Вітражні гель-лаки

 1. Що являє собою цей лак?
 2. варіанти дизайну
 3. технологія нанесення

Доглянуті руки і нігті - важлива складова зовнішнього вигляду сучасної жінки. Гарне покриття на нігтях додає елегантності і стилю до образу жінки.

Відмінним рішенням для покриття нігтів стане вітражний гель лак . З'явився він порівняно недавно, але вже завоював серця багатьох любительок прекрасного. Він стане незамінним помічником для тих, кому набридло однотонне покриття нігтів.

вітражний гель лак забезпечує надійне покриття, яке прослужить і буде радувати око досить довгий період часу. Це виглядає дуже оригінально і незвично. Зовсім не випадково він користується такою популярністю у жінок.

Що являє собою цей лак?

«Вітражка» - це напівпрозорий кольоровий гель лак . Вітражний дизайн нігтів виглядає дуже насичено і глибоко, покриття набуває оригінальний колірної відблиск. Остаточний результат чимось нагадує вітраж по склу, внаслідок чого він і отримав свою назву.

Використовуватися вітражний лак для нігтів може і як основне покриття, і як доповнення до нього. Але частіше він все-таки використовується як доповнення до манікюру, як покриття поверх основного кольору, так як сам не дає дуже глибоко і соковитого відтінку через свою напівпрозорості.

варіанти дизайну

Вітражне покриття використовується в наступних варіантах дизайну:

 • Аквадизайн. Різна художня композиція покривається зверху вітражним лаком. Це можуть бути, наприклад, намистинки і блискітки.
 • Покриття з використанням фольги. На спеціальне покриття на ніготь розкладаються шматочки фольги, після чого вони покриваються вітражним лаком.
 • Рідкі камені. В результаті цього дизайну на нігті як ніби утворюється справжній камінь, що виглядає дуже красиво.
 • "Кошаче око". Незвичайний ефект при такому дизайні досягається за допомогою спеціального магніту. Металеві частки, які перебувають у складі лаку, під його впливом набувають гарний візерунок.

Є й інші різновиди, але зазначені варіанти одні з найпопулярніших.

технологія нанесення

Технологія нанесення досить проста, практично нічим не відрізняється від нанесення звичайного гель-лаку. Вона також багато в чому залежить від обраного варіанту дизайну.

В цілому, можна виділити кілька етапів нанесення:

 1. покриття гель-лаком за стандартною технологією. Якщо він не використовується, необхідно нанести спеціальний базове покриття, яке також сушиться в УФ-лампі.
 2. Нанесення узору або декоративних елементів.
 3. Покриття вітражним гель-лаком. Його необхідно висушити в лампі близько двох хвилин.
 4. Покриття топом.

Перед нанесенням лаку важливо ретельно його перемішати, щоб він рівномірно покрив ніготь, не утворилися всілякі бульбашки і тріщини.


Читайте також:
Що являє собою цей лак?
Що являє собою цей лак?