Їжа на Пікнік «Афіші»: сендвічі Foodster, пироги «Це моя булочка» і бургери від «Дарів природи»

 1. ЇЖА НА Маркет
 2. НОВИЙ ГАСТРОПРОЕКТ: «ЦЕ МОЯ БУЛОЧКА»
 3. Катя Кама, творець домашньої кондитерської «Це моя булочка»: «В школі я любила шити, перешила все мамині...
 4. НОВИЙ ГАСТРОПРОЕКТ: FOODSTER
 5. Сергій Поваріцин, один з ініціаторів Foodster: «У нас брали багато сендвічів, всім вони подобалися....
 6. ІНШІ УЧАСНИКИ
 7. ЗОНА БАРБЕКЮ
 8. Олена Єрмакова, бренд-менеджер Iconfood: «Ми взяли менше ніж треба бургерів і більше ніж потрібно капкейков....
 9. Женя Юркіна, ведуча і творець Super Hot Dog Show: «Ми на Пікнік cнімалі програму про те, як організувати...
 10. НОВИЙ ГАСТРОПРОЕКТ: «ДАРИ ПРИРОДИ»
 11. Іван Шишкін, шеф-кухар Delicatessen: «Скажімо так, ми в півтора рази збільшили свою щоденну продаж....
 12. ОСНОВНИЙ ФУД-КОРТ
 13. НОВИЙ ГАСТРОПРОЕКТ: STOYN ICE CREAM

У цьому році на Пікнік «Афіші» було значно більше місць з їжею і напоями - все пам'ятають, як рік чи два тому тільки за водою тягнулася чергу на сорок хвилин. Організатори зробили три фуд-зони - основну і дві додаткові: «Барбекю» і «Їду на маркеті». The Village відвідав всі фуд-корти пікніка, подивився, що готували на виїзних точках московських кафе і ресторанів і знайшов кілька нових проектів в гастрономічному бізнесі.

ЇЖА НА Маркет

Замислювалася ця зона зі швидкою їжею як доповнення до Маркету, яке цікаво перш за все своїм складом учасників. У центрі Маркета зібралися молоді кулінари, через одного мріють відкрити своє кафе або вже щось створили. Дві найгучніші гастро-прем'єри тут - сендвічі Foodster і натуральний вигляд і складу кондитерські вироби «Це моя булочка».

НОВИЙ ГАСТРОПРОЕКТ: «ЦЕ МОЯ БУЛОЧКА»

« Це моя булочка »- домашня кондитерська, випікати на замовлення солодощі, трохи схожа на проект« солодощі радості ». Тільки тут один ініціатор-фанат готування - Катя Кама, в помічниках у якій періодично буває вся її сім'я, і ​​акцент зроблений не на капкейкі, а на домашні торти і пироги з фруктами і ягодами, Тарту, кекси і мафіни. До кінця ініціатива оформилася кілька тижнів тому, і фестиваль був першим місцем, де кондитерська так масштабно розгорнула свою діяльність.

Для пікніка Катя приготувала 60 пирогів трьох видів - чізкейк, шоколадний капрезе і малиново-лимонний пиріг, 160 печива і 90 тістечок. Щоб виконати план, молодому кулінарові довелося скористатися допомогою подруги, яка має доступ до кухні однієї столичної їдальнею. За день до фестивалю чотири людини працювали на цій кухні і засовували в печі за раз по 6 пирогів. Після такої ударної прем'єри «Це моя булочка» йде у відпустку до вересня, а після знову почне приймати замовлення.

Пиріг «Шоколадний капрезе», оздоблений цукровою пудрою, м'ятою і чорницею, коштував в домашній кондитерської 150 рублів за шматок  Порція чизкейка зі свіжою малиною коштувала також 150 рублів  Прилавок домашньої кондитерської «Це моя булочка» в зоні з їжею на маркеті  «Шоколадний капрезе», прикрашений цукровою пудрою, м'ятою і чорницею  Чізкейк зі свіжою малиною і тістечка  Літній малиново-лаймовий пиріг Пиріг «Шоколадний капрезе», оздоблений цукровою пудрою, м'ятою і чорницею, коштував в домашній кондитерської 150 рублів за шматок Порція чизкейка зі свіжою малиною коштувала також 150 рублів Прилавок домашньої кондитерської «Це моя булочка» в зоні з їжею на маркеті «Шоколадний капрезе», прикрашений цукровою пудрою, м'ятою і чорницею Чізкейк зі свіжою малиною і тістечка Літній малиново-лаймовий пиріг

