Тестування снастей | Tsuribito. Доступне якість. | принади | Рибалка.com - соціальна мережа рибалок і мисливців

Про компанію

Воблера під торговою маркою Tsuribito на прилавках з'явилися відносно не давно, років п'ять тому, і відразу ж привернули увагу, тому що були повними аналогами відмінно зарекомендував себе японського бренду Bassday. Cходство було настільки повним, що навіть у нашій досвідченої публіки, яка розпізнає підробку з півпогляду, виникли сумніви - хто тут першооснову? Почали дізнаватися - виявилося, що завод один, належить він японцям, а знаходиться в Китаї. Глобалізація, чого вже там. Воблера Tsuribito випускаються на одній лінії з BassDay, а коштують дешевше. Чому? Особливості ціноутворення - менше кордонів -нижче ціна, все логічно.

Слід зазначити, що Tsuribito випускає щороку вельми помітну кількість нових моделей, що не може не радувати нашого брата, взагалі ласого на все нове.

Новинка 2012

Частина новинок ми вже анонсували в ТеклТест . Сьогодні ми розглянемо п'ять воблерів з каталогу поточного року.

1. Новинка 2012 - потужний кренк Tsuribito X-Ray Crank 52.

Своєю назвою X-Ray зобов'язаний незвичайному виконання і забарвленням. X-Ray в перекладі з англійської означає «рентген», і все розмальовки цієї моделі несуть на собі стилізовані ребра, як ніби просвічені цим самим рентгеном.

X-Ray в перекладі з англійської означає «рентген», і все розмальовки цієї моделі несуть на собі стилізовані ребра, як ніби просвічені цим самим рентгеном

Номінальна довжина кренка52 мм, що, разом з досить високим і круглим тілом, робить приманку дуже масивної, як для воблера, призначеного для лову в закид, а не «троллінгом».

Номінальна довжина кренка52 мм, що, разом з досить високим і круглим тілом, робить приманку дуже масивної, як для воблера, призначеного для лову в закид, а не «троллінгом»

X-Ray Cranc володіє довгою, вузькою лопатою, з загином передньої частини, який починається відразу за носової петлею. Така форма лопати знижує амплітуду коливань приманки, зменшує упористее при проводці, і що не маловажно, позитивно впливає на польотні якості воблера.

Така форма лопати знижує амплітуду коливань приманки, зменшує упористее при проводці, і що не маловажно, позитивно впливає на польотні якості воблера

До речі про польотних якостях. Не дивлячись на відсутність системи далекого закидання приманка Х-Ray летить далеко і точно. Це відбувається не тільки через згадану вище лопати, а й через досить велику вагу кренка, а також його компактної форми. Фактична вага воблера Tsuribito X-Ray Crank становить 9,0 г, при точно такому ж заявленому вазі .. На обличчя високу збіг номінального і фактичного значень.

На обличчя високу збіг номінального і фактичного значень

Система огрузки - два що відрізняються за розміром вольфрамових кульки, встановлених в передній частині воблера. Крім того кулі є і брязкальцем. Кожен шар встановлений в окрему шумову камеру. Брязкальце не гучна, приглушена, що можна розцінювати як однозначно сильну сторону цієї приманки.

Брязкальце не гучна, приглушена, що можна розцінювати як однозначно сильну сторону цієї приманки

Сам кренк, його форма, виконаний дуже акуратно, хоча і без особливої ​​вишуканості. Інтерес викликають стилізовані зяброві кришки, що переходять в надбрівні дуги, а також об'ємні 3D очі.

Інтерес викликають стилізовані зяброві кришки, що переходять в надбрівні дуги, а також об'ємні 3D очі

Встановлена ​​носова петля проходить через більшу частину лопати, що підвищує її надійність. Черевна і хвостова петлі - класичні «вісімки». Гачки-трійники, якими оснащена приманка Tsuribito X-Ray, виробляє Owner. Не дивлячись на те, що трійники не належать до серії класу «преміум», вони дуже гострі і міцні. Також слід відзначити високу якість заводних кілець приманки. Кільця мають дуже щільне будова і робота з ними (зняття) вимагає використання спеціалізованого інструменту.

