Однофазні, двофазні і трифазні гель-лаки: вибираємо свій

  1. Трифазний лак: класика
  2. Двофазний лак: компроміс
  3. Однофазні лаки: зручність

Як тільки гель-лаки з'явилися, вони були унікальним продуктом і при цьому мали не маленьку ціну. З їх появою здійснилася мрія багатьох дівчат: красиві нігтики тепер тримаються набагато довше, на відміну від використання звичайного лаку для нігтів. Минуло дуже мало часу, і гель лаки стали невід'ємною частиною багатьох дівчат і жінок. Спочатку заради такого манікюру потрібно було відвідувати салони краси, а потім і зовсім купити лід лампу для нігтів змогу порівняти різні може кожен і взятися експериментувати з кольорами і різноманітним декором самостійно в домашніх умовах.

Гель лаки на сьогоднішній день характеризуються просто величезним асортиментом. Їх кольору, відтінки, текстури, просто неймовірно красиві. З кожним днем ​​виробники намагаються все більше і більше вдосконалити свою продукцію, роблячи її оригінальною і якісною. Уже є такі гель лаки як: вітражні, термо, гель лак котяче око , Лаки з ефектом мерехтіння, Felt (повсть), металік і багато інших. Раніше гель лаки були одного виду, які наносилися з використанням топового і базового покриття, але зараз є і такі, які використовуються самостійно.

Трифазний лак: класика

Саме цей лак був першим на ринку нейл індустрії. Нанесення такого гель-лаку вимагає цілого набору інструментів, щоб зробити манікюр красивим. Що найголовніше в складі набору для манікюру: звичайно ж базове покриття і топове покриття, кольорові гель лаки. Ще звичайно ж можна використовувати декор для нігтів : трафарети для нігтів , Різні стрази та блискітки, стемпинг купити також можна, з усім цим нігтики будуть ще красивіше. Вважається, що трифазна система з нанесення займає найбільше часу, але при цьому дає просто приголомшливий результат. Носиться такий манікюр від 2 до 3 тижнів.

Одна з основних особливостей нанесення гель-лаку в 3 етапи полягає в тому, що для кожного шару використовується лампа настільна для манікюру , Яка полемізує гель лак. Природно дана процедура займає досить багато часу.

Природно дана процедура займає досить багато часу

Двофазний лак: компроміс

Зі стандартних трьох компонентів в двофазної системі, природно присутні тільки два. Як правило, це кольорове покриття і закріплювач. Також варто відзначити, що іноді можна зустріти кольоровий лак і базове покриття. Купують таки лаки в першу чергу для економії часу або ж якщо немає можливості купувати додаткові матеріали.

Двофазний гель лаки досить рідко можна зустріти на ринку. Нанесення такого гель-лаку не особливо економить час, а ефект виходить на порядок гірше, якщо порівнювати з трифазним способом нанесення.

Однофазні лаки: зручність

Як стає зрозуміло з самої назви, однофазні гель-лаки містять всі необхідні компоненти в одному флаконі. Просто наноси і отримуй красивий і швидкий манікюр. Як і всі гель лаки, однофазний потрібно просушити в лампі для сушіння нігті, але з ними працювати набагато простіше і легше, так як не потрібно возитися з базовою та топовим покриттям. Дані гель лаки є найкращим придбанням для початківців майстрів, адже вони і дешевше і набагато легше у використанні. Все для нігтів можна купити за доступну ціну і надалі використовувати як для себе, так і для бізнесу.

Варто пам'ятати, що однофазні гель лаки не підходять для створення складних візерунків, так як мають грубувату структуру, що не дозволяє зробити точні і тонкі лінії. Якщо потрібно покрити нігтики швидко даний гель лак ідеальне придбання. Однофазний гель-лак купити Київ дуже легко, адже в багатьох-інтернет магазинах вони вже є. На чому ж зупинити свій вибір? Якщо на першому місці у Вас стоїть мета отримати якісний манікюр, найкраще зупинити свій вибір на трифазному гель лаку. З ним не так вже й складно працювати зате ефект буде просто приголомшливим. А ось якщо хочете заощадити час і гроші, купіть однофазний, але відразу потрібно зрозуміти, що він не буде так ефектно виглядати на нігтях і протримається набагато менше.

А ось якщо хочете заощадити час і гроші, купіть однофазний, але відразу потрібно зрозуміти, що він не буде так ефектно виглядати на нігтях і протримається набагато менше

Виробники постійно змагаються між собою, створюючи все більше і більше новинок, які просто дивують. А ми з задоволенням будемо користуватися плодами їхньої праці, адже немає нічого більш почесного, ніж нести в світ красу!

На чому ж зупинити свій вибір?