Пиріг «Шоколадний капрезе», оздоблений цукровою пудрою, м'ятою і чорницею, коштував в домашній кондитерської 150 рублів за шматок  Порція чизкейка зі свіжою малиною коштувала також 150 рублів  Прилавок домашньої кондитерської «Це моя булочка» в зоні з їжею на маркеті  «Шоколадний капрезе», прикрашений цукровою пудрою, м'ятою і чорницею  Чізкейк зі свіжою малиною і тістечка  Літній малиново-лаймовий пиріг


Катя Кама, творець домашньої кондитерської «Це моя булочка»: «В школі я любила шити, перешила все мамині сукні, довгі спідниці, в загальному, все, що мама дозволила перекроїти. А шила я по журналу «Бурда», тоді він здавався дуже закордонним і надзвичайно красивим. Так ось в ньому, в самому кінці, були рецепти їжі, і в тому числі десертів. Природно, таких за радянських часів ми не бачили - вони були ніжні, з ягодами, фруктами і без масляних кремів, без моторошних трояндочок і сухих бісквітів. Я спробувала, спекла. Вийшло красиво і дуже смачно. Думаю, мені просто сподобалося робити красу, якої тоді не було. Зовсім не люблю покупні торти, не їла ще смачних, хоча пробувала багато. Тому хочеться всіх пригощати смачним, гарним і корисним, з натуральних продуктів, з вологим соковитим тестом, з масою свіжих фруктів і ягід.
В майбутньому я мрію про маленьку європейської бістро-кондитерської, домашньої, затишної, з квітами, випічкою, смачною і простий їжею і парою столиків на вулиці. А поки печу на замовлення ».

НОВИЙ ГАСТРОПРОЕКТ: FOODSTER

Foodster - це реальні магазин і міні-кафе при ньому, що спеціалізуються на сендвічах. Нове місце відкриється зовсім скоро в Брюсовом провулку. Поки ж творці відпрацьовують меню і технології на міських заходах. Вперше спробувати сендвічі Foodster можна було 17 липня в Парку Горького на дитячому маркеті . Друга, більш масштабна, прем'єра відбулася на Пікнік. Тут команда «Фудстера» готувала кілька видів сендвічів - з куркою і вегетаріанські з авокадо, продавала готові круасани, печиво та інші солодощі. Детальніше про проект The Village розповість наступного тижня в рубриці «Нове місце».

Черга в Foodster була однією з найбільших в цій фуд-зоні Черга в Foodster була однією з найбільших в цій фуд-зоні. Чотири людини з команди реально не припиняли робити сендвічі і відпускати їх Крім сендвічів міні-кафе Foodster продавало круасани. Йшли вони гірше, по частині солодкого була велика конкуренція Сергій Поваріцин - один з ініціаторів проекту Невеликий гриль, в якому підігрівалися сендвічі Надвечір чергу ставала тільки довше, хлопці доробляли свої останні сендвічі Всього за день було продано 300 сендвічів

Йшли вони гірше, по частині солодкого була велика конкуренція  Сергій Поваріцин - один з ініціаторів проекту  Невеликий гриль, в якому підігрівалися сендвічі  Надвечір чергу ставала тільки довше, хлопці доробляли свої останні сендвічі  Всього за день було продано 300 сендвічів


Сергій Поваріцин, один з ініціаторів Foodster: «У нас брали багато сендвічів, всім вони подобалися. Правда, одна дівчинка сказала, що Браун вона робить вдома краще, ніж ми. В цілому, ми задоволені. Якби ще не технічні неполадки, було б взагалі добре. Але нічого страшного, в цілому це великий успіх для «Фудстера». Ми ретельно продумали логістику, це дуже важливо.
Я почав робити це справа тільки через те, що мені реально не вистачає нормальної недорогої їжі в місті. Тут, на Пікнік, 70 тисяч осіб, і я знаю, що ті, хто спробував наші сендвічі, будуть приходити до мене і будуть розповідати про нас іншим людям. У нас є кілька видів хліба для сендвічів. Їх для нас готують в пекарні, яка пече для ресторанів "Пушкін", "Турандот" і інших закладів. Там хороший хліб, і по грошах нормальний. Усередині сендвіча з м'ясом у нас були сир "Філадельфія" (він менш жирний) і обсмажене куряче філе. Мені здається, треба робити менше інгредієнтів, щоб вони все грали досить добре. Одна з фішок, яка буде у нас в кафе, - це набір таких сендвічів по чотири штуки. А ще ми будемо постійно запрошувати наших друзів - якихось селебрітіз локальних або просто хороших людей. Вони будуть готувати і можна буде голосувати через фейсбук або якось інакше, вибирати рецепт місяці і вводити його в меню. Автору рецепту будемо платити відсоток від продажів ».

