У місті Шахти Ростовської області відкрився гіпермаркет "Лента" | Інвестиційний проект | Будівництво Росії

Компанія "Лента" відкрила гіпермаркет в місті Шахти Ростовської області

/ Лютий 2017 / Компанія "Стрічка", одна з найбільших роздрібних мереж Росії, відкрила гіпермаркет в місті Шахти Ростовської області. В асортименті магазину - 17 тисяч найменувань товарів, в тому числі - продукція донських виробників.

В урочистому відкритті гіпермаркету в місті Шахти взяли участь директор департаменту споживчого ринку Ростовської області Ірина Теларова і операційний директор компанії "Стрічка" Едвард Деффінгер, який зазначив сприятливий інвестиційний клімат донського регіону.
"Гіпермаркет в Шахтах - перший етап у реалізації програми, за якою" Стрічка "запланувала інвестувати 3 млрд. Рублів в будівництво трьох нових гіпермаркетів в Донському регіоні, - говорить генеральний директор" Агентства інвестиційного розвитку Ростовської області "Ігор Бураков. - При цьому компанія в повному обсязі виконала свої зобов'язання за попередньою угодою з інвестиціями 5,4 млрд рублів, підписаним з губернатором Ростовської області Василем Голубєвим: в регіоні відкрито шість гіпермаркетів. Сукупний обсяг інвестицій "Ле ти "в донську економіку до теперішнього часу перевищив 6 млрд. рублів".
Проект компанії "Стрічка" по будівництву нових торгових комплексів в різних містах донського регіону включений в "губернаторську сотню" пріоритетних інвестиційних проектів Ростовської області. Гіпермаркети "Стрічки" вже працюють в Ростові-на-Дону, Таганрозі, Новочеркаську, Новошахтинську. Загальна площа гіпермаркету "Стрічки" в Шахтах становить близько 7,7 тис. Кв. м., це гіпермаркет формату "компакт". В рамках реалізації проекту створено 200 нових робочих місць. Компанія облаштувала прилеглу територію, обладнала парковку.
Компанія "Стрічка" - перша в Росії за розміром торгових площ мережу гіпермаркетів, за розміром виручки входить в ТОП-5 роздрібних мереж країни. "Стрічка" оперує власними розподільними центрами, управляє більш ніж 240 гіпермаркетами та супермаркетами із загальною торговою площею понад 1,15 млн. Кв. м. в десятках російських міст.

У Ростовську область за сприяння Агентства інвестиційного розвитку прийшли відомі транснаціональні, брендові компанії, підтвердивши тим самим високу інвестиційну привабливість регіону - Coca-Cola, PepsiCo, Guardian, IMERYS, Valmont Global Irrigation, PRAXAIR, Air Products, Sucden, Kronospan, "ТехноНІКОЛЬ", Auchan, Castorama, Real і інші.

Контактна інформація:

НП "Агентство інвестиційного розвитку Ростовської області" ( "АІР РВ")

ТОВ "Лента" (Мережа гіпермаркетів "Лента")