Аварійне відкриття сейфа без пошкоджень

У всі часи люди намагалися надійно заховати свої матеріальні цінності, а в сучасному світі таким місцем стали металеві ящики - сейфи

У всі часи люди намагалися надійно заховати свої матеріальні цінності, а в сучасному світі таким місцем стали металеві ящики - сейфи. Тут зберігаються гроші, коштовності, документи, цінні папери. Перевага такого зберігання полягає в тому, що сейфи не горять, не тонуть і є надійними хранителями цінних речей.

Дуже неприємна ситуація, коли господар не може відкрити сейф з яких-небудь причин - заїло замок, забув код, зламався або загубився ключ. У таких випадках не потрібно панікувати, тому що можна викликати фахівців, які проводять аварійне розтин сейфів наявними у них сучасним обладнанням. Діяльність компанії абсолютно легальна і відповідає чинному законодавству, тому перш ніж приступити до розтину сейфа, власник повинен показати документи на квартиру або права на комерційну нерухомість. Накопичений досвід дозволяє розкривати замки будь-яких моделей. Мало того, компанія гарантує повну конфіденційність і збереження таємниці вмісту сейфа. Майстер несе за це персональну відповідальність.

Служба працює цілодобово і без вихідних, з огляду на той факт, що неприємність з замком може статися в будь-який самий невідповідний час, в тому числі і вночі або у вихідний день. Майстер приїжджає протягом 15-20 хвилин. Про високу якість обслуговування і говорити нема чого, воно перевірено роками роботи.

Служба з аварійного розкриття сейфів пропонує такі послуги:

  • Заміна замка.
  • Розтин електронних сейфів.
  • Компетентна діагностика сейфа.
  • Відкриття металевих шаф.
  • Відновлення кодових комбінацій.
  • Розтин сейфів з механічним замком.

Крім перерахованих вище послуг фахівці можуть відкрити замок автомобіля, відключити його сигналізацію, розблокувати замок запалювання. У більшості випадків власник автомобіля не може впоратися з цим самостійно.

послуга по аварійного розтину сейфа платна, але вона обійдеться значно дешевше, ніж покупка нового замка після невмілого самостійного розкриття. Це як раз той випадок, коли виклик фахівців заощадить час, нерви і гроші.