ІНШІ УЧАСНИКИ

Стенд проекту IPolza - корисні солодощі без цукру і хімії  Солодощі IPolza - яблучні цукерки і трюфель  Зелень на стенді IPolza  «Пряничная майстерня» приймає замовлення на виготовлення пряників і печива з 2008 Стенд проекту IPolza - корисні солодощі без цукру і хімії Солодощі IPolza - яблучні цукерки і трюфель Зелень на стенді IPolza «Пряничная майстерня» приймає замовлення на виготовлення пряників і печива з 2008. Участь в маркетах і фестивалях - для них вже звична справа Знайти пряникові майстерню можна за цією адресою - www.ginger-house.ru Пряники коштують від 65 до 300 рублів На маркеті продавали східні солодощі Вода, лимонади і фруктові смузі продавалися на Пікнік найкраще Алкоголь на фестивалі був заборонений, крім води і лмонадов готували холодну каву і шийки з сиропів

ЗОНА БАРБЕКЮ

Учасників цієї фуд-зони вибирали за принципом: підходять всі, хто готує на відкритому вогні. Таким чином тут зібралися: Фермерський ринок «Кольорового» , Бургер-бар Сorner Burger , Болгарський ресторан « баба Марта », Сосиски і ковбаси« Димов », Кулінарне телешоу Super Hot Dog Show і «Дари природи» - спільний проект кафе Delicatessen і « лавки ».

У наметі «Фермер» базару продавали овочі, фрукти, варення, випічку і готували шашлик  Через те, що всі учасники зони барбекю готували на вогні, на її території постійно специфічно пахло  На базарі «Фермер» можна було купити миті яблука, сливу і інші фрукти У наметі «Фермер» базару продавали овочі, фрукти, варення, випічку і готували шашлик Через те, що всі учасники зони барбекю готували на вогні, на її території постійно специфічно пахло На базарі «Фермер» можна було купити миті яблука, сливу і інші фрукти. Також тут різали дині і кавуни Шатер Corner Burger в зоні барбекю Черга тут закінчилася лише тоді, коли закінчилися самі бургери На пікніку CBBG готували всього два види бургерів зі свого меню - чікенбургери і чізбургери з яловичини Люди в черзі Люди в черзі Процес приготування бургерів в наметі Corner Burger На Пікнік в наметі Corner Burger працювали не звичайні офіціанти, а менеджерський склад компанії. Робили вони це виключно з власної ініціативи У зоні барбекю готували свої національні болгарські страви кухаря ресторану «Баба Марта» У наметі ресторану «Баба Марта» можна було спробувати супи «Таратор», «Тиквеннік» і кілька національнх страв з м'яса, приготованих на вогні У наметі «Димов» можна було купити підсмажені на вогні і вугіллі м'ясні напівфабрикати і сендвічі, приготовані з них Кулінарне теле-шоу Super Hot Dog Show на Пікнік записували свій другий випуск під назвою NY street food BBQ. На фотографії - провідні Женя Юркіна і Федір Тардатьян Програма Super Hot Dog Show виходить на телеканалі «Перший Альтернативний». Кожен випуск - це майстер-клас на тему, як приготувати швидко і смачно на велику компанію друзів Під заявлену тему - NY street food BBQ провідні готували ребра на вугіллі, томлені у вишневому соку, копчені індичі ноги в соусі BBQ, бургери BLT, хот-доги з копченою ковбаскою, корном, айоли і ананасами на грилі Близько 200 ребер і 350 бургерів зробили за день провідні і їх помічникиОлена Єрмакова, бренд-менеджер Iconfood: «Ми взяли менше ніж треба бургерів і більше ніж потрібно капкейков. Бургери набагато краще йшли, солодкого в таку погоду зовсім нікому не хотілося. Ми готували всього два види бургерів: чікенбургери і чізбургери з яловичини. Чікенбургери, звичайно, не найскладніші в приготуванні, так що рішення взяти саме ці було з одного боку правильним. Але з іншого - багато хто хотів чогось незвичайного і засмучувалися, що немає бургера з індичкою або ще якогось, з улюблених. Було видно, що більша частина аудиторії знає про наш Corner Burger, наші постійні клієнти теж були. Це приємно.
Все м'ясо ми смажили на мангалі. Були люди з такими намірами: це підсмажте мені так, це так, а інші нехай чекають. З претензією: «ну, ви ж ресторан». Так, але ми ж не могли розірватися. Я сама зголосилася допомагати все тут готувати сьогодні і продавати, це ж такий фан. Але в підсумку голова кипить: "чотири бургера, три маффіни і дві коли", а я думаю: "О господи, де мій калькулятор!" ».Женя Юркіна, ведуча і творець Super Hot Dog Show: «Ми на Пікнік cнімалі програму про те, як організувати стилізовані" хіп-хоп "пікнік. Кулінарної складової було - NY street food BBQ, в рамках якого ми проводили майстер-клас з приготування бургерів BLT і smashed burger з мітболамі, руколою, томатно-базиліковим соусом і моцарелою. Музично нас підтримала команда репера IDigidy - dj Budassi і dj Bart. За стрітарт відповідали хлопці зі школи Графіті.
Почали торгівлю ми в два, після закінчення майстер-класу і основних зйомок, і закінчили тільки під кінець дня. Продавали бургери (250 рублів) і ребра (200 рублів). Найяскравішим елементом BBQ шоу стали гігантські індичі ноги, які ми запікали на мангалі в соусі BBQ. Ідею з ногами мій співведучий Федір підглянув у Сан-Франциско: гуляв по вулиці і раптом побачив, що люди їдять якесь величезне шоколадне морозиво, підійшов ближче - виявилися ці самі ноги ».

