Що потрібно знати про довготривалі покриттях для нігтів

Поряд з шелаком і гель-лаком серед довготривалих покриттів на ринку популярні каучукове і біогель, який також застигає під УФ-лампою і тримається до місяця.

Різновиди покриття і їх переваги

Біогель являє собою м'яку пластичну суміш на основі смоли африканського дерева, багатої протеїнами. Покриття нігтів біогелем рекомендується для зміцнення, а також в якості основи під шелак, гель-лак або звичайний лак.

«До складу биогеля не належать шкідливі компоненти на зразок акрилової кислоти, бензолу і ацетону. Саме тому воно безпечне для алергіків і вагітних. Перед нанесенням биогеля не потрібно повністю знімати верхній шар пластини, досить легкою шліфування, а знімається він гарантовано за 10 хвилин. Ще один плюс - тонке покриття, ніби лаком », - каже Олена Чугунова, майстер з манікюру студії« Манікюрофф ».

«Гель-лаки та біогелі роблять нігтьову пластину міцної, не заважаючи її природному розвитку. Також дозволяють відростити власну довжину без нарощування. Ці матеріали створюють щось на кшталт щита, який оберігає ніготь від обламування, розшарування і несприятливого впливу різних засобів. При цьому самі покриття ніякої шкоди не завдають, так як харчування і кисень нігтьова пластина отримує через матрикс (корінь нігтя), який знаходиться під шкірою », - пояснює Олександра Шаталюк, нейл-майстер Beauty Corner.

Найпопулярнішими серед довготривалих покриттів залишаються гель-лаки. «Гель-лак - це гібрид гелю і лаку. Перші гель-лаки, які з'явилися кілька років тому, більше були схожі скоріше на лак-гелі. Іншими словами, в їх складі було більше лаку, ніж гелю, тому вони мали багато мінусів: погано розподілялися, погано сохли, швидко сколювалися. Сучасні гель-лаки містять більше гелю, тому вони швидко тверднуть під УФ або LED-лампою, довго тримаються на нігтях, зберігаючи блиск, - розповідає Олена Чижова, майстер з манікюру та педикюру East Side Ostozhenka. - Цікава альтернатива і при цьому відносно нова - гель-лаки з каучукової основою, які не містять шкідливих речовин і нетоксичні. Каучук - матеріал природного походження, надає покриттю еластичність і міцність. У своїй роботі я використовую дві марки з такою основою: гель-лак Kodi (США), Beautix (Франція). Такі гель-лаки добре тримаються на тонких, ламких і розшарованих нігтях, покриття залишається ідеальним до трьох тижнів ».

Існує думка, що полімеризація покриття в УФ-лампі шкідлива. Але багато лікувальних або відновлюють кошти для нігтьової пластини тверднуть саме таким способом. «Основним компонентом полімеризації є фотоініціатори (поглинаються УФ-променями і допомагають матеріалу затвердіти). А що стосується користі і шкоди хімічних компонентів в складі гель-лаків, то до сьогоднішнього дня жодна хімічна речовина не було корисним для нашого організму, відповідно, потрібно знати o переносимості і непереносимості будь-яких компонентів », - пояснює Белла Арутюнян, майстер студії манікюру та педикюру Minci Pinci.

У разі якщо довгострокове покриття категорично не хочеться робити, а нігті потребують зміцнення і захисту, то підійде японський манікюр. «Процедура представляє собою поетапне нанесення і втірку мінеральних паст за допомогою спеціальної пилки. Протипоказання до японського манікюру - чутлива нігтьова пластина. Також два тижні після такого догляду не можна робити гель-лак, так як він не буде триматися на нігтях », - рекомендує Тетяна Цой, провідний нейл-майстер салону краси Fame.

Також два тижні після такого догляду не можна робити гель-лак, так як він не буде триматися на нігтях », - рекомендує Тетяна Цой, провідний нейл-майстер салону краси Fame

Мінуси довготривалих покриттів

Будь-яке покриття може носитися без проблем, а може пересушити нігті або навіть викликати алергічну реакцію. Все індивідуально і залежить від якості матеріалу. «У всіх матеріалах для зміцнення нігтів є акрилати і метакрилова кислота. Не важливо, яким способом вони полімеризуються: на наших нігтях, під ультрафіолетом в лампі або за рахунок денного світла, але якщо говорити грубо, то матеріал стає пластмасою. Для нігтьової пластини це чужорідний матеріал з їдким складом », - пояснює Тереза ​​Айкян, майстер нігтьового сервісу салону краси« мільфей »Сіті.

«Зашкодити структурі може неправильне і несвоєчасне зняття покриття. Досвідчений майстер завжди підбере потрібний засіб під тип нігтів і в залежності від побажань », - доповнює Олександра Шаталюк.

«Наприклад, при покритті біогелем не вийде використовувати декоративні прикраси і робити складні малюнки. Якщо нігтьова пластина надто вологий, то термін служби биогеля буде трохи менше. Крім того, один-два рази на місяць потрібно робити корекцію », - розповідає Олена Чугунова.

«При правильній техніці нанесення і зняття гель або гель-лак нешкідливий і навіть корисний, так як захищає нігті від мікротріщин, подряпин і розшаровування. Потрібну методику зняття (апаратом, пилою, розмочуванням) повинен рекомендувати майстер », - радить Белла Арутюнян.