Питання та відповіді про радіометр

1. Яка допустима норма радіації в квартирі?

Допустима норма радіації (а правильніше - іонізуючого випромінювання) в житловому приміщенні залежить від природного радіоактивного фону місцевості, і приблизно становить 0,1-0,3 мк3в / ч або 10-30 мкР / год. Для розрахунку точних норм www.dozimetr.biz рекомендує скористатися методичними вказівками для проведення радіоаціонной-гігієнічних обстежень будівель МУ2.6.1.715-98.

2. Які переваги у дозиметрів «RadЕкс» перед іншими приладами для вимірювання рівня радіації?

Дозиметри «RadЕкс» є унікальним поєднанням зручності, простоти і високої точності. Вони призначені спеціально для непрофесійного використання, тому мають мініатюрними розмірами (не більш пачки сигарет), легкі (менше 100 г) і дуже надійні (гарантія виробника 3 роки). Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить розібратися з приладом за лічені хвилини: просто включіть його і трохи почекайте - всі необхідні вимірювання дозиметр виконає автоматично, а Вам залишиться тільки оцінити результат. При цьому пристрої відрізняються високотехнологічним вмістом: всередині використовується професійний лічильник Гейгера-Мюллера типу СБМ 20-1.

Дозиметри «RadЕкс» ідеально підходять для побутового застосування
Дозиметри «RadЕкс» ідеально підходять для побутового застосування.

3. Який індикатор радіоактивності підходить для використання в побуті?

Для використання в побуті найкраще купити дозиметр радіації "RadЕкс". Всі прилади цієї серії успішно пройшли випробування на практиці, мають обов'язкові і добровільні сертифікати якості та нагороджені дипломами та медалями російських і міжнародних виставок.

4. Чи існує безпечний рівень радіації?

Іонізуюче випромінювання потужністю менше 30 мікрорентген на годину вважає безпечним для здоров'я людини, однак необхідно враховувати тип випромінювання: альфа, бета, гамма або рентгенівське.

5. Яка похибка вимірювань побутового дозиметра?

Похибка при довірчій ймовірності 0,95 становить 15 + 6% від потужності дози мкЗв / год. Це один з найбільш точних результатів серед побутових дозиметрів, який практично відповідає измерителям радіації професійного рівня. Використовуючи дозиметри «RadЕкс», Ви зможете бути абсолютно впевнені в достовірному результаті і якості вимірювань.