НОВИЙ ГАСТРОПРОЕКТ: «ДАРИ ПРИРОДИ»

«Дари природи» - новий проект, який запустили шеф-кухар Delicatessen Іван Шишкін та « лавка ». Амбіцій у ініціативи вистачає на заяви про можливе відкриття кафе в майбутньому, але поки це формат портативного кафе, що виїжджає на різні заходи на кшталт маркетів і фестивалів. На Пікнік Шишкін готував бургери з яловичини «Лавочного» фермера Володимира Кострова, прості лимонади і сендвічі.

У «Дарах природи», спільний проект кафе Delicatessen і «Лавки» Іван Шишкін власноруч готував бургери і сендвічі з фермерського м'яса  З людиною з вилами (один з фірмових візуальних ідентифікаторів «Лавки»), зробленим з фанери, фотографувалися багато перехожих  Стенд Лавки у «Дарів природи» У «Дарах природи», спільний проект кафе Delicatessen і «Лавки» Іван Шишкін власноруч готував бургери і сендвічі з фермерського м'яса З людиною з вилами (один з фірмових візуальних ідентифікаторів «Лавки»), зробленим з фанери, фотографувалися багато перехожих Стенд Лавки у «Дарів природи». Тут можна було взяти газету, яку віднедавна випускає гастро-культурний центр «Дари природи» продали на Пікнік 800 з гаком склянок лимонаду Сидяча зона зі столами у «Дарів природи»Іван Шишкін, шеф-кухар Delicatessen: «Скажімо так, ми в півтора рази збільшили свою щоденну продаж. Продали на Пікнік 500 бургерів, 300 сендвічів і незліченну кількість лимонаду. В принципі ми робили тільки сендвічі, бургери і лимонади в нашому наметі. Тільки булки, тільки хліб. Що стосується «Дарів природи» - ніщо не заважає відкриттю, тільки треба добре підготуватися до цього. Про формат нашого майбутнього кафе говорити поки дуже рано ».

ОСНОВНИЙ ФУД-КОРТ

Фуд-корт, що розташувався найближче до головного входу на фестиваль, представляв собою прямокутник з наметів кафе і ресторанів, по периметру якого були розставлені столи і стільці. Тут збиралося найбільше людей протягом дня - це самий зрозумілий фуд-корт в плані передбачуваності смаку і якості продуктів (в меню для фестивалю тут було те ж, що і в звичайний час в цих місцях). Всі учасники - популярні московські кафе і ресторани, деякі з яких не в перший раз беруть участь в Пікнік «Афіші». Так, наприклад, «Воккер», навчений досвідом торішніх черг, поставив поруч відразу два своїх шатра, щоб збільшити швидкість обслуговування.

