Північна Дакота стала найщасливішим американським штатом

The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited.

The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited

Північна Дакота була визнана найщасливішою штатом США в 2013 році. До такого висновку прийшли консалтингова компанія Gallup і компанія Healthways в ході спільного дослідження, результати якого були опубліковані 20 лютого.

До першої трійки за рівнем благополуччя жителів увійшли також Південна Дакота і Небраска. Штат Гаваї, який попередні чотири роки поспіль очолював рейтинг, опустився на восьме місце.

Найбільш неблагополучними штатами були визнані Західна Вірджинія, Кентуккі та Міссісіпі.

При складанні рейтингу враховуються шість основних показників: оцінка респондентами загального якості свого життя, емоційної стабільності, робочого середовища, фізичного здоров'я, популярності здорового способу життя та доступності товарів першої необхідності.

В рамках дослідження співробітники Gallup опитали понад 178 тисяч дорослих американців у всіх 50 штатах. Анкетування проводилося з січня по грудень 2013 року.

Gallup і Healthways організовують такі опитування з 2008 року, пише «Лента.ру».

Шановні читачі ForumDaily!

Спасибі, що залишаєтеся з нами і довіряєте! За останні чотири роки ми отримали масу вдячних відгуків від читачів, яким наші матеріали допомогли влаштувати життя після переїзду в США, отримати роботу або освіту, знайти житло або влаштувати дитину в садок. Ми раді, що допомагаємо вам в період імміграції, який може бути досить складним.

Зараз ми хочемо попросити ВАС про підтримку. Якісна журналістика достаточнo витратна. Після різкого скорочення рекламних надходжень від Facebook, наші доходи не покривають витрати на утримання редакції, що ставить під загрозу безперервну роботу сайту. Ми не вводимо платну підписку, як це роблять багато американських ЗМІ, і надаємо доступ до всіх наших матеріалів безкоштовно, оскільки розуміємо, наскільки важливо для російськомовних іммігрантів отримувати перевірену інформацію рідною мовою. $ 5, $ 10, $ 20 - будь-яка сума, якої ви зможете поділитися з нами, допоможе вижити сайту, а значить, ми зможемо і далі надавати корисну інформацію тисячам іммігрантів. Підтримайте якісну журналістику! Ми віримо в силу наших читачів!

Завжди ваш, ForumDaily!