Коньяк Martell Cordon Bleu (Мартель Кордон Блю) 700 мл

  1. Мартель Кордон Блю Виробник: Варіант упаковки: опис
  2. Нагороди Martell Cordon Bleu
  3. Виробник

Мартель Кордон Блю

Виробник:

Варіант упаковки:

опис

Коньяк має глибокий золотисто-мідний колір. Аромат багатий, витончений і елегантний з пряними і квітковими нотками. Смак м'який і округлий з деревними і дубовими нотками. Післясмак неймовірно витончене. Коньяк хороший в чистому вигляді. Також з льодом або невеликим вмістом води. Цей коньяк містить в своєму складі спирти різних провінцій регіону Коньяк (Гранд-Шампані, Пті-Шампані і Фен-Буа). Цей напій був створений в 1912 році. У 1936 році його подавали на борту судна «Queen Mary» під час рейсу по Атлантиці, а через якийсь час - пасажирам літака Конкорд. У 1957 році цей благородний коньяк був присутній на вечері в честь королеви Єлизавети II в Парижі. У 1971 році імператор Японії Хірохіто повіз із собою пляшку Кордон Блю в якості презенту.

Нагороди Martell Cordon Bleu

Silver
Cognac - XO - 2013
International Wine & Spirit Competition

Виробник

Martell (Мартель)

Мартель - 300 річна марка коньяку з провінції Коньяк (Cognac). Вже до 1850-их років коньяк поставлявся в ряд країн по всьому світу: Англії, Америки, США, Австралію, Китай і Японію. Коньяк цієї марки свого часу вважав за краще імператор Олександр III і цісар Австрії Франц-Йосиф I.

У категорії ХО Мартель є світовим лідером з продажу. Відмінною рисою коньяку прийнято вважати дуже м'який і округлий смак, якого досягають завдяки використанню високоякісного винограду Уні Блан (трохи Фоль Бланш і Коломбар), вікових традицій і витримці в бочках з тронсейского дуба власного виробництва.

З року в рік відбираються найкращі спирти для створення неповторних купажів цього преміального напою з емблемою золотий ластівки.