Портативний дозиметр радіації для Iphone / Ipad / Ipod (Type4, Лічильник Гейгера)

 1. Професійний дозиметр стане у пригоді кожному, хто:
 2. Переваги портативного дозиметра радіації для Iphone / Ipad / Ipod з високочутливим датчиком:
 3. Принцип роботи дозиметра
 4. Спеціальна програма "Pocket Geiger" - ваш надійний помічник, який дозволяє зберігати отримані дані...
 5. Зберігайте результати вимірів з прив'язкою до конкретних координат
 6. Товар пройшов перевірку відповідності європейським стандартам якості!
 7. Технічні характеристики:
 8. Комплект поставки:

Дозиметр для індивідуального використання, оснащений високоточною датчиком. Призначений для підключення до пристроїв iPhone / iPad / iPod, яке здійснюється через аудіороз'єм. Прилад стане незамінним помічником для тих, хто постійно працює з радіацією або ж просто оберігає своє здоров'я. Дозиметр може похвалитися високою точністю вимірювань, порівнянної з професійними моделями. Крім цього є можливість прив'язувати результати вимірювань до GPS-координат для подальшого відображення на карті. Дозиметр харчується від вашого пристрою і не вимагає батарейок або акумуляторів.

Демонстрація роботи портативного дозиметра радіації для Iphone / Ipad / Ipod з високочутливим датчиком

Професійний дозиметр стане у пригоді кожному, хто:

 • стежить за своїм здоров'ям і піклується про нього;
 • збирається придбати ділянку для заміського будівництва або ведення господарства (для перевірки на радіоактивність);
 • збирається придбати квартиру і хоче переконатися в її безпеці;
 • постійно працює з антикваріатом і старовинними предметами;
 • постійно працює з будівельними матеріалами або з іонними випромінюваннями;
 • любить вироби з різних каменів і ювелірні прикраси.

стежить за своїм здоров'ям і піклується про нього;  збирається придбати ділянку для заміського будівництва або ведення господарства (для перевірки на радіоактивність);  збирається придбати квартиру і хоче переконатися в її безпеці;  постійно працює з антикваріатом і старовинними предметами;  постійно працює з будівельними матеріалами або з іонними випромінюваннями;  любить вироби з різних каменів і ювелірні прикраси

Дозиметр радіації для Iphone / Ipad / Ipod має стильний дизайн і компактні розміри

Переваги портативного дозиметра радіації для Iphone / Ipad / Ipod з високочутливим датчиком:

Міцний корпус датчика надійно захищає його Міцний корпус датчика надійно захищає його

 • Вимірювання високої точності. Даний дозиметр має в основі датчик високої чутливості FirstSensor AG (Germany) X100-7. Його можливості дозволили значно підвищити точність вимірювань і звести до мінімуму час очікування результатів. Треба відзначити, що точність вимірювань даного пристрою наближається до точності більш дорогих професійних дозиметрів.
 • Самостійна оцінка можливої похибки. При творі замірів на екрані пристрою висвічується рівень можливої ​​похибки, так що ви зможете адекватно оцінити результати вимірів.
 • Скромні габарити пристрою. Розміри дозиметра всього 61х34х12 мм мм, а маса - 24 г. Прилад легко поміститься в будь-якій кишені, а значить, ви зможете скрізь брати його з собою!
 • Зручне управління. Управляти пристроєм елементарно просто - інтерфейс спеціальної програми для вашого смартфона інтуїтивно доступний, ну а навігація по додатком здійснюється звично, за допомогою сенсорного екрану.
 • Найвища японське якість і європейський сертифікат відповідності. Незважаючи на те, що даний дозиметр був розроблений і виробляється в Японії, пристрій пройшло обов'язкову сертифікацію в Європі, так що ви отримуєте продукт міжнародного класу.
 • Дозиметру не потрібно ніяких батарейок! Пристрій працює через аудіороз'єм вашого Apple пристроїв, так що ви можете забути про зарядку акумуляторів і запас змінних батарейок.
 • Результати вимірювань заносяться в лог з можливістю їх прив'язки до карти місцевості. Спеціальна програма "Pocket Geiger" дозволить вам зберігати отримані дані вимірів для подальшої обробки. Крім цього програма сама складе прості для сприйняття графіки, а також дозволить прив'язати дані вимірів до GPS-координат.

Принцип роботи дозиметра

Даний дозиметр радіації працює тільки з пристроями Apple. Це можуть бути планшети або смартфони, що підтримують можливість підключення пристроїв через аудіо-роз'єм. Датчик обробляє дані, аналізуючи радіаційний фон, а потім виводить отримані результати на екран приєднаного пристрою. В основі даного дозиметра лежить датчик FirstSensor AG (Germany) X100-7, здатний проводити вимірювання з найвищим рівнем точності. Взагалі, по точності вимірів даний портативний дозиметр радіації може зрівнятися і з більш дорогими професійними моделями, які використовуються в Японії на радіаційних об'єктах.

Показання портативного дозиметра і професійних приладів - порівняння

Також дозиметр прораховує величину допустимої похибки для конкретних умов. Це дозволяє вам самостійно оцінювати результати і визначати радіоактивність максимально точно.

