Що краще: гель, біогель або гель-лак?

На численні прохання наших клієнтів професіонали Красоткапро зібрали для вас всю необхідну інформацію по гелям, гель-лаків і Біогель для нігтів . Завдяки наочної таблиці Ви ніколи не помилитеся з вибором.

Для початку розберемося що це за матеріали і з чим їх їдять.

гель для моделювання нігтів ( «Твердий гель») - це особливий полімерний стеклоподобную синтетичний матеріал для нарощування нігтів, який міцно твердне під впливом ультрафіолетової лампи. За допомогою цього матеріалу ви отримуєте будь-яку бажану довжину. Такі нігті мають підвищену твердістю і товщиною (до 5 мм).

Такі нігті мають підвищену твердістю і товщиною (до 5 мм)

Матеріал полимеризуется в УФ-лампі протягом 2-3 хвилин, LED-гелі полимеризуются в LED-лампи. Гелеве моделювання займає 1,5-2 години роботи майстра. Результат буде радувати клієнта близько 3-4 тижнів, можна зробити корекцію. Матеріал спиливается, гелі з формулою soak-off розмочуються за допомогою спеціальної рідини.

Недоліки: обов'язково необхідний запив нігтя. Матеріал в більшості випадків спиливается.

біогель (Іноді іменований «м'який гель») - це розчинна полімерне засіб для зміцнення нігтів на основі протеїнів або каучуку, що володіє еластичністю. Такий матеріал використовується для зміцнення натуральних нігтів.

На відміну від гелю, нігті виходять менш довгими (максимум 2 мм. Від своєї довжини), нігті стають сильнішими, але не твердими, а гнучкими і еластичними. Матеріал полімеризується протягом 2-3 хвилин в УФ-лампі. На всю процедуру майстру потрібно близько 30-40 хвилин часу. Біогель носиться близько 2-3 тижнів, знімається за допомогою розмочування спеціальною рідиною.

Недоліки: не можна робити корекцію.

Гель лак - це розчинний «гібрид» гелю і лаку, що полімеризується в LED-, або UV-лампі. Матеріал використовується для зміцнення натуральних нігтів. Нігті з гель-лаковим покриттям стають більш твердими. Матеріал полимеризуется від 10 секунд до 3 хвилин в залежності від типу лампи.

Матеріал полимеризуется від 10 секунд до 3 хвилин в залежності від типу лампи

Час роботи майстра: 15-20 хвилин. Для початку роботи не потрібно запив натурального нігтя. Результат носиться 2-3 тижні, можлива корекція. Матеріал знімається за допомогою розмочування.

Недоліки: немає можливості наростити довжину нігтя.


Порівняльна таблиця матеріалів

ОсобливостіГельБіогельГель-лакПризначення

Нарощування штучних нігтів Зміцнення натуральних нігтів Зміцнення натуральних нігтів Полімеризація 2-3 хвилини в UV-лампі, LED-гелі полимеризуются в LED-лампи 2-3 хвилини в UV-лампі В LED- і UV-лампі ( в залежності від типу лампи від 10 секунд до 3 хвилин) Зняття Спилювання, крім гелів з формулою soak-off, які розмочуються за допомогою спеціальної рідини.
приклад: Entity Soak Off Builder Gel Clear розм'якшення
Приклад: всі біогелі In'Garden
або біогелі Masura розм'якшення
приклад: все гель-лаки Красоткапро Твердість Твердий Гнучкий, еластичний Середньої твердості Шар (товщина) Товстий (до 5 мм.) Середній (до 2 мм.) Тонкий (до 1 мм.) Час нанесення 1,5 - 2 години 30-40 хвилин 15-20 хвилин Нарощування довжини нігтя та максимум до 2 мм. немає Запил потрібно не потрібно не потрібно Корекція так ні так Час шкарпетки 3-4 тижні 2-3 тижні 2-3 тижні

Сподіваємося, що завдяки даній порівняльній таблиці ви докладніше дізналися про застосування різних штучних матеріалів. Якщо у вас залишилися питання, задайте їх нижче в коментарях.