Ловля головня на спінінг

  1. Ефективні приманки для лову головня для лову головня сьогодні досвідченими рибалками розроблено...
  2. Місце, де водиться головень

Ефективні приманки для лову головня

для лову головня сьогодні досвідченими рибалками розроблено безліч видів приманок.

Згідно з опитуваннями рибалок, найпопулярнішими приманками на сьогоднішній день є:

  1. Воблер Jackall Br. Сhubby 38F / Diving Сhubby 38F - на цю яскраву приманку клює в основному дрібний головень, але іноді можна зловити і рибу в 1 кг. Приманка представлена ​​в різних колірних варіаціях, відрізняється невисокою ціною, добре тримає струмінь.
  2. Воблер Incubator Drop-75 - прекрасна принада, що працює без збоїв: добре літає, добре тримає струмінь, найкращий результат від риболовлі за допомогою даного воблера спостерігають, якщо ставити його по теплій воді.
  3. Воблер Yo-zuri Aile Goby. Головень відмінно ловиться на золотисто-зелену приманку з чорної спинкою, відмінний варіант для даної приманки - мілководна річка.

Техніка і тактика лову головня

Ловля головня на спінінг, техніка і тактика лову у кожного рибалки своя Ловля головня на спінінг, техніка і тактика лову у кожного рибалки своя. Однак існує ряд найтиповіших способів, які завжди дають хороший результат.

  1. Перша тактика: ловля голавля біля верхньої межі активного перебігу. Дана тактика передбачає стратегічний аналіз: спочатку рибалкою оглядається місцевість, вибираються передбачувані кордону, де може жити головень , Приманка спускається за течією річки, так як риба звикла отримувати їжу за течією.
  2. Друга тактика: ловля крупного голавля у корчів. Техніка лову риби в цьому випадку така: робився великий закид строго перпендикулярно перекату, далі повільно підмотуючи ручку котушки, воблер як би "запускається" на зростаюче на протилежному березі дерево, пізніше, коли воблер доходить до крайньої точки, починають повільно підмотувати волосінь.

Помічено, що саме в перші секунди "витягування" приманки і трапляються клювання.

Місце, де водиться головень

Багато любителів риби задаються питанням: де сьогодні можна добре можна наловити головня? Де знайти підходящі місця?

Досвідчені рибалки діляться секретами: головень добре водиться на Дону.

Найбільш перспективними місцями є зовнішні повороти річки, де течія, вдаряється в берег і плавно закручується у вир. Берег, де добре ловиться головень, зазвичай підмивається плином.

Ось таке узбережжі - ознака гарного місця для риболовлі .

Використовуйте наведені вище рекомендації з ловлі головня і задовольняйтеся завжди гідним уловом!

Де знайти підходящі місця?