Вплив магнітного поля неодимового магніту на витрату палива, бензину

  1. Економія пального
  2. Неодимовий магніт впливає на витрату будь-якого палива - бензину, газу і т.д.

Тел: +38 095-227-27-52, 067-864-48-25, 093-815-74-28

Режим роботи з 08.00 до 20.00

E-MAIL: edik4928@gmail.com

VIBER: 095-227-27-52 (консультації, фото, замовлення)

Поради щодо економії палива

Ні для кого не секрет, що паливо буде тільки дорожчати, тому його необхідно економити.

MaGnetik.com.ua - магнітне поле впливає на витрату будь-якого пального.

Неодимовий магніт, а саме его дуже сильне магнітне поле, впливає на витрату дизеля, саме тому всі прилади або пристрої для економії газу, бензину, дизельного палива використовують в своєму складі сильні неодимові магніти.

Молекула бензину під впливом магнітного поля активатора палива впорядковується за направленням свого магнітного Піна, так як сама володіє своїм магнітним полем, тим самим утворюється поляризація молекул в кристалічній решітці або просто "полярізація".

Взаємодія молекул пального і магнітного поля призводить до більш ефективного хімічному процесу згоряння палива, тим самим виходить економія газу або бензину, так як молекули, орієнтовані магнітним полем, краще вступають в хімічну реакцію окислення киснем (горіння), витрата бензину внаслідок чого значно зменшується.

Як зменшити витрату дизеля - саме це питання хвилює людей в зв'язку з постійно зростаючими цінами на бензин, газ, дизельне паливо. У нас є відповідь на це питання.

Використовуючи так званий поляризатор або активатор ПММ на магнітах, ви зможете значно зменшити ваш великий витрата пального на автомобілі, так як науково доведено вплив магнітного поля неодимового магніту на диполь вуглеводневого палива.

У бензині і дизелі, незалежно від октановим чисел, під впливом інтегрованих поли градієнтів - температури, тиску, в'язкості, сірки, смол, масел, конденсату та інших хімічних присадок, завжди відбувається формування ущільнених груп вуглеводневих молекул. І до 60% з них, не згорає, викидаються з вихлопом.

Під впливом сильного магнітного поля, складні молекули ПММ змінюють свою структуру і властивості. Зокрема, частково дробляться, а частково ионизируются, внаслідок потужного впливу зовнішнього магнітного поля. У той же самий час, молекули вуглеводню змінюють свою конфігурацію, внаслідок цього сила зв'язку між молекулами палива і їх поверхневий натяг в кластерах бензину істотно зменшується.

Неодимові магніти прискорюють процес дроблення кластерів бензину і ефективно розділяють довгі і складні частинки палива на більш дрібні фракції, тобто підвищують тим самим внутрішню енергію газу і рівномірно розподіляють їх в потоці таким чином, щоб горіння бензину в ДВС відбувалося більш ефективно. Паливо, що проходить через магніти, активується почасти й тому, що деякі молекули дизеля на час перетворюються в катіони (катоди), а, значить, активніше з'єднуються з окислювачем - киснем.

Від згоряння пального в двигуні внутрішнього згоряння стає істотно більш ефективним, а кількість вихлопних газів зменшується на порядок. У момент перетину магнітних силових ліній при прокачуванні палива, у нього змінюється структура і багато властивостей. Знижуються сили поверхневого натягу, збільшується розчинність кисню в бензині, зростає ядерна поляризація (особливо водню), змінюються константи швидкості хімічної реакції горіння (швидкість горіння збільшується), зменшується детонаційна стійкість бензинів, зменшується зміна оптичної щільності і діелектричної проникності, збільшується діамагнітная сприйнятливість палива.

Встановлено, що збільшується здатність кисню до реакцій. Причому вона зберігається 1-1,5 години, потім вона знижується до попереднього рівня. Збільшується диамагнетизм палива. В результаті обробки магнітним полем особливо значних змін зазнають параметри дизельного пального. При впливі МП (потрібної напруженості і величини магнітного потоку) на вуглеводневі рідини (бензин, гас, дизпаливо, мазут, пічне паливо) і газ, відбувається поляризація палива з одночасною орієнтацією хаотично рухаються його частинок.

Магнітний активатор EXPANDER зменшує витрату будь-якого пального - бензин, дизельне паливо, скраплений газ, підвищує комфорт і динаміку водіння за рахунок збільшення потужності будь-якого транспортного засобу (автомобілі, мікроавтобуси, вантажні автомобілі).

Технічні параметри відповідають стандартам ISO 9001. Правильно і точно дотримуйтесь інструкцію з встановлення магнетизера палива Expander. Ознайомтеся з популярними і реально працюючими способами економії бензину .

Це не диво - це фізика ...

Вплив магнітного поля на паливо було виявлено ще під час Другої Світової Війни німцями.

Інструкція із встановлення

Якщо Ви не впевнені в якому саме місці встановлювати Expander, зверніться до інструкції до механіка.

Економія пального

Принцип дії

Установка на авто

Вплив магнітного поля неомагнітов на бензин

Детальна розширена інструкція російською мовою для різних автомобілів додається в комплекті.

Оригінальна упаковка

Неодимовий магніт володіє найсильнішим магнітним полем з усіх відомих магнітних матеріалів і підходить для економії краще. Витрата ПММ зменшується на будь-якому вигляді пального, але найкращий ефект досягається на дизельному паливі, потім бензині і газі. Прилад для економії газу являє собою два неодімових магніту розміщених один навпроти одного в пластмасовій упаковці. Молекула пального проходячи через сильне магнітне поле орієнтується своїм магнітним спіном уздовж магнітних ліній неомагнітов. Активатор палива на неодімових магнітах складається з активатора бензину і озонатора повітря, тим самим забезпечуючи максим віддачі. Магнітне поле магнітів впливає на ПММ таким чином, що відбувається його повне згоряння, тим самим підвищується ККД двигуна. Поляризація молекул при проходженні через силові лінії магнітного поля є науково доведеним фактом і давно використовується. Полярізація може бути досягнута не тільки магнітним полем, а й потужним електромагнітним полем, як в іонізатори повітря і т.д.

Взаємодія магнітного поля і вуглеводневого палива, зокрема бензину, дозволяє домогтися економії до 20% і збільшення ККД. Економія поширюється не тільки на двигуни, але і може бути використана для газових котлів або газових колонок також. Молекули, орієнтовані магнітним полем, вступають в реакцію значно швидше і в повному обсязі, що дає такі результати. Витрата бензину зменшується, але потужність і динаміка автомобіля збільшується, що створює ефект спортивної їзди на тій же машині. Як зменшити витрату палива без використання нашого пристрою на неомагнітах ніхто вам не відповість, так як це неможливо взагалі. Поляризатор дозволяє встановлювати його не тільки на автомобілі, але і застосовувати в домашньому господарстві для будь-яких інших пристроїв. Велика витрата бензину може бути значно знижений за рахунок нашого магнітного активатора пального на потужних неодімових магнітах. Диполь молекул має магнітну спрямованість таку ж, як і всі інші молекули, тим самим роблячи його поляризованим цілком.

Неодимовий магніт впливає на витрату будь-якого палива - бензину, газу і т.д.

Реклама від Google