Іон камер і Лічильник Гейгера

  1. Коментарі та ідеї для вимірювання радону і випромінювання Два СБМ-20 паралельно і GeigerAdapter...
  2. Вимірювання з іоном камери
  3. випробування торону


Коментарі та ідеї для вимірювання радону і випромінювання

Коментарі та ідеї для вимірювання радону і випромінювання

Два СБМ-20 паралельно і GeigerAdapter утворюють простий зонд, дуже чутлива і недорогий.

Два СБМ-20 паралельно і GeigerAdapter утворюють простий зонд, дуже чутлива і недорогий

Це зображення показує міру екологічного фонду з Theremino_geiger

додаткова інформація
- Завантаження програмного забезпечення: www.theremino.com/downloads/Radioactivity
- Електричні схеми і плани Асамблеї: www.theremino.com/Technical/Schematics
- Апаратне забезпечення, DIY і комплекти: www.theremino.com/Contacts/Producers
- Зображення та відео: www.theremino.com/Video-and-Images
- Стаття про відкритим вихідним кодом електроніка: IT.emcelettronica.com/Geiger-from-Lab-sensitive-and-Least-Expensive

В папці Документація (доступні з меню «Довідка») Ви знайдете всю інформацію, вам потрібно використовувати програму і зонди.

Програма HAL, необхідні для підключення до майстер, Ви завантажити звідси: www.theremino.com/downloads/Foundations


Міра з Гейгер

Міра з Гейгер

Це зображення показує міру екологічного фонду 15 хвилин, після надання зразка харчової солі. На початку кожної заходи була натиснута "Початок"

Точність вимірювання, що вносяться з часом довгостроковій інтеграції. Хоча точність вимірювань Вам не доведеться міняти умови проведення вимірювань. Переміщення зразків під час вимірювання буде як з лихоманкою не беручи термометр в тому ж місці для трьох хвилин, необхідних.

Все 'почати вимірювання Вам необхідно натиснути кнопку "Нова міру" тобто як "Скинути термометр" Перед початком вимірювання лихоманка. Без цього початкові установки нуля цілком ймовірно, що лихоманка не вказав його, але хтось ще.

-----

Щоб зробити точні вимірювання Ви повинні поважати угоди з програмою, описані інструкції, в деталях, процедури.

Для швидкого вимірювання, просто встановіть "звичайний" 2 або 3 хвилин інтеграції, Використання Всі портативні Гейгер. .

------

Деякі користувачі хотіли б уникнути необхідності слідувати протокол вимірювань. По суті вони хотіли кнопки "Початок" Ви натискаєте тільки, будь-яка значна зміна радіоактивності.

Ранні версії Geiger був цей варіант, але ми виявили, що це зробило вимірювання ненадійні і народила, в деяких випадках, абсолютно неправильно заходи, не будучи в змозі інформувати користувача 'і без можливості управління програмним забезпеченням. Ці помилки не були обумовлені неточним реалізація 'алгоритм, Однак властиві вимірювання метод і будь-який пристрій, яке автоматично скидається можна уникнути їх.

Що стосується л 'алгоритм є складною і пороги тригера, Є завжди кілька послідовності змін, які призводять до нульової затримкою, в результаті забруднення першої частини буфера інтеграції, або до нуля або, ще гірше, щоб скинути драйвери, вони втрачають годинник даних.

Щоб пропустити будь-який прилад, який скидає сама по собі, діяти як в наступному прикладі:

1) Нехай це осідають на дно

2) Привести приклад дуже радіоактивних 20 см, так що він скидає і порожній буфер

3) Продовжити рух в зразку зв'язатися, але дуже повільно, так як не брати більше порога перезавантаження.

Перша частина буфера буде заповнюватися зі зразками занадто низька, поріг клацання більш і міра буде як і раніше систематично помилковим, Як довго у вас є терпіння чекати.

Цей приклад послідовності екстремальних, але є багато реальних можливостей для залучення більш-менш великі помилки, Якщо ви дозволите 'користувач може в будь-який час перемістити зразки, або додавання і видалення фрагментів в зразку вже певною мірою.

Пристрої, призначені для вимірювання "на поле", коли важливо швидко реагувати, не підходить для точних вимірювань і можуть, у багатьох ситуаціях, надавати невірні вимірювання.


Вимірювання з іоном камери

Досить того, що ні показувати файли документації палати Іон, в деяких випадках, частота пульсу може бути дуже низькою.

У середовищах з трохи радону (d 'літо з вітром і відкриті вікна) Концентрації радону можуть підпадати під 0.1 PCI / л (4 БК / м3). У цих випадках, ви отримаєте навіть менше, ніж один імпульс кожні 5 хвилин. Це також може відбутися не виміряти ні пульсу на десять або п'ятнадцять хвилин. Випадковість, то назад поставити засоби масової інформації, концентрації багатьох імпульси через 10 хвилин після. Наступне зображення показує таку поведінку.

Наступне зображення показує таку поведінку

У цій картині пройшло добре 9 хвилин, до отримання першого імпульсу. В Центральній зоні є також періодом 15 послідовних хвилин без імпульсів.

Ось чому ми розробили дуже великий номер (Від 1 літр). З багато комерційних прилади імпульси буде також 100 разів рідше. Наприклад "Безпека сирен Pro3" (в кілька кубічних сантиметрів), буде виробляти в середньому, Пульсу кожні 7 годин і проводити тривалі періоди, навіть більше, ніж в день, Немає імпульсів.

випробування торону

Якщо ви живете в середовищі з трохи радону, низької частоти імпульсів може запропонувати несправності кімнати. На щастя, є торону, Подібні газ радон, але набагато більш зручним для тестування. Додаткові відомості про тест торону, на сторінках 21 і 22 документа "Radon_IonChamberElectronics", завантажити звідси: / Обладнання / матеріали / радіоактивність датчики

У першій частині цієї картини ви бачите в Фонд навколишнього середовища. У другій частині був позиціонується мантії, що містять торій в блюдце, і була натиснута старт. У третій частині, Пуск кнопка була натиснута знову і через кілька хвилин вимірювання стабілізувалася на о 5 PCI / л. У трохи більше півгодини 'l' помилка впав до 10%.

Газ мантії, що містять торій не всі однакові, і номер не можуть повністю заповнити через витік між блюдце і номер. А потім виміряне значення може відрізнятися, Давай 5 PCI / л цієї картини.

Якщо ви вимірюєте від 2 PCI / л до 10 PCI / л тесту пройшло, В іншому випадку, будь ласка, напишіть нам.

У цій картині були видалені мантії з блюдцем і торій. L 'повітря грубо була очищена, розмахуючи картону за кілька секунд. Потім камера лежав по горизонталі, так що залиште отвори відкриті для обох терміналах і натиснув кнопку Пуск. У трохи більше половини 'тепер повністю очищені і повернувся в номер 0.1 PCI / л.

Іон палата завжди повинні бути оброблені з делікатес. Залпів імпульсів, які виробляються, коли похитнулася номер, м'який вібрації виробляються центральний провід і не є ознакою несправності. Навіть пил кролики можуть викликати залпів імпульсів, Вам може знадобитися додати пилові фільтри. Читання сторінок 25 і 26 документа "Radon_IonChamberElectronics", завантажити звідси: / Обладнання / матеріали / радіоактивність датчики