Кільця мають дуже щільне будова і робота з ними (зняття) вимагає використання спеціалізованого інструменту

Заявлена ​​робоча глибина приманки - 1,5-2 м. Фактично при закиданні на 20-25 мнам не вдалося заглибити приманку більш ніж на1,5 м. Але при використанні досить тонкого шнура і закиданні вгору за течією (UP-Stream) глубіна2 мені здається завищеною. Що стосується застосування даного воблера, то, перш за все, він буде цікавий для лову активної осінньої щуки над опалого водною рослинністю. Також не дивлячись на досить об'ємне тіло, X-Ray Cranc може розглядатися як перспективна приманка для лову білого хижака на піщаних косах і перекатах. На жаль, цього літа хижак в Києві та околицях впав у стан анабіозу, переживаючи період цвітіння води. Відповідно, в берегової воблерной ловлі доводиться задовольнятися окунями і Судакова «недомірком».

Хочеться відзначити, що приманка відмінно тримає навіть вельми сильна течія, не збиваючись при проводках проти і поперек його.

Колірна лінійка - вузька, всього 8 кольорів, але кожен з них - прекрасний. Особливо підкуповує внутрішнє забарвлення, яка поміщена всередину прозорого корпусу.

Особливо підкуповує внутрішнє забарвлення, яка поміщена всередину прозорого корпусу

2. Воблер Deep Shad 55F.

Воблер Deep Shad 55F

Не дивлячись на свою назву, Tsuribito Deep Shad55Fявляется яскравим представником найбільш популярного останнім часом класу окуневих воблеров «діпповие мінно». Принади такого типажу є вельми універсальними, так як в залежності від проводки і положення вудилища, можуть застосовуватися в досить широкому діапазоні глибин. Форма тіла воблера - брусковатая, з невеликим співвідношенням висоти і ширини тіла, що має на увазі гідну поведінку на протязі. Лопата приманки встановлена ​​під мінімальним кутом до осі воблера. Це дозволяє йому максимально швидко йти на робочу глибину і залишатися на ній до кінця проводки.

Це дозволяє йому максимально швидко йти на робочу глибину і залишатися на ній до кінця проводки

Форма лопатки - вельми вузька крапля. Довжина «краплі» - трохи більше половини довжини корпусу воблера. Заглиблення приманки заявлено на рівні 1,5-1,8 м, що повністю збігається з реальними показниками. На ривках приманка не йде далеко від початкового вектора руху, але в парі з невеликим сталевим повідцем показує практично ідеальне зависання на місці (без повідця воблер повільно спливає). Трійники, як і на інших принадах Tsuribito - виробництва японського концерну Owner.

Брязкальце приманки голосніше, ніж у попереднього побратима. Кулі катаються по поздовжній камері з досить великою амплітудою, тобто виконують не тільки функцію брязкальця, але і функцію системи далекого закидання. У комплексі з лопатою це дозволяє приманки далеко і точно летіти.

Реальний вага -5,3 м

Реальний вага -5,3 м

17 вріацій на тему кольору допоможуть вибрати потрібну забарвлення для будь-якої ситуації.

17 вріацій на тему кольору допоможуть вибрати потрібну забарвлення для будь-якої ситуації

На не сильно дніпровському перебігу воблер показав свою самодостатність як при лові твічінгом, так і при досить швидкій рівномірній проводці. Амплітуда коливань Deep Shad не висока, при великій частоті. Єдине «але» - при рівномірній проводці рекомендується зняти з носової петлі заводне кільце. Ця нескладна маніпуляція помітно збільшить стійкість приманки при лові на течії. «Цільова аудиторія» Deep Shad55F- різнорозмірні окуні та щурята. Не виключено, що в певних умовах (ракушнякового коси глибиною 2-2,5 м) воблер добре проявить себе по головню і, можливо, жереху.

Cходство було настільки повним, що навіть у нашій досвідченої публіки, яка розпізнає підробку з півпогляду, виникли сумніви - хто тут першооснову?
Чому?