Шкіряне весілля (3 роки)

  1. Шкіряне весілля: значення
  2. Шкіряне весілля: як відзначити?
  3. Шкіряне весілля: подарунки

Шкіряне весілля - третя річниця весілля, одна з перших значних дат для молодої сім'ї. Після двох років спільного життя крихкість і неміцність відносин вже позаду, і новий ювілей асоціюють вже з досить пластичним і податливим матеріалом - шкірою. Шкіряне весілля - третя річниця весілля, одна з перших значних дат для молодої сім'ї

Шкіряне весілля - 3 роки разом

Шкіряне весілля: значення

Всім відомо, що шкіра може розтягуватися і блищати, якщо її гарненько почистити. Також шкіра може мати різні кольори і відтінки, якщо її пофарбувати. Але ,, в той же час, якщо до неї ставитися недбало - шкіра може тріскатися і навіть рватися. У цих властивостях шкіри багато народів схожість з сімейними відносинами чоловіка і дружини після трьох років спільного життя, звідси і назва - шкіряна весілля.

Шкіряне весілля: як відзначити?

За старим звичаєм на стіл в цей день ставили коровай з житнього хліба. Житній хліб здавна символізує міцну взаємозв'язок подружжя з друзями і родичами.

Також в цей день за старих часів пекли печиво у вигляді фігурок різноманітних домашніх тварин. Так люди віддавали данину за те, що тварини служать нам не тільки джерелом продуктів, але і «постачальником» матеріалів для одягу та інших речей зі шкіри.

Протягом святкування шкіряного весілля прийнято було бити велику кількість тарілок: чим більше осколків - тим щасливіше буде сім'я. Як то кажуть, "на щастя!".

Торт на шкіряну весілля

Шкіряне весілля: подарунки

На шкіряну весілля прийнято дарувати різноманітні шкіряні вироби, починаючи від одягу і шкіргалантереї, і закінчуючи різноманітністю шкіряних меблів, аксесуарів, звіриних шкур, брелків, портмоне і т.д.

Гості можуть подарувати корисні, і в той же час символічні подарунки. Бажано, щоб це був один подарунок на двох, а не окремо дружині та чоловікові. Наприклад, можна подарувати:

- чемодан зі шкіри - цей подарунок натякне подружжю про необхідність спільного відпочинку,

- дві пари шкіряних кімнатних тапочок, які символізують домашній затишок,

- картина зі шматочків шкіри,

- шкіряний диван або крісло - символ сімейного комфорту! Правда, такий подарунок є досить дорогим, і піднести його можуть тільки близькі родичі або ж дуже близька компанія друзів.

Можна подарувати блокнот у шкіряній обкладинці

Дружина в цей свято може подарувати чоловікові шкіряні черевики або туфлі, шкіряний ремінь або гаманець, візитницю зі шкіри.

Чоловік для дружини може вибрати одну з сотень тисяч симпатичних сумочок на прилавках магазинів, адже зайвої сумочки у жінки ніколи не буває. Також можна подарувати шкіряний гаманець або рукавички.

Шкіряне весілля - ще один крок на довгому сімейному шляху!

Шкіряне весілля: як відзначити?