Дозиметр радіації купити, низька ціна, дозиметр побутовий і професійний

  1. Де можуть стати в нагоді дозиметри радіації?
  2. ДОЗИМЕТР RADEX ONE
  3. ДОЗИМЕТР RADEX RD1212
  4. ДОЗИМЕТР RADEX RD1212-BT
  5. ДОЗИМЕТР RADEX RD1706
  6. ДОЗИМЕТР RADEX RD1008
  7. Рекомендації по правильному вибору дозиметрів

Наша компанія протягом 25 років працює над створенням побутових і професійних дозиметрів радіації і приладів для вимірювання радіації, які захищають людину і його місце існування від радіаційної загрози. Сфер застосування дозиметрів радіації дуже багато - від медицини і до громадянської оборони, проте наше виробництво орієнтоване на дозиметри і прилади радіаційного контролю для побутового застосування, які доступні за ціною і нескладні у використанні для звичайних громадян.

При цьому функціональність і точність побутових дозиметрів радіації і приладів для вимірювання радіації відповідає дозиметрів професійного рівня. Кишенькові дозиметри для вимірювання радіоактивності від нашої компанії дозволяють максимально точно і оперативно отримати всі питання, що цікавлять дані про стан оточуючих вас предметів, речей або продуктів. З нашою допомогою ви завжди можете підібрати найоптимальніший для ваших цілей дозиметр для проведення радіометричного дослідження.

Проконсультуємо і відповімо на хвилюючі вас питання і розвіємо будь-які сумніви, щодо експлуатації обладнання. Підкажемо, де купити дозиметр радіації в Москві і регіонах. Всі дозиметри радіації RADEX розробляються і виробляються в Росії (місто Москва). У наших дозиметрах використовуються датчики радіації тільки сучасного Російського виробництва, а не датчики з незрозумілих складів. Купуючи дозиметри радіації нашої компанії, ви завжди можете розраховувати на надійність і високу якість.

Де можуть стати в нагоді дозиметри радіації?

За допомогою дозиметра радіації можна вимірювати рівень радіоактивності: в приміщенні, на вулиці, в будь-яких продуктах харчування (в тому числі і рідких), в повітрі, на дитячих іграшках і ін За допомогою дозиметра радіації можна вимірювати рівень радіоактивності: в приміщенні, на вулиці, в будь-яких продуктах харчування (в тому числі і рідких), в повітрі, на дитячих іграшках і ін.

Їх область застосування практично не має меж. Зараз люди ретельніше ставляться до свого здоров'я і всього того, що здатне стати йому загрозою, тому в останні роки і спостерігається така популярність приладів для вимірювання радіації.

У більшості випадків побутові дозиметри радіації використовують для вимірювання рівня радіації: будівельних матеріалів, земельної ділянки, приватних будинків і квартир, добрив, продуктів харчування, вантажу, що перевозиться і транспортного засобу, старовинних предметів, дорогоцінних каменів, грошових купюр.

А особливо передбачливі люди, навіть збираючись на відпочинок, беруть з собою заповітний прилад для вимірювання радіації. Адже малі розміри дозиметра тільки сприяють цьому. Відомі випадки, коли наявність дозиметра і вчасно проведені заміри в буквальному сенсі рятували життя власнику, оскільки вчасно інформували про радіаційну небезпеку. Все більше грибників і дачників можна побачити, озброєних дозиметром. Такі заходи порозуміються тим, що навіть невелике перевищення допустимої дози радіації в овочах, фруктах, грибах може мати негативний вплив на здоров'я.

RADEX RD1503 + - це недорогий дозиметр радіації початкового рівня, який з легкістю може використовуватися в побуті, найпопулярніша і затребувана модель. Прилад для вимірювання радіації працює за рахунок встановленого датчика радіоактивності СБМ-20-1. Реєстрація гамма і бета-випромінювання супроводжується звуковим сигналом, що дозволяє швидко знайти джерело випромінювання. Чим довше ви будете проводити завмер, тим точніше будуть показники. Також для зручності вимірювання в дозиметрі передбачена підсвічування дисплея.

Також для зручності вимірювання в дозиметрі передбачена підсвічування дисплея

ДОЗИМЕТР RADEX ONE

RADEX ONE - це сучасний індивідуальний дозиметр радіації з компактним корпусом, який максимально зручно тримати в руці. Напевно, це найменший з усіх представлених на ринку дозиметр. Час виміру становить всього 10 секунд. Вимірювання рівня радіації відбувається за рахунок використання датчика радіації СБМ-20-1. Ще однією перевагою цього портативного дозиметра є новий режим пошуку «CPM» (кількість імпульсів в хвилину), за допомогою якого можна швидко знаходити предмети, які є джерелами радіоактивного випромінювання. Завдяки невеликій вазі і розміру, цей дозиметр можна носити з собою весь день. Для зручності передбачена кліпса, що дозволяє кріпити його на поясі.

Для зручності передбачена кліпса, що дозволяє кріпити його на поясі

ДОЗИМЕТР RADEX RD1212

У побутовому дозиметрі радіації RADEX RD1212 крім всіх основних функцій, є ще й можливість передачі даних на персональний комп'ютер за допомогою USB кабелю. Всі результати вимірювань можна зберігати в пам'яті приладу. Крім звукового, є і вібросигнал. Також передбачений ліхтарик, годинник, прилад з плавною установкою рівня порога. Робота дозиметра здійснюється за рахунок встановленого лічильника Гейгера-Мюллера СБМ-20-1. Час вимірювання складає 10 секунд. Використовуючи безкоштовний додаток RadexWeb, з'явиться можливість ділитися своїми результатами з іншими користувачами, переносити їх на інтерактивну карту, проводити звірку й аналіз вимірювань. Основне призначення даного дозиметра - оперативне визначення рівня радіації різних предметів, продуктів і навколишнього середовища.

