Миттєві фото від Leica, гра по Джейн Остін і додаток «Штрафи ДАІ» - дайджест новин

Для п'ятниці ми підібрали легкі новини про сучасні технології, гаджетах і відеоіграх, а також про віртуальну реальність від групи Queen.

запущено мобільне додаток «Штрафи ДАІ», через яке водії можуть сплатити і погасити штрафи за порушення ПДР. В найближчому майбутньому розробники додадуть можливість перевіряти через додаток наявність штрафів. Оплата здійснюється через систему LiqPay. Додаток доступний для скачування в AppStore і до 20 вересня з'явиться в Google Play.

Портативний сканер зображень FastFoto FF-640 дозволяє оперативно перевести архів фотографій в цифровий формат. Пристрій від компанії Epson не просто сканує, але також сортує і публікує фото в заданих соціальних мережах, зі швидкістю одне зображення в секунду. вартість продається за ціною $ 650.

Відомий виробник фотокамер Leica випустив модель Leica Sofort , Яка дозволяє миттєво отримувати роздрукований знімок. У камери є стандартні режими авто, вечірка, люди, спорт, в русі і режим макрозйомки, а для якісних Селфі на передній панелі апарату навіть розташоване невелике дзеркало. Особливо радує цінник - Leica Sofort буде коштувати близько $ 300, що для даного виробника дуже небагато.

Невелика інді-студія по розробці ігор Three Turn Productions випустила гру для справжніх шанувальників англійської літератури «Ever, Jane», за мотивами творів письменниці Джейн Остін. Гравці можуть відвідувати бали, брати участь в змовах і інтригах, боротися за своє становище в суспільстві і заводити любовні романи. Хоча розробники не позиціонують гру, як продукт «18+», учасники можуть вести приватну переписку будь-якого змісту в чат-кімнатах.

Amazon оголосила дату виходу шоу «The Grand Tour», яке стане головним продуктом цієї осені для передплатників Amazon Prime. Колишня команда Top Gear повернеться на екрани зі своїм новим проектом 18 листопада.

Фахівці з Google об'єднали зусилля з компанією Enosis VR і музикантами групи Queen для створення тематичної віртуального середовища The Bohemian Rhapsody Experience . Глядачі зможуть зануритися в світ творів знаменитого колективу, а 3 D-технології забезпечать інтерактивне участь в процесі. Як створювався VR-проект можна подивитися в спеціальному відео: