Гарвардський університет: безкоштовне навчання онлайн

Чи знаєте ви, що вчитися за програмами Гарвардського університету можна абсолютно безкоштовно? Іноземним студентам пропонується можливість навчатися в знаменитому вузі в форматі онлайн і отримати сертифікат, не виходячи з дому і не заплативши ні цента ...

А поки клікніть на картинку нижче, щоб завантажити безкоштовно брошури вузів.

Безкоштовний гід по стипендіями і навчання в США

Безкоштовний гід по стипендіями і навчання в США

Онлайн-навчання в Гарвардcком університеті

Навчаючись за безкоштовним курсам престижних університетів, таких як Гарвардський або Стенфордський університет, студенти збільшують свої шанси на отримання стипендій в США, Великобританії або Австралії, а також на успішне працевлаштування після закінчення вузу. Гарвардські безкоштовні курси пропонуються в форматі онлайн і називаються Harvard Online Learning.

Навчальні програми

Університет пропонує цілий ряд безкоштовних сертифікованих онлайн-курсів в різних дисциплінах. Серед іноземних студентів найбільш популярні наступні курси:

S50: Introduction to Computer Science

Курс є безкоштовним і пропонується на базі факультету комп'ютерних наук.

Навчання в сфері комп'ютерних наук популярно у всьому світі. Для того щоб навчатися на курсі Гарвардського університету, студенту не обов'язково мати досвід в сфері комп'ютерних технологій. Крім того, курс відмінно підходить для тих, хто хоче займатися програмуванням.

Університетське відділення комп'ютерних наук повністю відповідає сучасному динамічному розвитку комп'ютерної індустрії. Таким чином, освіта, здобута тут, допоможе кожному іноземцю придбати нові знання і навички, а також побудувати кар'єру.

Комп'ютерна наука як предмет

Advanced Statistics for the Life Sciences

Курс є безкоштовним і пропонується на базі відділення медицини, Школи охорони здоров'я TH Chan Гарвардського університету.

Дана навчальна програма ідеально підходить студентам, які цікавляться наукою і бізнесом. Курс включає в себе вивчення різних дисциплін, таких як тестова корекція, факторний аналіз, методи прогнозування, кластеризація і т.д.

CopyrightX

Курс є безкоштовним і пропонується на базі Гарвардської школи права.

Програма CopyrightX триває 12 тижнів, проводиться щорічно з січня по травень за підтримки правової школи, дистанційного навчання HarvardX, а також громадського та інтернет-центру Беркмана. Курс пропонується університетом вже більше 13 років, зареєструватися на нього можна безкоштовно в форматі онлайн. Навчальна програма користується великою популярністю, при цьому кількість місць на ній обмежена. Таким чином, іноземним студентам рекомендується реєструватися заздалегідь.

Principles of Biochemistry

Курс є безкоштовним і пропонується на базі факультету наук.

Програма введення в біохімію і молекулярну біологію передбачає вивчення різних дисциплін, від найпростіших процесів в організмі до комплексного обміну речовин. Навчальний курс незамінний для тих, хто збирається продовжити навчання в галузі наук і біології на рівні PhD.

Justice

Курс є безкоштовним і пропонується на базі відділення державного управління, права і політики.

Даний курс є вступним в моральну і політичну філософію, передбачає вивчення сучасних дилем і протиріч. Програма створена для студентів, які збираються продовжити навчання в сфері права або політики. Процес навчання виховує у студентів критичне мислення і дає можливість брати участь в дискусіях на різні гострі та суперечливі теми. Крім того, сертифікат, отриманий після проходження даного курсу, допомагає студентам отримати стипендію в ряді зарубіжних країн.

З повним списком безкоштовних онлайн-курсів Гарвардського університету ви можете ознайомитися на сайті вузу .

Російські атакують США

Зарубіжний диплом, не виходячи з дому

Каверзні питання Гарвардської бізнес-школи

Бізнес-освіта в США

Топ-5 курсів MBA для жінок

Тест SAT для навчання в США