Інтерв'ю з Максимом Галкіним: "Алла любить готувати романтичні сніданки"

"Після народження дітей намагаюся довше, ніж на три дні, з дому не їхати", - говорить артист

Фото: Анатолій Бойко

Відомий артист розповів "Сегодня" про своє сімейне життя з Аллою Пугачовою та про те, як виховує дітей, чому не бере їх на свої концерти, а також про шкідливий вплив мультфільмів, особистому мікрофоні за $ 2000 і запаху Києва.

- Максим , На "Слов'янському базарі", де ми зустрілися, відбувся ваш сольник, на якому у вас, крім пародій, було багато пісень. Всі помітили, що ви стали більше і краще співати. Алла почала займатися з вами вокалом?

- Ні. Та й взагалі, так вийшло, що я уроки вокалу ніколи не брав - мої вміння, очевидно, природні. Краща тренування для голосу - це постійні концерти. А з Аллою ми якось знаходимо заняття і без уроків співу (сміється).

- Чоловіки часто зізнаються, що почуття батьківства до них часом приходить далеко не відразу після народження малюка, а наприклад, коли дитина вперше скаже: "Папа". Коли це почуття відчули ви?

- Батьком я себе відчув відразу, як побачив малюків, - в ту ж секунду. У мене не було ніяких роздумів, аналізу ... І повірте, ця роль мені дійсно дуже подобається! Після їх народження я тепер не так активно гастролюю, як раніше, намагаюся не дуже надовго їхати з дому. Наприклад, якщо раніше міг собі дозволити бути в турі по 12 днів, то зараз же - не більш трьох. Це мої діти, і мені дуже цікаво спостерігати, як вони ростуть, я не хочу чогось пропустити.

- Дворічні Ліза і Гаррі вже проявляють якісь таланти?

- На все літо ми всією сім'єю переїхали в Юрмалу, де знімаємо особняк. І Ліза там днями дуже нас здивувала. Везе її, значить, няня в колясці по місту, малятко одягнена в красиве ніжне платтячко, вся така повітряна принцеса. І раптом на всю вулицю починає співати: "Дорога, дорога, ти знаєш так багато про життя моєї непростий". Непростий! Звідки вона дізналася цю пісню? Може, від няні? А Гарік любить співати: "Хмари, Білогриве конячки", але тут все зрозуміло - це ми з ним вчили. Ще вони дуже люблять дивитися мультики - наприклад, "Ну, постривай!". Гаррі через це мульта навіть почав "палити"! Якось приходимо додому, і бачимо картину - син бере в рот олівець і вдає, ніби курить. Ми з Аллою, звичайно, були здивовані: де він це бачив? Алла адже ніколи при дітях цього не робить. Виявилося, Гаррік це запам'ятав з "Ну, постривай!" - вовк там майже не розлучається з сигаретою, все пихкає і пихкає. Пам'ятаю, коли пару років тому підняли питання про заборону цього мультика, я був проти. Але тепер я б дуже навіть задумався.

- А діти вже бували на ваших концертах?

- Ви що - я не такої високої думки про свої виступи, щоб водити туди дітей (сміється). А взагалі, вони ж маленькі, їм ще немає і трьох. Нехай трохи підростуть.

- Кажуть, що ви всюди виступаєте тільки з особистим мікрофоном. Це якісь ваші забобони?

- Все правильно кажуть, тільки це не забобони. По-перше, мені його легко налаштовувати, він підходить під мій тембр голосу, а по-друге, мікрофони у мене часто падають - чого ламати чуже, коли можна своє (посміхається). Його мені привезли з Америки, він стоїть $ 2000.. До речі, ще я користуюся спеціальним вушних динаміком, щоб чути самого себе. Для цього у всеросійському суспільстві глухих з мого вуха зняли зліпок - запихали в раковину гіпс, а потім там же, в Америці, зробили ідеально підходить навушник.

- Ви часто пародіюєте відомих людей - зірок, політиків, поетів. Часом ці жарти дуже жорсткі. Звичайно, якщо ці люди сидять в залі, то вони сміються, але насправді багато потім розповідають, що їх це зачепило. Як часто вам висловлюють, або дають зрозуміти про свої образи ті, кого ви пародіюєте?

- Взагалі з приводу цього є одна-єдина думка. У артистів є внутрішня самоцензура, коли вони бояться, що можуть втратити звання (народного, заслуженого артиста - Авт.). У мене звань немає, позбавляти мене нічого, тому я нічого не боюся і говорю зі сцени все, що думаю. На телебаченні теж є цензура - начальники бояться пропустити якийсь жарт, щоб не втратити своє місце. Тобто я все одно жартую, як забажається, але інша справа, що потім з цього всього залишать, а що виріжуть. Нас з Аллою адже теж часто пародіюють. Пам'ятаю, як в програмі "Мульт Личности" показали, ніби вона везла мене на візку по супермаркету. Ми дивилися і плакали від сміху, оскільки напередодні дійсно були в магазині, Алла купувала якийсь немислимо нескінченну кількість продуктів додому, і я падав на цей візок від втоми.

- Вашим відносинам з Аллою вже 15 років. Яке місце у вас займає романтика?

- Безумовно, романтика є, і я цьому дуже радий. Незважаючи на те, що у нас є кому приготувати поїсти, дивитися за будинком, ми завжди знайдемо час, щоб один одного побалувати, приготувавши щось самим. Наприклад, буквально сьогодні вранці у нас був романтичний сніданок, і його приготувала Алла. Вона нарізала сосиски, залила їх на сковороді яйцями, зробила салатик. Було дуже смачно, і повірте, романтично.

- Ви часто робите один одному подарунки?

- Алла обожнює радувати близьких і робити приємне. Всі подарунки від нею - не чергові, вона їх ретельно продумує. І, звичайно, це найчастіше подарунки без приводу. Мені подвійно дорога кожна річ, отримана від неї.

- Як артисту, у якого є визнання, вам напевно надсилають дуже багато листів. Про що пишуть або що просять у вас шанувальники?

- Нещодавно на телебаченні я отримав адресований мені лист, де чоловік запитує: "Чи можна в розсіл додавати святу воду?". Тобто він хоче одночасно прийти і в себе, і до Бога (сміється).

- Максим, оскільки я з Києва, хочу поцікавитися: яке найяскравіше і теплий спогад у вас пов'язано з нашим містом?

- Найяскравіший спогад у мене - перше. Ще в дев'яності я вперше приїхав з гастролями в Київ . І так, я чув, що це місто каштанів, але навіть уявити не міг, що це настільки так. До сих пір пам'ятаю, як вийшов в центрі, то чи з машини, то чи з автобуса, і почув цей запах - цвітіння каштанів. Аромат - не передати! Це мені буквально врізалося в душу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні Алла почала займатися з вами вокалом?
Коли це почуття відчули ви?
Дворічні Ліза і Гаррі вже проявляють якісь таланти?
Звідки вона дізналася цю пісню?
Може, від няні?
Ми з Аллою, звичайно, були здивовані: де він це бачив?
А діти вже бували на ваших концертах?
Це якісь ваші забобони?
Як часто вам висловлюють, або дають зрозуміти про свої образи ті, кого ви пародіюєте?
Яке місце у вас займає романтика?