Риболовля 2 :: Міні-ігри :: WHITE MOUSE SITE

  1. Риболовля 2

Риболовля 2

Цей захоплюючий симулятор рибного лову, написаний російськими авторами, змусить вас забути про все що оточує як мінімум на пару годин (зовсім, як реальна рибалка). Цей захоплюючий симулятор рибного лову, написаний російськими авторами, змусить вас забути про все що оточує як мінімум на пару годин (зовсім, як реальна рибалка)

Гра проста в управлінні і практично не вимагає якоїсь особливої ​​спритності і реакції. Перш ніж почати ловити рибу, ви «йдете в магазин» і купуєте собі спорядження ... Грошей спочатку дається зовсім небагато ... Але чим більш вдалим виявиться рибалка, тим більше грошей він заробить, продаючи спійману рибу на базі по долару за кілограм. Якщо попадеться рідкісна рибина або дуже велика, то за них можна отримати досить багато грошей (так що не забувайте перед продажем зважувати і оцінювати ваш улов). Час від часу вам будуть пропонувати взяти участь в турнірах. Мета турнірів - зловити найбільший екземпляр будь-якого конкретного виду, оголошеного заздалегідь. За перемогу в турнірах ви теж можете отримати непоганий прибуток. А грошики вам знадобляться для покупки нового більш «крутого» спорядження, та й приманка має звичку закінчуватися, блешні можуть зачепитися за що-небудь, а волосінь - порватися ...
Але ось - все куплено, місце вибрано, черв'ячок насаджений, спінінг покинутий ... Кругом тиша, лише плескіт води і пташині голоси ... Тихенько підсмикує поплавок ... І раптом - ривок, вудка згинається мало не навпіл ... Легкий сон миттю злітає, і починається боротьба з перетягуванням - хто витриваліший (чесне слово - пальці втомлюються тиснути на клавіші, поки тягнеш якогось «крокодила», як в подальшому виявляється кілограм на 10! Гра проста в управлінні і практично не вимагає якоїсь особливої ​​спритності і реакції )
Поки витягуєте рибину, стежте, щоб індикатор внизу екрану не виходив за межі зеленої смуги. Інакше або риба зірветься, або волосінь лопне. Також пам'ятайте, що у різних видів риб різні смакові переваги - хтось ловиться на манну кашу, а хтось - на кукурудзу ... Шкода, що тут не можна грати по мережі ... А то можна було б такий турнір забацать!
Щасти вам риболовлі! Ні хвоста, ні луски ...

Завантажити Риболовля 2 (Zip 6005 Kb) Завантажити Риболовля 2 (Zip 6005 Kb)

На додаток до вже наявного архіву пропонується update до версії 1.1.1 Включає в себе нову місцевість - болото На додаток до вже наявного архіву пропонується update до версії 1 , Кілька нових видів блешень, нові наживки. Запустіть саморозпаковується, встановіть в папку з грою, поновіть всі файли, які буде запропоновано, насолоджуйтеся!

Завантажити (Exe тисяча триста двадцять сім Kb) Завантажити (Exe тисяча триста двадцять сім Kb)

Також для «гурманів» - пропоную новий варіант базових карт «велике озеро» і «річка» з реальними фотографіями місцевості, зробленими на річці Клязьмі і на одному з Шатурських озер. Просто запустіть інсталятор і вкажіть папку з встановленою грою.

Завантажити (Exe 1677 Kb) Завантажити (Exe 1677 Kb)