Хлебопечка - свіжий хліб без зайвих зусиль

На жаль, в російських містах зникла традиція купувати рано вранці свіжоспечений запашний хліб. В результаті культура споживання гарячого хліба, так широко поширена в Європі, не знаходить підтримки на наших просторах. Однак для тих, хто не може уявити собі сніданок без ароматного багета з хрусткою скоринкою, є вихід з положення, що склалося - домашня електрична хлібопічка.

Хлебопечка порадує будь-якого не тільки гарячим хлібом, а й простотою використання Хлебопечка порадує будь-якого не тільки гарячим хлібом, а й простотою використання. Достатньо лише засипати інгредієнти в контейнер і вибрати програму. А вже через півтори-дві години можна насолоджуватися свіжою випічкою.

Для того щоб результат роботи хлібопічки не тільки володів приємним смаком, але і радував погляд, потрібно дотримати кілька простих правил - точно відміряти кількість продуктів для випічки і закласти їх в пристрій, лише коли вони досягнуть кімнатної температури.

Про решту хлібопічка подбає самостійно - перемішає і спече в ємності з антипригарним покриттям.

Найважливішим параметром домашньої хлібопічки є її обсяг. Залежно від потреб можна вибрати піч з контейнером на 900, 1000, 1250 і 1500 грам. Існують також пристрої зі змінною здвоєною ємністю, де можна випекти одну або дві буханки по 500 грам.

При покупці варто звернути увагу на такі, здавалося б, другорядні параметри, як розмір і вага приладу, а також на довжину електропроводу.

Хлебопечка - пристрій досить громіздке, тому для неї треба завчасно вибрати установче місце і визначитися з відстанню до електричної розетки.

Але головне, що приваблює в хлібопічці і є найприємнішим моментом для користувача - це, без сумнівів, різноманітність програм випічки.

Їх кількість залежить від конкретної моделі і може становити від 5 до15 варіантів. Сучасна хлібопічка може піч кондитерські вироби, варити джеми і варення, готувати тісто для піци і пельменів.

Існують різноманітні модифікації цього побутового приладу, які вміють випікати хліб з певними смаковими якостями. Наприклад, є безглютеновая випічка, яка дозволяє приготувати хліб без клейковини.

Такі борошняні вироби корисні для людей, які страждають алергією або непереносимістю глютену, що утворюється при взаємодії пшеничного і житнього борошна з рідкими компонентами тесту.

Скоринка готової хлібної буханки, а точніше її щільність і колір, також можна регулювати за допомогою програм управління, а контроль здійснювати - через спеціальне віконце, що дозволяє заглянути всередину контейнера і оцінити відтінок скоринки Скоринка готової хлібної буханки, а точніше її щільність і колір, також можна регулювати за допомогою програм управління, а контроль здійснювати - через спеціальне віконце, що дозволяє заглянути всередину контейнера і оцінити відтінок скоринки.

Більшість виробників постачають свої вироби функціями, ще більше полегшують життя домогосподарок.

Тепер можна засипати необхідні інгредієнти з вечора, встановити таймер включення і підгадати так, щоб гарячий хліб якраз поспів до сніданку ...

Крім того, хлібопічки здатні підтримувати температурний режим в камері, зберігає хліб теплим і пишним від одного до трьох годин.

Існує також програма прискореної випічки, яка може бути використана для якнайшвидшого приготування хліба. Час на роботу хлібопічки при цьому скорочується вдвічі, але тісто піднімається лише злегка, і хліб виходить кілька щільніше, ніж при звичайній програмі.

Хлебопечка - виріб непросте, що сполучає в одному корпусі механічні та електричні компоненти. У продажу майже немає домашніх хлібопічок, вироблених маловідомими фірмами.

Більшість побутових приладів цього класу сходить з конвеєрів гігантів домашньої електротехніки - Moulinex, Tefal, Panasonic і LG. Вибір великий. Все залежить від ваших побажань і потреб.

Читайте також на " Правде.Ру "