Ловля на ультралайт

  1. ультралайтових спінінги На дану, скажімо так елегантну снасть, є можливість зловити, практично будь-яку...

ультралайтових спінінги

На дану, скажімо так елегантну снасть, є можливість зловити, практично будь-яку рибу. Але все ж, розмір її не повинен перевищувати 4 кг.

Боротися з щукою вагою в 2 кг, рівносильно боротьбі з 30 кг сомом. Відчуття і невід'ємний азарт - дуже схожі. Спінінг класу «ультралайт» дозволить ловити рибу від 0,2 до 1 кг, але все ж снасть розрахована не на полювання на «гігантів».

Спінінг класу «ультралайт» дозволить ловити рибу від 0,2 до 1 кг, але все ж снасть розрахована не на полювання на «гігантів»

Не дивлячись на це у вас завжди буде можливість ловити на спінінг, поки інші рибалки «відпочивають».

На настільки легку снасть і відповідно мініатюрну приманку, досить часто, клює навіть мирна рибка - це краснопірка, верховодка, чехоня і язь.

Та й щука з жадібністю вистачає мініатюрні і апетитні воблери і блешню вага яких ледве досягає 100 грам.

Ловля на ультралайт особливо цікавий як для початківців рибалок, які роблять свої перші кроки, так і для досвідчених рибалок, які розглядають снасть як елегантний і специфічний спінінг, для якихось певних умов використання.

Дуже часто буває, що досвідчені рибалки, на завжди «хворіють» даними захоплюючим і оригінальним видом лову.

Ультралайт є і своєрідним способом відпочинку, а не тільки захопленням.

Найчастіше все у кого є плани придбати дану снасть, насамперед шукають більш привабливу ціну на вудилище , А вже після цього підбирають окремо котушку і все інше.

Якщо раніше ви не купували UL-спінінги, тоді рекомендується звернути увагу на одну з моделей, представлена ​​японської або корейською фірмою.

Подібне вудилище збережеться лише при правильному зверненні, навіть коли вудилище під більшим навантаженням. Належне використання, дозволить вам відчути всю красу настільки легкої снасті.

Спорядження для надлегкого спінінга

котушка спінінга , Повинна відповідно бути найменшою. Легке вудилище обов'язково має гармоніювати з не менш легкої котушкою.

У випадки покупки безинерціонной котушки , Слід звернути увагу на вказане підрядне число і чим воно вище, тим же краще.

Після цього слід придбати додаткові шпульки, тому як в процесі лову використовуються кілька додаткових шпульок, тому що під час лову використовуються волосіні різного діаметру.

Бажано використовувати саме моно - волосіні або ж плетінки , Діаметр яких становить від 0,18 або нижче.

Приїхавши на водойму слід подивитися на умови для лову, тобто яка риба клює, які при цьому повинні використовуватися приманки. Обов'язково, вибираєте діаметр волосіні, приманку і вже можна починати ловити.

Не забувайте, що ультралайт, призначений, для лови на малих річках або будь-яких заливчиках, на різних ставках і озерах. Безглуздо шукати, з подібною снастю, велику рибу на великих річках.

Тому як вона призначена не для цього.

Все ж дуже приємно, то що завжди і всюди, можна піти від «нуля» і просто насолодитися ловом півкілограмові жереха або ж окуня . Величезний азарт викликає ловля краснопірка, на легкі мікровертушкі.

Навіть самі мирні жителі рідинного середовища, такі як синець або густера, трапляються в улов любителя, даного способу лову.

Варто визнати, що ультралайтових ловля приносить величезне задоволення, порівнянна з ловом трофейного сома або щуки .