Як поступити до Гарварду

  1. 1. SAT або ACT.
  2. ACT (American College Testing) - американське тестування
  3. 2. Три профільних тесту SAT 2
  4. 3. Сертифікат про закінчення середньої школи і виписку з оцінками, за останній час

Гарвард займає одну з перших рядків у списку найкращих і престижних університетів. Він знаходиться в Сполучених Штатах Америки. Якщо Ви зможете поступити до Гарварду, то не тільки отримаєте чудову освіту, а й можливість подружитися з тими студентами, які там навчаються, адже в Гарвард не беруть поганих студентів. Щороку через приймальну комісію Гарварда проходить 28000 заяв про вступ, хоча всього там є всього 2000 вільних місць. Кожного студента незалежно один від одного розглядають 2 викладача.

Гарвард

Вступити в Гарвард дуже складно і процес надходження складається з декількох етапів. Кожен кандидат повинен надати комісії наступні результати:

1. SAT або ACT.

SAT (Scholastic Aptitude Test) - шкільний оцінний тест

SAT - це стандартне тестування для вступу до вищого навчального закладу в США. SAT розроблений і проводиться організацією College Board, а до цього проводився Educational Testing Service, яка і сьогодні бере участь в управлінні. SAT може дати бездоганну оцінку студенту перед надходженням. У перший раз SAT був введений в 1901 році, з того моменту не один раз змінювали назву і систему підрахунків балів.
У 2005 році правила змінилися. Зараз SAT триває 3 години 45 хвилин і коштує 47 $ для тих, хто здає тест на території США і 75 $ для учнів здають тест за межами США. У SAT Ви можете отримати 600 - 2400 балів. В іспит входять 3 тесту: аналіз тексту, математика, письмо. На кожному можна отримати 200 - 800 балів.

ACT (American College Testing) - американське тестування

ACT - тест для вступу в старші класи і коледж США. У перший раз був введений в 1959 році Евереттом Ліндквіста, як аналог SAT.
У ACT входять 4 тесту: англійська мова, математика, читання і різні науки. ACT в основному здають учні на Середньому Заході і в Південних штатах, а SAT найбільш поширений на Східних і Західних узбережжях США. За кожен предметний тест можна отримати 1 - 36 балів.

2. Три профільних тесту SAT 2

SAT 2 визначає, наскільки Ви знайомі з тієї спеціальністю, на яку хочете навчатися.

3. Сертифікат про закінчення середньої школи і виписку з оцінками, за останній час

Якщо у Вас немає можливості пройти ці тести. У винятковому випадку приймальна комісія прийме у Вас результати GRE.
GRE (Graduate Record Examinations) - іспит для аспірантів всіх спеціалізацій, крім медицини, бізнесу і права. GRE General Test необхідно пройти під час вступу до аспірантури багатьох університетів, і якщо Ви бажаєте отримати фінансову підтримку від університету. Проходьте GRE, якщо він проводиться по вашій спеціальності.
Якщо у Вас вже є диплом бакалавра або закінченої вищої освіти, то Ви не зможете вступити на програму бакалаврату в Гарварді.

Навіть якщо Ви здали всі тести на відмінно, це не дає Вам 100% гарантії про надходження в Гарвард. Приймальна комісія приділяє велику увагу Вашої позакласної активності. Зайнятості в організаційних моментах, Вашому дослідному досвіду і практиці, наукових знань і багато чому іншому.
Приймальна комісія відзначить Вас, якщо Ви надасте міжнародні грамоти та сертифікати або результати тестів: International Baccalaureate, Advanced Placement, Abitur або GCE A - level.
Навіть якщо Ви золотий медаліст, всі тести здали на 100% і у Вас є ще якісь досягнення, приймальна комісія все одно може вирішити, що в Гарварді вже є такі ж як Ви або навіть краще Вас, і не прийняти Вас в Гарвард.

Тепер Ви знаєте, що потрібно зробити для того, щоб вступити в Гарвард. І Вам залишилося тільки визначитися до кінця - потрібно Вам це чи ні. Відвідайте офіційний сайт Гарварду - www.harvard.edu