Що буде, якщо упустити телефон?

  1. Що з екраном смартфона
  2. Зовні все ціле, а що всередині?
  3. кут падіння
  4. інші проблеми
  5. з практики

Перше, про що турбується власник, якщо впустив телефон, це цілісність екрану Перше, про що турбується власник, якщо впустив телефон, це цілісність екрану. Пощастило, якщо після падіння на асфальт на ньому не залишилося ні подряпини. Але як щодо внутрішніх елементів, таких, як материнська плата, процесор , Пам'ять?

Чи може удар завдати їм непоправні пошкодження, які тут же позначаться на всій роботі пристрою? Або ж металевий корпус з чохлом послужать достатнім захистом?

Що з екраном смартфона

Екран - це найделікатніша частина смартфона. Саме з цієї причини інженерами було вкладено стільки сил в проектування стекол Gorilla Glass і Dragon Glass.

На сьогоднішній день майже всі смартфони навіть з бюджетної категорії оснащені вкрай міцним склом. Крім того, на екран можна додатково встановити і бронестекло, що послужить додатковим захистом від тріщин.

Але навіть якщо Ви підняли телефон з асфальту і побачили, що екран залишився цілий, не поспішайте радіти.

Зовні все ціле, а що всередині?

Удар здатний пошкодити і внутрішні елементи смартфона. Падіння може мати серйозні наслідки в першу чергу для материнської плати і модуля камери.

Інша справа, що пошкодження не обов'язково проявлять себе в перші хвилини після удару. Можливо, тільки через кілька днів або навіть тижнів через пошкоджену пайки телефон почне видавати помилки, працювати повільніше, ніж зазвичай або взагалі самостійно йти в перезавантаження. До цього моменту Ви можете і забути про те, що трапилося падінні.

кут падіння

Слід зазначити, що наслідки удару залежать від кута падіння смартфона. Якщо пристрій упав екраном вниз, то крім видимих ​​тріщин на склі і проблем з тачпадом, можна виявити збій в роботі фронтальної камери або датчика наближення.

Якщо ж удар припав на задню частину, може постраждати

  • материнська плата,
  • задня камера або
  • спалах.

інші проблеми

Що стосується інших порушень, то через втрату контакту з антеною смартфон може перестати ловити мережу і Wi-Fi.

Також якщо телефон падає досить часто, може відвалитися пайка на платі, і тоді виникнуть проблеми з гніздом для навушників або зарядки.

Можуть виникнути проблеми з екранною клавіатурою. Наприклад, натискаючи на певну кнопку, друкується інший символ - той, який знаходиться вище натиснутої кнопки. Щоб надрукувалася потрібна буква, доведеться натискати кнопку, яка знаходиться нижче.

Всі ці проблеми можуть діагностувати співробітники сервісного центру . Тому на питання «що робити, якщо впустив телефон», можна відповісти так:

якщо ваш телефон пережив серйозне падіння, не зайвим було б перестрахуватися і віддати його на діагностику в сервіс.

Якщо є можливість, то перед здачею телефону в сервісний центр потрібно зберегти всі дані (фото, відео, контакти, листування тощо) на комп'ютер, SD-карту пам'яті або в хмару. Велика ймовірність того, що після діагностики ці дані можуть бути безповоротно втрачені.

з практики

Падала розкладачка Nokia, на сходи. Це навіть жорсткіше буде, ніж об асфальт. Розлетілася буквально на частини: акумулятор окремо, нижня частина окремо, верхня частина окремо і поряд сімка. Подумала, що працювати телефон більше не буде. Зібрала всі разом, поєднала. Працює до цих пір, як не дивно, вже багато років. І акумулятор колишній в цій розкладачці так і стоїть. Практично, реклама Nokia вийшла. Але телефон простий, без вишукувань, можливо, простота дає додаткову надійність в подібних випадках.

Падав у знайомої Айфон 5 , На асфальт. Впав «на ребро», це ребро стало шорстким. Після удару на ребро Айфон підскочив і ще пострибав як м'ячик, вдаряючись об асфальт різними сторонами. У підсумку, напевно, належить замінити захисне скло, воно трохи тріснуло там, де скло з'єднується з ребром. На склі з'явився характерний розлучення, але на щастя в тому місці, де ще немає екрану, а тому не помітно при користуванні. Решта - працює поки як годинник, всередині і зовні. Сподіваюся, що і Айфон пройшов перевірку на надійність при падінні на асфальт «на ребро».

Андроїд упускати не доводилося ні мені, ні моїм знайомим.

А взагалі-то закон всесвітнього тяжіння, який проходять в школі, ніхто не відміняв, все тіла падають вниз з прискоренням, що вимірюється вже мало кому відомої змінної g = 9,8 м / с2. Чим вище точка падіння, тим сильніше вдариться тіло. Під тілом розуміємо і мобільний гаджет. Значить, краще не упускати. Тому що g на Землі досить велике. А, скажімо, на Місяці воно, це саме g, набагато менше, там можна упускати гаджети з меншою шкодою для них!

Читайте далі:

1. 9 рад з енергозбереження Андроїд

2. Автоматичне і ручне оновлення додатків на Андроїд

3. Фішингових сайтів і фішинг в інтернеті


Автор: Надія


Чи може удар завдати їм непоправні пошкодження, які тут же позначаться на всій роботі пристрою?
Або ж металевий корпус з чохлом послужать достатнім захистом?
Зовні все ціле, а що всередині?