після здачі. Приблизна ціна - 225 доларів. Хочете дізнатися більше? Скористайтеся онлайн платформою для підготовки.

Коли ви починаєте користуватися заняттями англійською по скайпу, це завжди приносить плоди і в професійному плані, і просто в плані індивідуального освіти. Але сертифікат GMAT - це одна з найвищих вершин, яку ми можемо допомогти вам підкорити. Цей сертифікат відкриє вам двері в найпрестижніші навчальні заклади. Успішно склавши цей іспит, у вас з'явиться шанс круто змінити своє життя і отримати роботу в компанії зі світовим ім'ям. Повірте в себе, починайте готуватися до GMAT, а ми зробимо все, щоб розкрити ваш потенціал!

Велика і дружна сім'я EnglishDom

Хочете дізнатися більше?