Suunto

Компанія Suunto, заснована Tомасом Вохланеном (Tuomas Vohlonen) в 1936 році

Компанія Suunto, заснована Tомасом Вохланеном (Tuomas Vohlonen) в 1936 році. Інженер-дослідник винайшов, а також запатентував перший у світі наповнений рідиною компас. Вже до 1950 року компанія експортувала компаси в понад 50 країн по всьому світу, включаючи Канаду і США.

Наступний етап розвитку привів до розробки морських компасів. Перший морський компас, Suunto K-12, з'явився на ринку в 1953 році.

У 1960 році попит на компаса продовжував стрімко зростати, і компанія Suunto випустила перший запатентований підводний компас, який був спроектований і розроблений за допомогою знань і спостережень дайверів. Ця подія відкрила ще один напрямок бізнесу для компанії.

У 1987 році Suunto представила світу перший комп'ютер для дайвінгу, а через 10 років - комп'ютер, який веде розрахунки насичення організму водолаза азотом. У 2004 році на ринку приладів для дайвінгу з'явився перший в світі підводний комп'ютер з вбудованим цифровим компасом.

На сьогоднішній день компанія Suunto є провідним розробник і виробник приладів для дайвінгу: глубінометр, компасів, манометрів і підводних комп'ютерів, з застосуванням самих останніх досліджень в області теорії декомпресії. Фінська компанія експортує свою продукцію в 60 країн світу.

Компанія Suunto є частиною корпорації Amer Sports Corporation, заснованої в Гельсінкі. До групи компаній входять такі вренди як Wilson, Salomon, Atomic, Precor і Mavic, Bare.

У магазині Капрікорн представлений широкий асортимент приладів для дайвінгу фірми Suunto. Якщо товару в даний момент немає в магазині, ми можемо привезти його під замовлення. Також магазин Капрікорн здійснює безкоштовну доставку товарів Suunto по всій Україні.