Алмазна вишивка: набори. Купити в інтернет магазині недорого на Аліекспресс

  1. Каталог алмазної вишивки в інтернет магазині Аліекспресс
  2. Недорогі набори для алмазної вишивки на Аліекспресс
  3. Фото готових робіт з алмазної вишивкою:

Практично всі жінки здавна займалися рукоділлям. Найкращий і красивий вид цього заняття - вишивка. З її допомогою можна прикрасити рушник, а також інтер'єр. Останнім часом величезною популярністю користується алмазна вишивка. Алмазна вишивка набору купити інтернет магазин Аліекспресс - це найпопулярніший запит, який роблять в інтернеті жінки, які займаються рукоділлям.

Примітно, що цей вибір - правильний, адже можна за вигідну ціну купити якісний товар. Сьогодні ми поговоримо про те, які види наборів алмазної вишивки пропонує Аліекспресс.

Сьогодні ми поговоримо про те, які види наборів алмазної вишивки пропонує Аліекспресс

Мозаїка з фото

У цьому інтернет магазині є безліч наборів для вишивки. Вишивати можна стразами, нитками. Крім того є мозаїчні набори. Збирати такі композиції - дуже цікаво і захоплююче. Кожна рукодільниця знайде для себе саме те, що їй потрібно.

Алмазна вишивка в Аліекспресс представлена ​​в дуже великому каталозі. Але перед тим, як розповісти про те, які бувають набори, давайте розберемося, що ж називається алмазної вишивкою. Цей напрямок в рукоділлі, яке порівняно недавно з'явилося в Китаї. Друга назва - алмазна мозаїка. Щоб вишити картину, потрібно купити нитки і голки. Потрібні також пінцет і стрази. В результаті можна отримати досить гарні картини. В каталозі є безліч класичних картин, які виконуються технікою алмазної вишивки.

Каталог алмазної вишивки в інтернет магазині Аліекспресс

Каталог алмазної вишивки в інтернет магазині Аліекспресс

Дуже багато представлено картин на китайські мотиви. Наприклад, є вишивка, на якій зображено два павичі, що сидять на гілці дерева. Об'ємні намистини, з яких створюється картина, виходить цілком реалістичне виріб.

На сайті Аліекспресс можна знайти безліч наборів на такі тематики, як натюрморти, пейзажі, ікони, зображення з тваринами та інше. Якщо вам подобаються пейзажі, то можна вибрати берізки на березі річки, наприклад. Картини бувають різних розмірів - від 25 на 20 сантиметрів до 50 на 40 сантиметрів.

Картини бувають різних розмірів - від 25 на 20 сантиметрів до 50 на 40 сантиметрів

Можна зробити замовлення набору по Вашому фото

Вартість виробу пропорційна розмірам. У наборі є схема з розміткою, намистини, спеціальні інструменти для вишивання, а також клейова основа.

Насправді, не складно освоїти техніку створення алмазних картин. Вишивка може бути відмінним проведенням часу для цілої родини. Готову роботу поміщають в рамку, яка вивішується на стіни з іншими картинами.

Недорогі набори для алмазної вишивки на Аліекспресс

Ви завжди можете купити на Аліекспресс недорогі набори алмазної вишивки. Вартість складає не більше 450 гривень. Припустимо, картина з дівчатами на пляжі - її розміри 30 на 40 сантиметрів. Це відмінна прикраса для будь-якого приміщення. Для дітей є безліч картин з улюбленими мультяшними героями.

Для дітей є безліч картин з улюбленими мультяшними героями

Алмазна вишивка: набори, фото

Мозаїка - це один з найдавніших видів мистецтва. З давніх-давен майстри прикрашали нею вдома (стіни, підлоги). Однак і в наш час мозаїка не втратила актуальності. На сьогоднішній день існує безліч картин, які втілюються в мозаїку.

Алмазна вишивка, що входить в набір. фото

Складати мозаїчні картини може не тільки дорослий, але і дитина.

Фото готових робіт з алмазної вишивкою:

Фото готових робіт з алмазної вишивкою:

фото готової роботи

Фото готової роботи алмазної вишивкою

Фото готової роботи алмазної вишивкою

Недорогі набори алмазної мозаїки на АліЕкспресс

Недорогі набори алмазної мозаїки на АліЕкспресс

Фото готової амазной вишивки

Отже, заходите на Аліекспресс каталог з цінами в гривні і купуйте тут найкращі мозаїки, а також набори алмазної вишивки.

Rating: 5.0 / 5. From 2 votes.

Please wait ...