Микола бар-буфет - 20 видів пирогів, солодких і немає  Микола бар-буфет - 20 видів пирогів, солодких і немає  У наметі кафе Суп - близько десяти видів супів  Шатер остерии «У Джузеппе» - традиційні страви італійської кухні  Шатер кафе «Люди як люди» - сендвічі, пироги, фруктові коктейлі та інші напої  Шатер мережі «Кофеїн» - холодна кава, десерти і сендвічі  Шатер Багеттеріі - повний набір зі звичайного меню по багет  Два намети «Воккера» - кальмари і креветки в темпура і вокі з яєчної і скляною локшиною  По парку, як і в минулому році пересувався триколісний велосипед Wokker з готовими вокамі, темпура, морсами і лимонадом  «Булка» - сендвічі, хліб, десерти і домашні лимонади  Шатер іспанського ресторану Tapa De Comida - хамон, гаспачо і лимонади Микола бар-буфет - 20 видів пирогів, солодких і немає Микола бар-буфет - 20 видів пирогів, солодких і немає У наметі кафе Суп - близько десяти видів супів Шатер остерии «У Джузеппе» - традиційні страви італійської кухні Шатер кафе «Люди як люди» - сендвічі, пироги, фруктові коктейлі та інші напої Шатер мережі «Кофеїн» - холодна кава, десерти і сендвічі Шатер Багеттеріі - повний набір зі звичайного меню по багет Два намети «Воккера» - кальмари і креветки в темпура і вокі з яєчної і скляною локшиною По парку, як і в минулому році пересувався триколісний велосипед Wokker з готовими вокамі, темпура, морсами і лимонадом «Булка» - сендвічі, хліб, десерти і домашні лимонади Шатер іспанського ресторану Tapa De Comida - хамон, гаспачо і лимонади

НОВИЙ ГАСТРОПРОЕКТ: STOYN ICE CREAM

Трохи особняком тримається проект Stoyn Ice Cream - незвичайне як по формі, так і за смаком морозиво. Фургон-холодильник і невелика виставка форм, з яких відливається морозиво, стояли на набережній недалеко від дебаркадера Love Boat. Пікнік «Афіші» не перше місце, де з'являються ці дизайнери-виробники морозива. Презентація проекту відбулася в червні на Faces & Laces. Тоді за півтори години було розпродано всі - 300 їстівних кольорових голів різних знаменитостей: Володимира Маяковського, Дарт Вейдера, Че Гевари, Дональда Дака, Мерилін Монро, Маріо і Міккі Маус а. Цього разу Stoyn Ice Cream привезли з собою 1000 штук морозива та розпродали їх за чотири години. Це, напевно, едінстенное місце на Пікнік, де черга більше ніж на 10 метрів розійшлася тільки коли скінчилося все.

У планах у компанії організувати в грудні концепт-корнер зі своїм морозивом на фестивалі сучасного мистецтва Pulse в Майамі, після поїхати на фестиваль органічної їжі в Тайвані і паралельно з цим готувати експансію в Китай.

Stoyn Ice Cream завжди приїжджають на своєму фургоні з холодильником всередині Stoyn Ice Cream завжди приїжджають на своєму фургоні з холодильником всередині. На фотографії дизайнер марки - Сергій Старостін У морозива різної форми різний смак. Наприклад, журавлина з горілкою - це «Маяковський», чорниця з лакрицей - «Дарт Вейдер», а мате з ромом - «Че Гевара» Всі смаки морозива розроблені в московській лабораторії і виготовлені з органічних продуктів, вирощених на території Росії, крім лакриці, пуеру і чаю мате - їх доставляють з Китаю Поруч з лотком морозива була організована невелика виставка форм, з яких відливають морозиво Дітям теж морозиво сподобалося, особливо «Дарт Вейдер», найбільш ходовий з усіх На фотографії - морозиво «Дарт Вейдер» і «Міккі Маус». «Дарт Вейдер» - зі смаком лакриці з чорницею, «Маус» - з манго Морозиво «Мерлін Монро» зі смаком полуниці з вершками

«Дарт Вейдер» - зі смаком лакриці з чорницею, «Маус» - з манго  Морозиво «Мерлін Монро» зі смаком полуниці з вершками


Галима Ахмадуліна, продюсер Stoyn Ice Cream: «Творець Stoyn Ice Cream Сергій Старостін - перш за все дизайнер і вважає, що по-справжньому революційна ідея укладається в будь-яку форму. В даному випадку форма - морозиво. Це не холодний десерт, а концепт, який повинен нагадати людям про те, що історію творять особистості.
На Пікнік «Афіші» чергу біля нас не закінчувалася. Всього ми продали 1000 штук, а найбільшою популярністю користувався Дарт Вейдер. Пікнік на даний момент - наше наймасштабніший захід. Зараз команда Stoyn готує нові проекти - ребрендинг міста Лобня, випуск вінілу з поезією і випуск лінійки Danil Landar. А поки публікуємося в Esquire China, Wired UK, Vanity Fair France і Marie Claire Italy ».
Фото: Оля Ейхенбаум, Галима Ахмадуліна