ДОЗИМЕТР RADEX RD1212-BT

Сучасний побутовий дозиметр радіації RADEX RD1212 BT допоможе швидко виявити і зафіксувати радіоактивне випромінювання. Характеризується прилад компактними розмірами, зручною формою, привабливим дизайном, його легко можна використовувати в повсякденному житті і в походах. Крім підключення до персонального комп'ютера за допомогою USB кабелю, можливо бездротове Bluetooth підключення до мобільних девайсів (пристроїв) (Android). Є доступ до онлайн карті з даними про виміри зроблених користувачами дозиметра в різних точках світу. В основі дозиметра також використовується датчик радіації СБМ-20-1.

В основі дозиметра також використовується датчик радіації СБМ-20-1

ДОЗИМЕТР RADEX RD1706

У цьому дозиметр радіації застосовується два датчика радіації СБМ-20-1. Прилад для вимірювання Радіца характеризується більш точними результатами за більш короткий час. Для обстеження приміщень в приладі реалізований режим вимірювання «ФОН». Після підрахунку показників гамма і бета-випромінювань, всі дані виводяться на великий легко читається рідкокристалічний дисплей. Ще одна перевага полягає в тому, що діапазон показань розширено в сто раз і в два рази покращена продуктивність.

Ще одна перевага полягає в тому, що діапазон показань розширено в сто раз і в два рази покращена продуктивність

ДОЗИМЕТР RADEX RD1008

Побутовий дозиметр радіації RADEX RD1008 оснащений великим багатофункціональним графічним дисплеєм і простим меню. Дозиметр надзвичайно зручний у використанні, особливо для вимірювання рівня радіоактивності в продуктах харчування. В дозиметрі встановлено два датчика радіації БЕТА-2 і БЕТА-2М, вони краще, ніж БЕТА-1, тому що їх активна площа в 2 рази більше. Це дозволяє проводити одночасно вимір бета- і гамма-випромінювань, також дозиметр відчуває альфа-випромінювання.

Дозиметр-радіометр РАДЕКС МКС-1009 вигідно відрізняється своїми характеристиками від вище аналогів, оскільки здатний одночасно аналізувати рівень гамма-і бета-випромінювання, а також враховувати у вимірах альфа-випромінювання. Прилад відрізняється економічністю - всього одна батарейка забезпечить роботу на 950 годин. Для проведення вимірювань в дозиметрі встановлені два датчика БЕТА-2 і БЕТА-2М. Даний дозиметр-радіометр включений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки та точно відповідає 131 інструкції Центрального Банку Росії. Також, це найшвидший дозиметр для точного виконання інструкцій ЦБ Росії.

Рекомендації по правильному вибору дозиметрів

Щоб проводити вимірювання було легко і просто, потрібно правильно підібрати дозиметр радіації. Для вище перерахованих сфер застосування цілком підійдуть побутові дозиметри. Такі прилади відрізняються від професійних компактними габаритами, простотою експлуатації і недорогою ціною. Тепер залишається вибір за виробником і моделлю. Як не помилитися і на що слід звертати увагу при виборі дозиметра?

Вибираючи виробника, ретельно вивчіть його надійність і то, скільки часу на ринку він пропонує свою продукцію, що не обходьте стороною гарантійні умови, які пропонує компанія, і обов'язково уточнюйте передбачено післягарантійне обслуговування. Адже бувають випадки, коли прилад виходить з ладу після гарантійного терміну, а покупець не знає куди звернутися. Багато компаній "виробники" не можуть виконувати післягарантійне обслуговування своїх дозиметрів. Прочитайте уважно відгуки про відібраних вами моделях і потім приймайте рішення. Теорія - це одне, а практичний досвід користувачів може або розвіяти сумніви, чи ж насторожити і попередити.

На якій моделі дозиметра зупинити свій вибір? Для початку визначтеся з набором функцій, які вам необхідні для зручності вимірювань. Якщо вам потрібен універсальний прилад для вимірювання радіації, то цей факт вже звужує коло пошуку і зробити вибір буде простіше. У свою чергу, наші фахівці завжди раді допомогти і порекомендувати той дозиметр, який буде найбільш актуальне для ваших цілей. Нижче ви можете ознайомитися з описами найпопулярніших моделей, які знайдете на нашому сайті.

Представлена ​​інформація про найактуальніші і сучасних моделях на сьогоднішній день допоможе правильно зробити вибір і купити саме той дозиметр, який буде максимально відповідати, вашим вимогам і найбільш зручний у використанні. У будь-якому випадку, ви завжди можете звернутися до наших досвідченим фахівцям за консультацією щодо представленого модельного ряду. Купуючи дозиметри RADEX, ви робите правильний вибір! Подбайте про безпеку і здоров'я своєчасно!

Де можуть стати в нагоді дозиметри радіації?
Де можуть стати в нагоді дозиметри радіації?
Як не помилитися і на що слід звертати увагу при виборі дозиметра?
На якій моделі дозиметра зупинити свій вибір?