Житомир.info | В Житомирі буде побудований гіпермаркет METRO

Консалтингова компанія повного циклу в сфері нерухомості NAI Pickard протягом тижня завершить оцінку земельних ділянок під будівництво гіпермакетів Real світового ритейлера METRO Group в Житомирі, Тернополі, Севастополі, Черкасах і Луганську.

Як повідомляє компанія, всі ділянки знаходяться біля основних транспортних магістралей на околицях цих обласних центрів, пише building.

У скільки оцінені ділянки компанія не повідомляє.

METRO Group планує відкриття мережі з 50 гіпермаркетів Real в українських містах з населенням, що перевищує 200 тис. Чоловік.

«METRO Group не применшує капіталовкладення в торговельну нерухомість і

продовжує розширювати свою присутність в Україні », - сказав керівник департаменту оцінки нерухомості NAI Pickard Ігор Сіренко.

"Метро Кеш енд Кері Україна" (Київ) планує до кінця 2008 року відкрити три магазини оптової торгівлі METRO Cash & Carry - в Макіївці, Маріуполі, (обидва - Донецька обл.) І в с.Богданівка (АРК), розширивши мережу до 23 магазинів.


METRO Cash & Carry - торговий підрозділ METRO Group, в Україні представлена ​​з 2003 року (відкриття першого в країні центру оптової торгівлі у Києві). За ці роки компанія інвестувала в розвиток мережі понад 339 млн євро, а кількість нових робочих місць для українців, створених у 19 оптових магазинах компанії та головному офісі, становить понад 6100. Асортимент оптових магазинів компанії пропонує понад 25 тис. Найменувань продовольчої та непродовольчої продукції. Близько 90% товарів, представлених в магазинах компанії, постачаються українськими виробниками, дистриб'юторами та імпортерами. Торгова площа ТЦ складає 8-10 тис. Кв. м, а загальна площа будівлі - до 16 тис. кв. м. Кожний торговий центр пропонує безкоштовну парковку до 900 місць. Магазини METRO Cash & Carry відкриті тільки для бізнес-покупців, тобто юридичних осіб та приватних підприємців.

Компанія NAI Pickard, що має 12-річний досвід розміщення і управління капіталовкладеннями в нерухомість, недавно приєдналася до мережі компаній комерційної нерухомості - групі NAI Global, як ексклюзивний партнер в Україні і є дочірнім підприємством британської компанії. Була утворена в 1992 р Основний вид діяльності: нерухомість. Кількість працівників: 30. Поточні проекти: 7 000 000 - інвестиційний фонд в нерухомість, 225 000 кв. м - розробка офісних приміщень, 5 000 кв. м. - розробка житлових приміщень, 220 000 кв. м. - розробка квартирного комплексу, 260 000 кв. м. - розробка складських приміщень.