X5 відкрила першу «Карусель» в новій концепції

7525 переглядів

X5 Retail Group відкрила перший гіпермаркет «Карусель» в новій концепції.

Торгова площа нового гіпермаркету, розташованого в підмосковному Сергієвому Посаді (вул Торгова площа нового гіпермаркету, розташованого в підмосковному Сергієвому Посаді (вул. Віфанской, 29), перевищує 4 000 кв.м. У гіпермаркеті представлено 20,5 тис. Найменувань товарів, при цьому близько 20% продуктового асортименту забезпечують підмосковні виробники. новий гіпермаркет став 14-м в Московській області. Його запуск дозволив створити 184 робочих місця.

- Це перший магазин в новій концепції. В цьому році ми відкриємо ще мінімум три - один в Казані і два в Московській області. Вони всі будуть в оновленій концепції. Ми хочемо спочатку подивитися, як це буде працювати, виправити якісь помилки. Далі будемо прискорювати розвиток. В цьому році ми також реконструюємо більше 10 гіпермаркетів. Будемо наводити в нову концепцію магазини в Санкт-Петербурзі, Москві, Московській області і регіональних центрах. До 2020 року у нас досить велика програма реконструкції - більшу частину мережі ми хочемо перевести на новий концепт, - повідомив генеральний директор «Каруселі» Максим Гацуц.

В рамках розробки нової концепції торговельна мережа «Карусель» оновила ціннісне пропозицію клієнту - переглянута стратегія роботи з асортиментом і ціноутворенням. Процес оновлення кардинально змінив фірмовий стиль компанії і концепцію внутрішнього оформлення гіпермаркетів.

Велика увага в новій концепції приділено організації торгового простору. Система навігації по відділах і категоріям дає можливість покупцеві швидко і легко планувати не тільки маршрут по гіпермаркету, а й список покупок - на полицях виділені вигідні цінові пропозиції, а також тематичний асортимент - актуальні новинки ринку, фермерські та локальні продукти, товари для здорового харчування і багато іншого.

- Ми бачимо перспективу в розвитку компактного формату - 4 тисяч кв. м цілком достатньо, щоб запропонувати покупцеві весь необхідний асортимент, - зазначив Гацуц.

Для комфорту покупців в торговому залі працює кафетерій, де можна зробити невеликий гастрономічний перерву. Крім цього в новій концепції розширено пропозицію власного виробництва торгової мережі - асортимент продукції в кожному гіпермаркеті буде варіюватися в залежності від потреб регіону. У гіпермаркеті «Карусель» в Сергієвому Посаді представлено 200 найменувань товарів власного виробництва. Для економії часу при оплаті покупок працюють каси самообслуговування.

З метою підвищення якості продуктів компанія інвестувала в створення повноцінної холодної ланцюжка поставок (Cold Chain). У новому гіпермаркеті створено 4 температурних контуру в товарних категоріях, що вимагають спеціальні температурні режими (м'ясо, риба, овочі-фрукти, власне виробництво).

На питання про подальші плани розвитку мережі Максим Гацуц відповів, що «Карусель» не робить ставку на органічне зростання:

- Ми не будемо рости так швидко, як, наприклад, «Стрічка». У нас інша стратегія. Ми будемо розвиватися виходячи з параметрів ефективності. Органічне зростання не є для нас самоціллю. Ми бачимо потенціал у європейській частині Росії.

Раніше повідомлялося про те, що чистий прибуток X5 Retail Group скоротилася на третину.

Retail.ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.