Спеціальна програма "Pocket Geiger" - ваш надійний помічник, який дозволяє зберігати отримані дані і виробляти їх обробку

Портативний дозиметр радіації для Iphone / Ipad / Ipod працює через спеціальний додаток, яке називається "Pocket Geiger". Дана програма дозволяє вести лог з записами вимірювань, складати наочні графіки та схеми і навіть прив'язувати результати вимірювань до конкретних GPS-координат.

Візуалізують отримані вимірювання у вигляді графіків за допомогою програми "Pocket Geiger"

Є і ще одна корисна функція. За допомогою програми "Pocket Geiger" ви можете прив'язувати результати вимірювань до GPS-координат, що буде на руку тим, хто веде будь-які польові дослідження.

За допомогою програми Pocket Geiger ви можете прив'язувати результати вимірювань до GPS-координат, що буде на руку тим, хто веде будь-які польові дослідження

Зберігайте результати вимірів з прив'язкою до конкретних координат

Ніяких адаптерів і батарейок - дозиметр харчується від вашого Apple пристрої

Портативний дозиметр радіації для Iphone / Ipad / Ipod відрізняється від багатьох "побратимів" тим, що йому не потрібні батарейки, акумулятори та зарядні пристрої. Прилад живиться безпосередньо від гаджета, до якого він підключається.

Фахівці інтернет-магазину www.exeza.ru хочуть вказати на той факт, що в деяких європейських країнах прошивка Apple пристроїв може бути урізана. Якщо ваш гаджет призначений для продажу на території країн ЄС (крім Іспанії та Фінляндії), то дозиметр з ними може не працювати. Однак, якщо у вас пристрій з прошивкою iOS 6.х і вище, то обмеження можна відключати самостійно в налаштуваннях пристроїв.

Якщо ви - власник пристрою Apple на базі iOS 6.x, то ви можете вручну відключати обмеження

Товар пройшов перевірку відповідності європейським стандартам якості!

Родина портативного дозиметра, де він був розроблений і збирається, - р Ісіномакі, що в Японії. Крім хваленого японської якості даний пристрій відповідає всім вимогам Голландського Метрологічного Інституту, в якому воно і пройшло сертифікацію. Це означає, що ви зможете стати володарем вимірювального приладу міжнародного класу.

Процес складання дозиметрів в Японії (м Ісіномакі)

Технічні характеристики:

Параметри:Значення:

Датчик високоточний, FirstSensor AG (Germany) X100-7 Діапазон вимірювання 0,05 ... 10000 мкЗв / год (Cs-137); 0,01 ... 300000 cpm. Тривалість аналізу даних 2 хв. Відображення отриманих даних графічне і цифрове на екрані пристроїв Apple Прив'язка результатів вимірювань до GPS-координат є Живлення від акумулятора Apple-пристрої Підтримувані пристрої iPhone 3GS, 4, 4S і 5 iPad (Gen. 1, 2, 3 і mini) iPod touch (3 Gen. 32GB або 64GB, 4 і 5 Gen.) сумісність з iOS4.2 і вище Діапазон робочих температур 0 ... + 40 ° C Розмір 61 x 34 x 12 мм Вага 24 г

Комплект поставки:

 • портативний дозиметр радіації для Iphone / Ipad / Ipod з високочутливим датчиком;
 • упаковка;
 • Інструкція з експлуатації.

Виробник: Японія

Гарантія: 12 міс.

Замовлення через сайт можна робити - цілодобово!

Доставка по Санкт-Петербургу:

Доставка по Санкт-Петербургу здійснюється кур'єром протягом 1-х діб з моменту замовлення, за узгодженим адресою і в узгоджений час.

При оплаті за безготівковим розрахунком, товар доставляється кур'єром протягом 1-го робочого дня після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок.

Доставка по Ленінградській області

Вартість доставки по Ленінградській області обговорюється окремо.

Доставка по Росії:

 1. Кур'єрська доставка. Доставка до "дверей" або до пункту самовивозу (термінали в більш ніж 90 найбільших містах РФ). Доставка до пункту самовивозу від 250 рублів. Дешевше і набагато швидше Пошти Росії!
 2. Післяплатою через службу "Пошта Росії". Такий варіант оптимальний для тих, хто живе досить віддалено від великих міст або районних центрів.
 3. Через транспортні компанії "Ділові лінії", "СДЕК" і ін. На вибір клієнта. Доставку до терміналу в Санкт-Петербурзі здійснюємо за свій рахунок!

самовивіз:

Пункти самовивозу розташовані за адресами: (уточнити наявність і зробити замовлення можна за тел.740-67-65)


Офіс-магазин (пункт-видачі):

Достоєвська (Володимирська): Санкт-Петербург, Щербаков провулок, 12, діловий центр Володимирський, офіс 414  Подивитись на карті  ; Достоєвська (Володимирська): Санкт-Петербург, Щербаков провулок, 12, діловий центр Володимирський, офіс 414 Подивитись на карті ;