Відкриття замків в Іжевську

  1. Іжевськ, вулиця 50 років ВЛКСМ, 49, магазин "Пуговка" (навпроти "21 гастроному"),

Компанія Сезам Сервіс Іжевськ представлена ​​на ринку з розкриття замків більше 15 років і має величезний досвід в сфері відкривання, заміни та встановлення замків. Майстри відрізняються високим професіоналізмом своєї справи. Наша компанія постійно розвивається і вдосконалюється, вивчаючи новинки ринку замків та хитрощі проти злому. Кожен майстер має комплект спеціального обладнання і володіє необхідними знаннями по відкриванню замків, квартир, автомобілів, сейфів. Якщо у Вас зачинилися двері, загубили ключі, зламався ключ у замку, або з інших причин не відкривається замок (будь-то квартира, автомобіль, сейф, гараж) негайно телефонуйте нам -ми допоможемо грамотно вирішити проблему і без пошкодження дверей відкрити замок, частіше всього замок вдається зберегти в робочому стані, щоб Ви продовжували користуватися ним.

Компанія Сезам Сервіс Іжевськ представлена ​​на ринку з розкриття замків більше 15 років і має величезний досвід в сфері відкривання, заміни та встановлення замків

-Високий професіоналізм. Компанія Сезам Сервіс Іжевськ заснована в 1998 році, постійно розвивається, використовує нові технології і удосконалює -якість послуг.
-Постійно діюча акція на виготовлення ключів. Кожен четвертий ключ виконується БЕЗКОШТОВНО.
Оперативна і пунктуальність. Прийнятий виклик здійснюється без зволікань.
-Гарантія якості. Всі послуги компанії Сезам Сервіс Іжевськ надаються якісно і з гарантійним обслуговуванням.
-Низькі ціни.


Якщо Вам необхідний ремонт дверного замка або установка замку, зателефонуйте в нашу компанію зараз і домовтеся на зручне для Вас час. Також можна домовитися про заміну замка, профілактиці замку і отримати консультацію майстра.

Другий напрямок компанії Сезам Сервіс Іжевськ - професійне виготовлення ключів для квартир, автомобілів, сейфів, домофонів з великим вибором заготовок (в тому числі універсальних ключів для домофонів).


У нашій майстерні Вам запропонують: програмування автомобільних ключів і чіпів для автозапуску; виготовлення ключів по замку для автомобілів, сейфів і квартири; можливість заміни секретності замку.


Ми раді Вашому дзвінку з будь-яких питань про замки, ключі та проблем з дверима. Звернувшись в нашу компанію, Ви неодмінно знайдете рішення проблеми у нас.


Основні переваги роботи з нами:
Розтин проводиться в присутності власника

Іжевськ, вулиця 50 років ВЛКСМ, 49 | магазин Пуговка | навпаки 21 гастроному

Іжевськ, вулиця 50 років ВЛКСМ, 49, магазин "Пуговка" (навпроти "21 гастроному"),

Сезам

сервіс

При зверненні до «майстрам», чиї послуги по відкриттю розклеєні на стовпах, ліфтах і під'їздах, будьте обережні.

«Фахівці» такого плану через брак знань, досвіду і обладнання пропонують відкрити двері механічно або за допомогою свердління (що призведе до заміни дверей і замка) - цього можна уникнути в 95% випадків, звернувшись до досвідченого майстра.

Ретельніше підходите до вибору фахівця.

УВАГА